Montignac Diyeti Deneyimlerimiz

dünki menum;
8:00 yarım greyfurt suyu
930 1 sekersız cay - 1 kk kutusu kadar peynır(aknaz)- 3 yesil zeytın - 1 dom- 1 bıber kekıklıı
1130 1 kupa yesıl cay
1300 makarna domateslı- aşcımız yaptı - yogurt- 1 dom-1sal-
15:00 1 kupa yesıl cay- 1 kac tane sarı leblebı
1900 mantar sote - salata- yogurt
yemedıgım seylerı sıldım duzeltmeler yaptım

bugunki menum;
sabah
8:00 bır bardak ılık su
9:30 1 dom-tere - 3 zeytın-1kk kadar peynır(Aknaz light)
12:00 1 kupa yesıl cay
1300 mantar sote bıberlı domateslı- 3 kasık yogurt- tere
15:00 1 kupa yesıl cay
19:00 sebzelı spagettı- yogurt- havuc ve kırmızılahana salatası

günaydınlarrr bugün işe geldim ama pazartesiye kadar izinliyim delikafadulden
dün biraz saatler karıştı ama aklımda kaldığı kadarını yazıyorum
08:30... 1 elma
10:00... 1 yumurtayla peynirli omlet+domates+biber
16:00... 1 salatalık (Çeyiz yerleşiyordu ve unutmuşum yemek yemeyi)
16:30... 1 kase mercimek çorbası+tavuk+salata+yoğurt
19:30... 1 kase mercimek çorbası+2 kaşık yoğrt+a salatalık
22:00... 10 çilek

Çok doğru sölüyorsun zili valla ben kendime hayret ediyorum ben bukadar irade sahibi biri değilimdir normalde ama burası bana acaip motive ediyor dün pastalar çörekler börekler dondurmalar kırıla gitti ama ben bir lokma dahi almadım :lepi:

bebikim dünki menünde mercimek çorbasıyla tavuğu aynı öğünde yemesen iyi olacakmış ama yapacak bişey yok artık,afiyet olsun...ya mercimek çorba salata yoğurt yada tavuk salata yoğurt olsaymış montiye uyacakmış cnm ama çeyiz yerleştiriyormuşunuz ona verelim bayanssulusmile genede çok iyi gidiyorsun azminden dolayı tebrikler cnm..
montide tavukda olsa balıkta olsa kırmızı ette olsa yanında özellikle ilk etapta tahıl,baklagil,ekmek,pilav makarna gibi karbonhidratı zengin şeyler yemiyoruz ....kaydirigubbakcemile5 bu gün niye burda bir durgunluk var anlamadım walla gelen giden pek yok sabahtan beri...başta aebenim ve diğer arkadaşlara sesleniyorum huuuuuhuuuuu nerdesiniz yahu :sm_confused:

Merhabalar arkadaşlara.s.
6.takım üyesiyim.aebenciğimin tavsiyesyle geldim.
henüz takıma girmeden arkadaşlarmn menülerini takip ederek monti diyetinin sağlıklı beslenme şekli olduğunu anladım.benim amacımda buydu zaten.
6.takımdaki arkadaşlarmda sağolsunlar beni hemen aralarna aldılar.zaten bir kısmıda buraya yazıyr.okuyorum bisüredirsositososito
monti kitabını aldm .okuyorum.gerçekten çok rahat,hiç diyet moduna girmiyosnz.arkadaşlarmn yorumlarıda beni çok motive ediyor.
Gevezelik ettim.kendimi tanıtmadm
41 yaşımdayım.ev hanımıym.
2 çocuk annesiyim.
oğlum 17 kızım 13 yaşında
aebencim başlangıç itibarıyle kilo bildirimini yapıyom canımyerimseniben
1.60 boyundayım
23.3.2010 73.5 kg
26.3.2010 73 kg
02.4.2010 73 kg takıma kabul edildim
09.4.2010 72.5 kg
aebencim yanlışım yada eksiğim varsa düzeltirim canımzemuszemus
merak ettğm bişey var
burayada kilo bildirimi yapıyormuyuz.
yapıyorsak hangi gün
bilgi verirseniz çok sevinirim
tekrar merhaba montici arkadaşlarımopuyorumnanaktan

Günaydın kızlarrrrr

Akrepcim selam sonunda senide montici yapmışız şükür :)
Canım sık tartılmakta böyle insanın psikolojisini bozuyor ne yazıkki bende de vardı aynı sorun Aebende de vardı biz sonra sık tartımayı bıraktık sana tavsiye haftada 2 den fazl atartılma çünkü sonuçar çok karmaşık oluyor aksi taktide....

ırem&Özge
Menüme yorumun için teşekkürederim canım, ah şu kuruyemiş olmasa aslında dediğin gibi daha iyi ama sigarayı dahi bıraktım monti amcam beni kuruyemişe başlattı bırakamıyorum artık :KK43:

Çok kötü bişiy yaptım kızlar :gitme:
Öğlen çoban kavurma, salata, ayran ve yanında da bir kepçe kdr pilav yedim :gitme::çok üzgünüm::a015::a015::a015::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Öğlen çoban kavurma, salata, ayran ve yanında da bir kepçe kdr pilav yedim :gitme::çok üzgünüm::a015::a015::a015::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Olsun canım yani olmuş birkere sen hiçbirşey olmamaış gibi davran bünyen anlamasın hem salata ve ayran bastırmıştır diye düşün. durmak yok yola devam amaaaa tekrar da etme önemli olan da bu zaten...

Yokk bir daha asla şekerim. Nasıl pişman oldum anlatamam.
Dışarda yemek sözüm vardı arkadaşa en uygun çoban kavurmaydı yiyebileceğim.
Bi baktım yanında pilav koymuşlar.
:KK43: Neyse bir daha asla. Akşam çok hafif yerim mesela sadece yoğurt yesem dengeler miyim acaba?

dünki menum;
8:00 yarım greyfurt suyu
930 1 sekersız cay - 1 kk kutusu kadar peynır(aknaz)- 3 yesil zeytın - 1 dom- 1 bıber kekıklıı
1130 1 kupa yesıl cay
1300 makarna domateslı- aşcımız yaptı - yogurt- 1 dom-1sal-
15:00 1 kupa yesıl cay- 1 kac tane sarı leblebı
1900 mantar sote - salata- yogurt
yemedıgım seylerı sıldım duzeltmeler yaptım

bugunki menum;
sabah
8:00 bır bardak ılık su
9:30 1 dom-tere - 3 zeytın-1kk kadar peynır(Aknaz light)
12:00 1 kupa yesıl cay
1300 mantar sote bıberlı domateslı- 3 kasık yogurt- tere
15:00 1 kupa yesıl cay
19:00 sebzelı spagettı- yogurt- havuc ve kırmızılahana salatası

yorum yok demişsin bari ben yorum yapayım çok biliyormuşcasına:roflol::roflol:
dünkü menü çok güzelalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis
bugünkü menü çok güzelalkisalkisalkisalkisalkisalkis da sebzeli spagettide havuç ve patates yoktur umarım:jeyyar::jeyyar:

aeben nirelerde kaçamak bişilermi yiyo yoksa

değil mi ama insanın aklına neler geliyor:jeyyar: top kek meselakaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3

Merhabalar arkadaşlara.s.
6.takım üyesiyim.aebenciğimin tavsiyesyle geldim.
henüz takıma girmeden arkadaşlarmn menülerini takip ederek monti diyetinin sağlıklı beslenme şekli olduğunu anladım.benim amacımda buydu zaten.
6.takımdaki arkadaşlarmda sağolsunlar beni hemen aralarna aldılar.zaten bir kısmıda buraya yazıyr.okuyorum bisüredirsositososito
monti kitabını aldm .okuyorum.gerçekten çok rahat,hiç diyet moduna girmiyosnz.arkadaşlarmn yorumlarıda beni çok motive ediyor.
Gevezelik ettim.kendimi tanıtmadm
41 yaşımdayım.ev hanımıym.
2 çocuk annesiyim.
oğlum 17 kızım 13 yaşında
aebencim başlangıç itibarıyle kilo bildirimini yapıyom canımyerimseniben
1.60 boyundayım
23.3.2010 73.5 kg
26.3.2010 73 kg
02.4.2010 73 kg takıma kabul edildim
09.4.2010 72.5 kg
aebencim yanlışım yada eksiğim varsa düzeltirim canımzemuszemus
merak ettğm bişey var
burayada kilo bildirimi yapıyormuyuz.
yapıyorsak hangi gün
bilgi verirseniz çok sevinirim
tekrar merhaba montici arkadaşlarımopuyorumnanaktan

hoşgeldin canım aramıza kaydirigubbakcemile5 kilo bildimini cuma günleri yapıyoruz ve hergün yediklerimizi yazıyoruz kaydirigubbakcemile5

Olsun canım yani olmuş birkere sen hiçbirşey olmamaış gibi davran bünyen anlamasın hem salata ve ayran bastırmıştır diye düşün. durmak yok yola devam amaaaa tekrar da etme önemli olan da bu zaten...

aynen katılıyorum olan olmuş bir daha tekrar etmezsinvereliniortak

Yokk bir daha asla şekerim. Nasıl pişman oldum anlatamam.
Dışarda yemek sözüm vardı arkadaşa en uygun çoban kavurmaydı yiyebileceğim.
Bi baktım yanında pilav koymuşlar.
:KK43: Neyse bir daha asla. Akşam çok hafif yerim mesela sadece yoğurt yesem dengeler miyim acaba?

yoğurt içine bir salatalık da rendelersen daha doyurucu olura.s

eddoras hoşgeldin,gazan mübarek olsun...irem geçmiş olsun afiyet olsun :eek:lmaz: zaten hata yaptığının farkındasın cnm,bi daha yemessin olur biter...takma o kadar ....akşamada bence o kadar az şey yeme,mutlaka öğününü güzelce ye ama baklagil yada makarna gibi bişey yeme...yemek saatinde yeteri kadar bir şey yemessen bu sefer geç saatte acıkırsın ve o saatten sonra yediğinde hooop depo olur..erken ve hafif bir akşam yemeği mutlaka ye cnm.mesela boool salata yap,tonbalıkta koy küçük bir kutu içine yanınada ayran yap yada bir parçacık yağsız peynirinden ye güzelce...bol bolda su iç....ama sakın aç kalma yemek saatinde..ayrıca unutmayın montide uzun saatler aç kalmakta yok kızlar..
aebenim nerelerdesin aplam merak ettirdin kendini bize,ters giden bir durum yoktur inşallah....bilmiyorumkismile

selam kızlarrrr

iremcim dünkü menüm hakkındaki yorum için teşekkür ederim ama neyi fazla yemişim onu anlamadımm?
öğlenki akarna mı?
akşamki ceviz mi?

kızlarrr cidden aebenciğimz nerelerdeee?? ben merak ettimmm....bilmiyorumkismile

meraba kizlar,dunden beri yogunluktan menumu yazamadim,acigi kapatmaya calisicam
sabah:2 tam bugday ekmek,tuzsuz krem peynir.diet marmelat,capuccino
ogle:koca bir tabak salata ton balikli(ton baliginin yagi oldugu icin salataya yag ilave etmedim)
15:30 on tane findik ve bol su
aksam icinde izgara et yaninda salata ve buyuk bir bardak ayran
ayrica diyete baslayali iki gun oldu ama ben 1 kilo kaybetmisim, umid ederim devami gelir

Hoşbuldum hozlemk ziligurtiopuyorumnanaktan
bugünkü menümüde yazayım arkadaşlar
UYANINCA
1bardak ılık su
6kuru kayısı
KAHVALTI
domates
beyaz peynir yağsız aknaz takımca kullanıozyerimseniben
zeytin
2,3 dilim salam az yağlı
çok az marmelat
2dilim tam buğdağ ekmeği