Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşamış olan varmı?

yıpranmamak elde degil eşim işe gidiyor zaten görev nedeniyle istanbuldayız kimseleri tanımıyorum 2 komşum war birinin cocuugu war digeriylede aynı anda hamiş kalmıstık bana nasip olmadı onun hala devam ediyor. kıskanmıyorum ama gördükçede hep aklıma geliyor Allahım demekki beni bekletmek istedi...

Son düzenleme:
Bende 11 ayda üzüm gebelikten kürtaj oldum kötü bir dönem atlattım. ama Dr. 6 ay sonra müsade etti. Şuan 10 haftalık gebeğim bebeğin kalbi atıyor. Sorun yok şükürler olsun.. İLk zamanlar kesinlikle tekrar hamile kalamam gibime geliyordu. Hep kötü düşünüyordum.. bırakın zamanına bırakınnn... Sakın üzülmeyin Allah çok büyükk .... Zamanı var demekki .... Darısı başınıza... Sİzede bol bol dua edicemm...

hayırlı olsun arkadaşım çok sevindim.allah isteyene sağlıcakla versin.

Allahım korusun bebeginizi... sizinki parsiyelmiydi yoksa kompletmi ? ? cok sevindim Rabbim sag salim dogurmayı nasip etsin inş maşallaaahhhh

ewet muru anlatıklarından sonra şükür diyebiliyorum sadece beterin beteri war Allahım başka şeyler yaşatmasın sana... çok üzücü ne denir bilemiyorum :2: inşallahhh saglıklı bir kuzucuk nasip olurda tüm bu sıkıntılarını azda olsa dindirmiş olur..çalısıyorsun sanırım buda senin için artı avantaj en azından baska şeylerle ugrasıp kafa dağıtıyorsun ben henüz 2. haftamdayım hala etkisi devam ediyor ne yazıkki....

tabikide bulayse herşeyin başı kısmet ondan ötesi yok hakkında hayırlısı olsun ... ben babamıda kanserden kaybetmiştim en cok beni tetikleyende bu korkar oldum ya bende yaşarsam diye allahım inş bu seviyelere ulaştırmaz (amin) dün gece eşimle gezmeye çıktık 1-2 gibi üşütmüşüm karnım midem gögüs kafesim bir agrıyordu sabaha kadar sızlandım durdum başladım ağlamaya korktum tekrarmı nüksettide organlarıma sıçradı diye sabahı zor ettik eşimle onuda üzdüm boşyere şimdi ağrılarım geçti çok şükür kasık agrım war oda olacakmıs yeni kürtaj oldugum için ne kadar internetten uzak durmaya çalıssamda giriyorum dayaanamıyorum eşim 23 te geliyor ewe vakit geçirmek için mecburum yoksa zaman hiç geçmez... gelelim 144 değerine çok şükür Rabbime deeğerim düşüyor ama korkuyorum işte yükselirmi diye sizlerden Allah razı olsun geliyorsunuz destek oluyorsunuz sanıırım alısıyorum bende müsait oldukça gelin olurmu

burcu ben mol gebelik yaşamadım ama emin ol bu günler geçecek.bak başka arkadaşlarda yazmış.moralini yüksek tutmaya çalış.geleceğe umutla bak.inşallah hepsi geçecek.

birde birşey sorucam sizlere dogum kontrol hapına başladım ben adet olmadan doktorum hemen başla demişti bugün 10. hapı aldım 2 gündür göğüslerimde dolgunluk ve hafif acıyor... bu normalmidir arkadaşlar sizce ???

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…