Mol gebelik/Üzüm gebeliği yaşamış olan varmı?

burcu ben mol gebelik yaşamadım ama emin ol bu günler geçecek.bak başka arkadaşlarda yazmış.moralini yüksek tutmaya çalış.geleceğe umutla bak.inşallah hepsi geçecek.

inş ablacım tek isteğim bu :KK16: :KK16: :KK16: Allahım inş hepimize sabrını verecek ve bizlerde atlatacagız bu zor sıkıntılı günlerimizi...

ewet muru anlatıklarından sonra şükür diyebiliyorum sadece beterin beteri war Allahım başka şeyler yaşatmasın sana... çok üzücü ne denir bilemiyorum :2: inşallahhh saglıklı bir kuzucuk nasip olurda tüm bu sıkıntılarını azda olsa dindirmiş olur..çalısıyorsun sanırım buda senin için artı avantaj en azından baska şeylerle ugrasıp kafa dağıtıyorsun ben henüz 2. haftamdayım hala etkisi devam ediyor ne yazıkki....

tatlım yaşadıklarımı üzül diye anlatmadım...bu kadar ağır durumlardan sonra hala umutla bakabiliyorsam...sende unutacaksın bunları...daha çok taze olduğu için psikolojin kötü..Ama emin ol geçecek...ben herzaman burdayım canım...hafta için akşam 6 ya kadar sürekli burdayım.sana msn adresimi yazıyorum istediğin zaman sohbet edebilirz..muruvetayan@hotmail.com her zaman destek için hazırım tatlım

ahh su zaman geçermi hiç muru :KK25: aksam sosyalleşmek adına komşularımda ufak bi organizasyon yaptık bakalım ufak tefek şeyler yapıcaz en azından açılmış olurum birazda olsa unuturum :KK61: :KK61: :KK61:

birde birşey sorucam sizlere dogum kontrol hapına başladım ben adet olmadan doktorum hemen başla demişti bugün 10. Hapı aldım 2 gündür göğüslerimde dolgunluk ve hafif acıyor... Bu normalmidir arkadaşlar sizce ???

ben de kullandım doğum kontrol hapı evet göğüslerim şişti ve acıdı normal dedi doktorum.varis yaptı ara kanamalarım oldu her seferinde doktora gittim hep ilaç değiştirdi kullanacaksın dedi ama bende düşükten sonra polikistikte çıkmıştı mecbur kullandım 6 ay.

bulayse selam hoşgeldin :KK3: :KK3: :KK3: :KK3: nasılsın ??? birşey sorucam bu değerler yükseldi diyelim nasıl bir yol izleniyor fikrin warmı ??? :KK31: :KK31:

ben de kullandım doğum kontrol hapı evet göğüslerim şişti ve acıdı normal dedi doktorum.varis yaptı ara kanamalarım oldu her seferinde doktora gittim hep ilaç değiştirdi kullanacaksın dedi ama bende düşükten sonra polikistikte çıkmıştı mecbur kullandım 6 ay.

bende korktum beta değerimmi yükseldi diye :KK1: :KK1: artık psıkolojık olarak herşeyi baglıyorum beta değerine :KK36: :KK36: :KK36: :KK36: evlendigimde 5 ay bende kullanmıstım göbek ve göğüslerde dolgunluk yapmıstı bende bırakmıstım içmicektim birdaha ama şimdi içmem gerek sanırım hormonlarını düzenler en azından..

bulayse selam hoşgeldin :KK3: :KK3: :KK3: :KK3: nasılsın ??? birşey sorucam bu değerler yükseldi diyelim nasıl bir yol izleniyor fikrin warmı ??? :KK31: :KK31:[/QUO

HAFTALIK KAN ALIYORLAR BHCG YÜKSELİRSE 1 HAFTA DAHA BEKLEYELİM YİNE YÜKSELİRSE İLAÇ TEDAVİSİNE BAŞLAYALIM BANA DOKTORUM AMA SONRAKİ HAFTA DÜŞMÜŞTÜ ZATEN.TAM BİR BİLGİM YOK BURCU.NEYSE SENİNKİ YÜKSELMEYECEĞİ İÇİN RAHAT OLABİLİRSİN :)

HAFTALIK KAN ALIYORLAR BHCG YÜKSELİRSE 1 HAFTA DAHA BEKLEYELİM YİNE YÜKSELİRSE İLAÇ TEDAVİSİNE BAŞLAYALIM BANA DOKTORUM AMA SONRAKİ HAFTA DÜŞMÜŞTÜ ZATEN.TAM BİR BİLGİM YOK BURCU.NEYSE SENİNKİ YÜKSELMEYECEĞİ İÇİN RAHAT OLABİLİRSİN :)

kemoterapide kullanılan bi iğneymiş galiba Allahım buralara kadar getirmez inş benimki düşüyor ama yükselmiyecegi anlamınada gelmiyor ihtimal hala war :KK53: :KK53: :KK53:

ilk 3 hafta zor geçer sonra öyle bir geçer zaman kiiii.....

inşşş umarım dedigin gibi olur geçirmem gereken 52 haftam war :KK1: :KK1: :KK1:

komşumdan yeni geldim tıka basa yedik yaptıklarımızı :KK39: :KK39: :KK39: benim içinde iyi oldu açıldım birazdan yoksa ewde cok sıkılmıstım :KK36: :KK36: :KK36: :KK36: :76:

:KK25: :KK25: :KK25: :KK25: :KK25: :KK25: :KK25: dün iyiydim sanırım bugün yine içime bi kurt düştü birtürlü rahat olamıyorum hep içimde ya tekrar değerim yükselirse diye bi korku war değeri sıfıra düşüpte yükselen oluyormudur acaba :26: bu 1 yıl geçicekmi :KK14: :KK14: :KK14: :KK14:

cnm kendi kendine sıkıntı yapma seni inan senden iyi anlıyoruz hepimiz neredeyse 1 yılı devirmek üzereyiz. haklısın zor zor nedemek çoookkk zorr ama rabbim sabrını verio dua et ve allaha sığın göreceksin göz açıp kapayıncaya kadar geçecek 1 yıl..

özele yazmışsın ama ordan cvp yazamıyorum.kiloma kadar tüm değerlerime bakıp karar verdi.artık beklemene gerek yok dedi.3 ay da sıfırlandı.doktoruma güvenirim ama buradaki en iyilerden biridir.

cnm sen konyadamıydın? bende konyadayım doktorun kimdi çok merak ettim eğer tanıdığım biriyse bende ona gitsem

Burcu hayatım bak. Ben olayları yaşadığımda benim bebişim 4.5 aylıkdı.Kalp atışlarını duydum hatta 2 gün önce cinsiyetini bile öğrenmiştim..Sonra bu olay başıma geldi..Konyada hiçbir özel hastane beni kabul etmedi ölüm riskim çok yüksek diye...Kendi doktorum bile cesaret edemedi bana müdahle etmey...sadece bu işlem tıp fakültesinde yapılabilir denildi....tıp fakültesine gittiğimde bana anlattıklarına inanamadım...şoka girdim izin vermek istemedim müdahale edilmesine...doktor hayati tehlikem olduğunu bildiğim halde hastaneye yatmayı kabul etmiyorum diye imza at git dedi.tam imza atıcam..senin gibi birisi 3 ay önce böyle gitti 2 saat sonra ölüsü geldi dedi..kanaman başlarsa hiçbir müdahale yapayız dedi...neyse yattım hastaneye tam 5 gün tıp fakültesinde doğumhanenin önünde yattım...durumum çok riskli diye normal odaya bile izin vermediler....inan bunları yaşamakta bunları unutmakta çok zor....üstelik beta hcg değerin 100.000 in üzerinde ise büyük risk altındasın..senin değerin öyle değil.... Ben ilk hamileliğimde bebeğimi 10 haftalıkken kaybetmiştim...kendimi toparlamam çok zor oldu inan bana....2. hamileliğimin 3 ayını nasıl geçirdim anlatamam korkuyla....tam doktor düşük riskin kalmadı dedi..herşey yolunda dedi rahat bir nefes aldım başıma daha kötüsü geldi...ilkinde kendimi ölecekmiş gibi zannediyordum..ama daha kötüsü varmış bunu öğrendim...inan yaşamak çok zor....unutmak çok daha zor.....ama zaman herşeyin ilacı güzelim...yıpratma kendini...kafanı dağıtacak bişeyler yap...yaşın daha çok genç.....

ahhh ahh kardeşim siz yazdıkça sanki benim yaşadıklarımı anlatıyorsunuz gibi gelio.. zaten yaşananlar hep aynı rabbim yar ve yardımcımız olsun sizde konyadasınız sanırım doktorunuz kimdi..

Bugün kendimi çok kötü hissediyorum midem bulanıyor...12 saat uyudum nerdeyse ama yorgunum okula gitmekte hiç içimden gelmiyor.buraya yzmak istedim.belki içimdeki sıkıntıyıda atarım diye nasılsa aile olduk:))

cnm kendi kendine sıkıntı yapma seni inan senden iyi anlıyoruz hepimiz neredeyse 1 yılı devirmek üzereyiz. haklısın zor zor nedemek çoookkk zorr ama rabbim sabrını verio dua et ve allaha sığın göreceksin göz açıp kapayıncaya kadar geçecek 1 yıl..

kendi kendime saçma sapan şeyler düşünüyorum nedense :KK31: :KK31: keşke benimde sizler gibi zamanım su gibi akıp geçse en önemliside sorunsuz saglıklı bir şekilde :KK14: :KK14: :KK14:

:26: :26: kızlar sizler dogum kontrol hapı içtiginizde gögüslerinizde ilk günler dolgunluk ve acı hissi olmuşmuydu??

ahhh ahh kardeşim siz yazdıkça sanki benim yaşadıklarımı anlatıyorsunuz gibi gelio.. zaten yaşananlar hep aynı rabbim yar ve yardımcımız olsun sizde konyadasınız sanırım doktorunuz kimdi..

Bugün kendimi çok kötü hissediyorum midem bulanıyor...12 saat uyudum nerdeyse ama yorgunum okula gitmekte hiç içimden gelmiyor.buraya yzmak istedim.belki içimdeki sıkıntıyıda atarım diye nasılsa aile olduk:))

bugün bende aynıyım Ayşe ya...vakit inan geçmek bilmiyor..bu arada bacaklarım uyyuşuyor halsizlik var.hamilemiyiz yoksa:)))))))))))))))))))))))))))

X