Modoko nedir

Şükür ki olumsuz sonuçları olmamış sizler için

Ayrica telefonla görüşerek bu isin ustunu kapamalarina izin vermeyin.okula gidip yuzyuze gorusmelisiniz.

Telefonla konuşup kapatacak olsam zaten bunu sorun yapmazdım.ogretmen le konuşmada açıklamasını çokta mantıklı bulamadığımı ve şikayet etmekten cekinmiyecegimi söyledim.kendisi hata ettiğini ve gerçekten düşünemediğini söyledi.ayrica müdüre hanımla tekrar konuştuğumda sorumluluğun kendisinde olduğunu ve aynı şekilde şikayet etmekten cekinmeyecegimi söyledim.ama yanlışlık olasılığını yok sayıp ne yapıp Edip işten attrmaya götürmüyorum şimdilik.dedigim gibi takipteyim

Öğretmeni değil de bir arkadaşından duymuş olabilir. Öncelikle çocuğunuzun anlattığını diğer arkadaşlarından da teyit ettirip öyle şikayet edin.

Şükür ki olumsuz sonuçları olmamış sizler için
Çok şükür...İnanın kaç yaşında anne olursak olalım,çocuklarımızı ne kadar seversek sevelim,annelik sahada öğreniliyor...Keşke onunda bir okulu olsa.
Problemlerle karşılaştıkça antikor geliştiriyoruz adeta.Çocuklarımı büyütürken,bazı önemsiz şeyler için,içimde annemi affediyorum,
her gün biraz daha

Kesinlikle katılıyorum annelik yaşayarak öğrenilir,içimizde doğuştan yoktur.
Doğuştan olduğu dayatılan şevkat herkesin içinde vardır,kiminde az kiminde daha fazla...
Keşke okulu olsa cidden böylece daha bilinçli olurdu herkes ama olsun kendi kendimizi geliştirebiliriz yeter ki anlamaya ve uygulamaya hazır olalım..
Ne mutlu size ki annenizi anlıyorsunuz ve ona hak verecek kadar ufak tefek sürtüşmeleriniz olmuş.

:) :) Evet canım,mesela okul çıkışı babamın yakın olan restorantına uğrar,bir seyler yeyip eve giderdik.Ama annemi sokağın ta başında endişeli ve sinirli görürdük.Sabah izin almadığımız için kızardı.Anlamsız gelirdi,üzülürdük.
Şimdi ben ayrı servislerle gelen çocuklarımı,2 dakika gecikmede, camda endişeyle bekliyor,ve annemi daha iyi anlıyorum.
Aynı zamanda arkadaşlarımıza kalmaya göndermezdi bizleri,yalnız teyze ve halada kalabilirdik.Şimdi ben kızımla aynı şeyleri yaşıyor ve bende arkadaş kalmalarına gönderemiyorum,annemi biraz daha anlaya anlaya...Umarım kızım da bir gün beni anlar.

Eğer sakin,kararlı bir ses tonu ve duruşla anlatırsanız eminim anlar sizi.
Tüm gerekçelerinizi onu kırmadan sakince anlatır ve ona özgürce hareket edebileceği bir ortam sağlarsanız hem size her şeyi danışır ve haber verir hem de aldığınız kararları mantıklı bulup saygı ile uygular

şimdi aklıma geldi de bizimde ortaokulda ingilizce hocamız bir değişikti, mesela a ile başlayan kelime türetecek binlerce kelime varken tutar kürtaj derdi, orgazm derdi, erekte olmak derdi, çoğumuz bilmezdik, 85 doğumluyum gözü açılmamış son nesildik galiba

Böyle yaratıklar nefes almayı haketmiyor.

Tövbe tövbe yaaaPsikopata bağlıycam iyice

Son düzenleme:
Yok artık.
Bu hikayeyi anlatma nedeni neymiş ki.
Ne gerek varmış yani,çocuk diline dolasa mokoko diye o bile rahatsızlık verici,kaldı ki bunu bu yaşta,bu saçma sapan hikayeyle mi öğrenecekler.
Eminseniz böyle bir söylemi olduğundan asla susmayın,kesinlikle ilgili yerlere şkayet edin.

Senden çok şey öğrenicez, şimdiden korkutuyor çocukların ergenlik sorunları.

Oğlum çok duygusal diye çok hassas davrandık, şimdi bunu kullanıyor sıpa, parmağında oynatıyor, bir orta yolu olmalı.

Ah ah sorma kardeş:) :)Tam yaşına göre davranmayı öğreniyorum,bir yıl sonra tecrübelerim çöp oluyorYeni yaşlar, yeni bilmecelerle geliyor.Küçülen giysiler gibi küçüklere de yaramıyor ki tecrübeler,hepsinin yapısı,kişiliği ayrı...
Bazen kendimi sudoku çözermiş gibi hissediyorum...
Allah uzun ömür versin herkesin de,bizim de evlatlarımıza,niyet hayır olunca,akibette hayır olur inşallah

konuya, modoko istanbulda bir mobilyacılar çarşısıdır yazmak için girdim, neler olmuş.derhal şikayet edin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…