Modoko nedir

Valla hiç abartmıyorsunux, böyle hikayemi anlatılır gahu birde eğitimci olacak.
O nasıl hikaye sapık gibi! Hemen şikayet edin lütfen.
Hatta velileri tanıyorsanız onlarla görüşün ortaklık kurun ve o şeilde şikayet edin, tek başınıza çok bi sonuç alamayabilirsiniz.

Konuda su sekilde hareket ettim Sabah 8de müdire hanımı aradım.kizim da o okulda son sınıfta olduğu için birbirimizi biraz tanırız.mudire hanıma durumu anlattım (gerçi kendisi o saatte rahatsız ettiğim için biraz sitem etti) hocanın anlattığı fıkranın nette daha detaylı olduğunu ama kendisinin o şekilde anlattığını söyledim.ve başka çocuklarla veya velilerle de konuşsak mı emin olmak için dedim.o da önce öğretmeni ile konuşacağını söyledi.kisa bir süre sonra öğretmen bey aradı (biraz da sinirli şekilde)beni şikayet etmişsin iz falan diye . Şikayet etmediğimi etmek istesem başka yollarla başka yerlere şikayet edebileceğimi söyledim.sadece konuyu anlamaya çalıştığımı bir öğretmenin böyle bir fıkra anlatmasının normal olmadığını söyledim.aciklamasi şu...Bu kelimeyi çocukların ağzından duyduğunu ve kısaca böyle ayıp bir fıkra olduğunu ve başka bir yerde dillendirmemelerini söylemiş....Bu saatte konu bu şekilde halloldu
Ama ben sabahı sabah ettim.
Mudure hanım bes para etmez gorevını ıyı yapabılen bırı degılmıs
Sızı ogretmene nasıl soyler
Cocugunuza karsı tavrıda degısecek bellikı
Once velilerle gorusup toplu bı sekılde arasaydınız keske
Bızım zamanımızda da cocuklar ayıp kelıme konusurdu ama ogretmen boyle fıkra anlatmazdı bıde aptal yerıne koymaya calısıyor
Bu fıkrayı anlatmak yerıne velıye ulasıp kufurlu konusuyor dıye usuluyle anlatmanın bin yolu var
Mınareyı calan kılıfını hazırlamıs
Velilere bu dedıgım sekılde konusup toplu sekılde ust mercılere sıkayet edın bence

Konuda su sekilde hareket ettim Sabah 8de müdire hanımı aradım.kizim da o okulda son sınıfta olduğu için birbirimizi biraz tanırız.mudire hanıma durumu anlattım (gerçi kendisi o saatte rahatsız ettiğim için biraz sitem etti) hocanın anlattığı fıkranın nette daha detaylı olduğunu ama kendisinin o şekilde anlattığını söyledim.ve başka çocuklarla veya velilerle de konuşsak mı emin olmak için dedim.o da önce öğretmeni ile konuşacağını söyledi.kisa bir süre sonra öğretmen bey aradı (biraz da sinirli şekilde)beni şikayet etmişsin iz falan diye . Şikayet etmediğimi etmek istesem başka yollarla başka yerlere şikayet edebileceğimi söyledim.sadece konuyu anlamaya çalıştığımı bir öğretmenin böyle bir fıkra anlatmasının normal olmadığını söyledim.aciklamasi şu...Bu kelimeyi çocukların ağzından duyduğunu ve kısaca böyle ayıp bir fıkra olduğunu ve başka bir yerde dillendirmemelerini söylemiş....Bu saatte konu bu şekilde halloldu
Ama ben sabahı sabah ettim.
Inandiniz ve konu kapandi yani oylemi.kendini cok basit bir sekilde savunmus ve yeterli olmus onun icin.uste bile cikmis.boylemi uyarilir cocuk.basbayağı yalan söylemiş. Mudurle görüşmeniz hata olmus.okullar boyle durumlarin ustunu orter genelde.yakistiramazlar siciline cunku.milli egitime dilekce verseydiniz keşke.yanina kaldi.kiziniza tembihleyin siki siki yanina yaklasmasin o adamin.

Bence de şikayet etmelisiniz argo bi tabir sanırım erkek kardesim maç izlerken yenilen tarafa oldunuz mu mokoko demisti demek ki erkekler arasında dönen bi muhabbet pis adam

Bızım zamanımızda da cocuklar ayıp kelıme konusurdu ama ofretmen boyle fıkra anlatmazdı bıde aptal yerıne koymaya calısıyor
Bu fıkrayı amlatmak yerıne velıye ulasıp kufurlu konusuyor dıye usuluyle anlatmanın bin yolu var
Inandiniz ve konu kapandi yani oylemi.kendini cok basit bir sekilde savunmus ve yeterli olmus onun icin.uste bile cikmis.boylemi uyarilir cocuk.basbayağı yalan söylemiş. Mudurle görüşmeniz hata olmus.okullar boyle durumlarin ustunu orter genelde.yakistiramazlar siciline cunku.milli egitime dilekce verseydiniz keşke.yanina kaldi.kiziniza tembihleyin siki siki yanina yaklasmasin o adamin.

Tabiki kapatmadım sürekli takip ve gözlemde olucam.ama hoca fıkrayı kısaca böyle anlatmış yani netteki gibi değil.bu haliyle de şikayet bir sonuç vermez. dedigim gibi takip edicem

Tabiki kapatmadım sürekli takip ve gözlemde olucam.ama hoca fıkrayı kısaca böyle anlatmış yani netteki gibi değil.bu haliyle de şikayet bir sonuç vermez. dedigim gibi takip edicem
Bence ogretmenın anlattıgı bu fıkra tek basına baslı basına yeter
Yeterlı olması ıcın bırının tacıze ugramasını beklemeyın
Acıklamasına karsılık boyle bı fıkrayla argoyu pekıstırmek yerıne okulun rehber hocası veya sıstemı neyse velıye ulasarak cocugunuz argo konusuyor denmesı gerektıgını hatırlatmak gerek
Tabı bundan once rehberlıgın cocugu cok kez uyarmıs olması gerek
Bızde okuduk bızımde etrafımızdakıler kufur ederdı ama hoca boyle fıkrayla pekıstırmek yerıne ogrencıyı uyarır devam ederse velı ıle gorusurdu okulda dısıplın kurulu bu sebeple var
Sızı susturmayı basardılarsa devamı gelır fıkrayla olmasa bakısla gelır emin olun

6.sınıfta bir türkce hocası vardı bayan. ozmanlar vok severdik tabi cıcougız. derste böyle artı 18 seylerden bahsederdi.

kardeşim x okuluna atandı. anlattıklarından sonra eğitim sisteminden utandım. 5 para etmez müdür, derse girmeyen karısını derse giriyormuş gibi göstermeler, gelen yardımları bazı öğretmenleri sevmediği için onun sınıfındaki çocuklara, minicik masumlara vermemeler, ilkokulu bitirmek üzere olan çocukların harfleri bile tanımaması, çocuklara hakaret etmeleri, şikayet edildiğinde hiçbir sonuç alınamaması. yani elbette herkes böyle değildir ama yarısı böyleymiş. üzülüyorum çocuklarımıza.

ben bunları bilmesem inanabilirdim konuya ama inanamadım. çünkü dediğim gibi çocuklara küfür eden öğretmeni kollayan amirlerinin olduğunu yalan söyleyip, yok öyle bir şey yalan dediğini biliyorum yani.

Bir sapık ogretmen vakası
Sıkayet edılmelı heryere
Lısede bıle olsalar bı ogretmen ogrencılere boyle bı hıkaye anlatamaz
Benımde lısede matematık hocam hep kadın pedlerınden bahsederdı sonunda defetmişlerdı sapıgı
Allahım ne psıkopatlar dolaşıyor toplumda,özel hayranlığı varsa gidip market raflarında seyretseydi:olamaz: :olamaz:

Merhaba hanımlar.kafama takılan ve gerçekten fikir almaya ihtiyacım olan bir konu var.
Konu şu,benim 5. sınıfa giden bir oğlum var, Türkçe öğretmeni bugün sınıfa ." Çocuklar mokoko nedir biliyormusunuz diye bir soru sormuş, çocuklar bilmediklerini söyleyince şöyle bir hikaye anlatmış (öğretmeni erkek bu arada) "iki arkadaş ormanda kayıp oluyor ve bunları yerliler yakalıyor ve soruyorlar ölmek mi isterseniz yoksa mokoko mı?Biri ölmek istiyor ve hemen öldürülüyor.digeri mokoko diyor ve tecavüz edilip öldürülüyor"ben bunu duyunca çok rahatsız oldum ve müdüre anlatmayı düşünüyorum (son zamanlarda ki sapıklıklar hepimizin malumu)siz ne dersiniz şikayet etmeliyim yoksa abartmis mı olurum. Herkese cevap vermeye bilirim ama hepinizin fikirlerinizi merak ediyorum.ha bu arada sakın ailelerinize anlatmayı demiş öğretmeni.
Çok bilindik cinsel içerikli fıkra anlatmış öğretmen bozuntusu

Keske gaza gelmek yerine az derinden ilerleseydiniz o kadar sayfa yazdik simdi cocuklara takarsa kotu mudurunuzdende bir cacik olmazmis bir defa sizin adinizi vermemesi gerekirdi.Burada kimsenin gazina gelmeyin lutfen mesela cok siddetli sizi neredeyse dusuncesiz anne ilan edecek yorumlar var oysa yas tam cinsellik kesif arkadaslarla bu muhabbetlerin dondugu netten google a sorular yazildigi zamanlar bilmeden birinin ekmeginin vebaline girmek iftiraci konumuna dusmekte var elbet herkes cocugunu koruyup gozetecek zaman cok kotu ama bunu eli masali sopali ortaligi velveleye atese verecek baskalarina zarar verecek sekilde degil akillica yapacak
cocugunuzun hissedecegi onun psikolojisi herseyden ustun olmali neyse arastirmaya devam edin eger art niyet varsa birakin muduru direk bimere falan dilekce verin
Yonetimi altindaki yerlerin sorun yasamasi yoneticilerin basarisizligi olarak gorulur o nedenle muhatabiniz mudur olmasin onlar hasir alti ederler ama iyi arastirin

Elbette şikayet edin. Tembihlemiş birde. Diğer velilerle iletişime geçin onlarda çocuklarını sıkıştırsınlar mokoko hikayesi anlattı mı öğretmeniniz size diye elbet bir ikisi anlatır ailesine. Terbiyesiz sapık hayvan herif.

Okulla ilgili sorunlarda şu basamakları takip ederseniz daha net bilgiye ulaşırsınız:
-Önce olayın doğruluğunu bir kaç kişiden teyit edin.
-çok çetrefilli bir durum değilse idare yerine direk öğretmeni arayın ki aralarında bir çözüm bulup hazırlıklı olmasınlar.
-çözemiyorsanız idare ile görüşün.

Bızım zamanımızda da cocuklar ayıp kelıme konusurdu ama ogretmen boyle fıkra anlatmazdı bıde aptal yerıne koymaya calısıyor
Bu fıkrayı anlatmak yerıne velıye ulasıp kufurlu konusuyor dıye usuluyle anlatmanın bin yolu var
Velilere bu dedıgım sekılde konusup toplu sekılde ust mercılere sıkayet edın bence
Gecen ki toplantıda öğretmenler uyardı bizi,çocuklar beden eğitimi derslerinde giyinirken birbirlerine sözlü şakalar yapıyor,biz uyardık,sizinde bilginiz olsun,evde gerekeni konuşun şeklinde...Bunun yolu budur,nerde görülmüş,pis suyla çamaşır temizlendiği

Ailenize söylemeyin derken bu lafı ailenize söylemeyin ayıp bisey demek istemiş olabilir mi. 5 e giden çocuk yanlış anlamaya ya da olayları karıştırmaya çok elverişli bir yasta. Yine de fıkra olayı hoş değil tabi.

Gecen ki toplantıda öğretmenler uyardı bizi,çocuklar beden eğitimi derslerinde giyinirken birbirlerine sözlü şakalar yapıyor,biz uyardık,sizinde bilginiz olsun,evde gerekeni konuşun şeklinde...Bunun yolu budur,nerde görülmüş,pis suyla çamaşır temizlendiği
Aynen öyle kesinlikle

X