Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşamış olan varmı?

cnm benim çok geçmş olsun sana.allah acil şifalar versin.ben mol gebelik yaşamadım ama dış gebelik yaşadım.benim içinde çok sıkıntılı bi süreçtü değerlerim 5800 lere çıkmıştı kemoterapide vurulan bi iğne var onunla düşürdüler bebişimi o kadar uzun ağrılı ve sıkıntılı bi süreçtiki zaman geçmek bilmiyodu.rabbim yinede sabrını veriyo.değerlenip sıfırlandıktan snr doktorum korunma süresi verdi süremin dolduğu ay yeniden hamileydim.rabbim sağlıklı bi bebek verdi.şu anda oğluşum yaşına girdi.anlatınca belki çok uzun bi süreç gibi geliyo ama inan snrdan unutacaksın bu yaşadıklarını.rabbim sana boy boy sağlıklı evlatlar nasip etsin inşallah arkadaşım

Son düzenleme:

aminnnnn aminnnnnnnnn aminnnnnnnnnnnnnn. tek istedigm değerlerimin düşmesi ve hiç yükselmemesi cok korkuyorum bu yuzden eğer düşmezse kemoterapi deniliyor sanırım sizinki gibi benim değerim su an 923 te inş bi aksilik çıkmadan düşücek ve beni hiç üzmicek ... Allahım kimselere yaşatmasın bunu cok ama cok zorrrrrrr heleki ilk gebelikte umudum kırıldı hep korku içindeyim aklımda birsürü soru sorun

burcucum kafana takma.umarım en kısa zamanda değerlerin sıfırlanır ve tekrar sağlıklı bir gebelik geçirip bebek sahibi olabilrsin.

burcucum kafana takma.umarım en kısa zamanda değerlerin sıfırlanır ve tekrar sağlıklı bir gebelik geçirip bebek sahibi olabilrsin.

inş arkadasım... değerler sanırım 2-3 ayda anca sıfırlanıyormus haftalar geçmek bilmezken bu süreç nasıl gececek hiç bilemiyorum belki yeni öğrendigim için huzursuzum evham yapıyorum ama bilemiyorum işte cok sabırsıızım galiba... geciren arkadaslarda cok nadir geliyorlar sık sık gelseler keske

selam kızlar topicte yine kimsecikler yok yarın 2. haftam gidip kan vericem ve cok korkuyorum :18: :18: :18: 923 olan değerim inş düşmüştür

sanırım bu zor süreci tek basıma bu topicte yasayacağım kimseleri bulamıyorum

gel sen bizim topikte takıl arkadaşım.buraya giren pek kişi olmuyo galiba.dış gebelik sonrası geleceğe umutla bakanlar topiğinde kızlar sana destek olacaktır.hepsi birbirinden dost canlısıdır.umarım değerlerinde tez zamanda düşerde seni fazla uğraştırmaz.allah sabır versin..

ah keske gelselerde destek olsaydık birbirimize sanırım bayragı ben devraldım muhakkak benden sonra birileri gelir diye ümit ediyorum sizin topiğide ziyaret ederim yarın kürtajdan sonraki 2. kan verişim 923 olan değerim bakalım şimdi kaç çıkıcak korku heyecan stres şüphe hepsi birarada

yine kimsecikler yok bugün gittim 2.haftada verilmesi gereken kanımı verdim ilk değerim 923 eşimle iddiaya girdik ben 450 lerde çıkıcak dedim oda 500 ün üstünde deki kan tahlili sonucunu ben alamadım o stresle değerin arttıgını görsem yığılır kalırdım hastahane içinde eşimi gönderdim Rabbime dua ettim o gelene kadar eşim geldi 15 bin dedi hadi be dedim sonuç kağıdıgınıda kapamıs olamaz ya dedim verdi kağıdı 144 gözlerim doldu ciddi demi dedim eşime ikimzinde yüzü artık asık surattan çıkmıs azda olsa eski neşemize dönmüştük doktoruma gittik gidişatımız çok iyi iyiye gidiyoruz dedi değerin birayda sıfırlanır zaten dedi artık haftalık gelmene gerek yok 10 gün sonra gel dedi buda bi gelişme bugün çok mutluyum iyiye gittigi için Allahıma şükürler olsun... bugünden itibarende 1 yıılık sürece başlayabiliiriz dedi Allahın izniylee bu biryılıda olagan şekilde atlatayım baska birşey istemiyorum dün aglayan ben bugün gülüyorum allahım bu gülen yüzümü soldurmaz inş ( AMİN)

tatlım benim parsiyel di. Ama dediğim gibi çok yüksekti değerlerim...Merak etme hiç bir sıkıntı olmadan herşeyi atlatacaksın...ben Özel mesaj atamadığım için burdan yazıyorum tatlım...Mol gebeliği yaşayıpta kemoterapi gördüğü halde bebek sahibi olanlar var tatlım...Ben korunmayı bıraktım ama hala bişey yok...birde eşim istemiyor gibi biraz...Kafam benimde çok karışık.yeniden aynı şeyleri yaşama korkusu çok büyük bende.Çünkü bu benim 2. kez kaybedişim.Birincisi normal düşüktü..

canım benim bak ne güsel..yavaş yavaş atlatacaksın herşeyi merak etme....Senin adına çok sevindim çok hızlı düşmüş maşallah...

gözün aydın.inşallah en kısa zamanda sağlıkla bu süreci atlatırsın.

canım benim bak ne güsel..yavaş yavaş atlatacaksın herşeyi merak etme....Senin adına çok sevindim çok hızlı düşmüş maşallah...

cok tşk ederim sizler gibi inş bende atlatıcam... tek istedigm kötüye gitmesin ben hep böyle eskisi gibi neşeli mutlu kıpır kıpır olayım

gözün aydın.inşallah en kısa zamanda sağlıkla bu süreci atlatırsın.

sagol ablacım... Allahım herkesin böyle yüzünü güldürsün. değerim sıfırda degil ama hızla düşüyor bunada şükürrr... ama içimdede bi korku yok degil ya yükselirse diye allahım inş bu kötü haberlerle yüzleştirmez beni eve neşe geldi azda olsa yemek yiyebiliyorum ev işlerimi yapabiliyorum cok mutluyum çoook inş ters gitmicek...

burcu değerin süper çıkmış göreceksin 1 yıl göz açıp kapayana dek geçecek yeterki sen moralini bozma

burcu değerin süper çıkmış göreceksin 1 yıl göz açıp kapayana dek geçecek yeterki sen moralini bozma

iyi olayımda zamanın hiç önemi yok ablacım... inş bende sizler gibi bu süreci atlatıp yavrumun gelmesi için gün sayacagım içimde azda olsa korku war değer düşüyor ama ya artarsa diye :18: doktorum cok sanslı oldugumu söyledi şans eseri erken teshis ettik dedi buda sanırım iyi gitmesine sebep.. Allahım bu mutlulugum hiç bitmesin inşalahhhhh... Allahım tüm zorda kalanlara yardım etsin

dün iyiydim sanırım bugün yine içime bi kurt düştü birtürlü rahat olamıyorum hep içimde ya tekrar değerim yükselirse diye bi korku war değeri sıfıra düşüpte yükselen oluyormudur acaba :26: bu 1 yıl geçicekmi

canım mrb bak iyi ol. değerinde yükselme olabilirama bu yükselme 1000 yada 1500 falan olursa sıkıntı olur.beta hcg 100 veya 150 gibi yükselmeler olursa sıkıntı olmaz...kendini rahat bırakmassan toparlanamassın

canım mrb bak iyi ol. değerinde yükselme olabilirama bu yükselme 1000 yada 1500 falan olursa sıkıntı olur.beta hcg 100 veya 150 gibi yükselmeler olursa sıkıntı olmaz...kendini rahat bırakmassan toparlanamassın

ne oluyor bana anlamıyorum hala alısamadım sanırım korkuyorum nedense cok güzel düşüş war ama ne bileyim bu 1 yıl boyunca hep böyle gidecek sanıırım :18: bol bol dua ediyorum inş ters giden birşey olmaz... kimselerde gelmior buraya destek olurduk

canım daha çok taze olduğu için kendini böyle hissediyorsun...Senin psikolojin çok farklı şimdi. Ama mümkünse nette yazılanları okuma.Benim değerlerim 3 ayda sıfırlanmıştı.Maşallah seninki çok hızlı düşüyor.Kötü düşünerek hep kendini yıpratırsın....Aslında buraya gelenlerin hepsi hepimiz çok yıpranmış durumdayız.

gerçekten çok zor bir durummuş düşünüyorum bu 1 yılı nasıl geçiricem diye daha 10 aylık evliyim yaşım 22 erkenden yasamak cok sarstı... seninki parsiyeldi degilmi en azından riskli yoktu benimki komplet ve riskli... en cok korktugumda bu uğraşacak başka şeyler bulmam lazım sanırım spor kurslar v.s sen nasıl geçirdin bu süreci ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…