Modoko nedir

Öğretmenle konuşmayı da düşünüyorum ama çocuğa takar diye endişe ediyorum.idareyle kesin konuscam ama
Çocuğa takmasinimi düşünüyorsunuz hala?bu adam sapik onunu kesin.sesinizi cikarin.cocugunuza kotu ornek olmayin.susan insanlar yuzunden sapiklar çoğalıyor.ya bu öğretmen kizlari taciz ediyorsa.kucukler henüz anlamazlar. Milli Eğitime kadar başvurur hakkinda sorusturma actirirdim.cok sinirlendim ya.benim kizimda 4.sinifta sizin yerinize koyup kendimi konustum.ve duramazdim bir saniye bile.bu ne iğrençlik.bu adam sapık acik ve net.abartiyormuyum demissiniz ya daha hicbirsey yapmamissiniz ki abartasiniz.

Valla mokoko mokoko bilmiyordum şimdi merak edip baktım google dan da..Orada bile +18 yazıyor. Tüylerim ürperdi en kısa zamanda gerekli yerlere müracaat edin

Mokoko sözcüğü cok eskiden cinselligi kesfeden erkekler arasinda yayginlasmis bir sözdü. Ben 34 yaşındayım dusunun ki ortaokul doneminde bu fikrayi cocuklardan duyuyorduk.yani bunu ogretmen bizlerin yaşında ise, eskiden bildigi icin anlatmis olabilir. Cocuklarin bildigini düşünmüyorum. Cocuk dogru söylüyor olabilir.ve sapik adam cocuklara cinselligi kesfettirmeye çalışıyor. Yakinda tacizlerede baslarsa şaşırmayın.

Yaşları itibariyle de bu çocuklar ergenliğe girmek üzere.Bu konulara hayli meraklılar haliyle.Ben art niyet sezdim.Pislik herif

Bu arada çocuğa sordum size sarılma veya öpme gibi şeyler oluyor mu diye hayır yok dedi.ben idareyle konuscam gerekli araştırmaları onlar yapsın.
Eğer çocuğunuzun hayal ürünü olduğu çıkarsa, öğretmeni böyle bi durumda soruşturmada bıraktığı için disiplin cezası alabilir.

Önce diğer arkadaşların verdiği tavsiyelerle hareket edin derim.

Ek olarak çocuklarla siz görüşmeyin rehber öğretmene iletin o önce görüşsün.
Eğer gerçekten öyle bişey çıkarsa, gidebileceğiniz her yere gidin şikayet için. Dakika durması zarar öğrenciler için.

ay gece gece korktum efsane falan yazılmış ne olduğunu bilmiyordum netten okudum bu nasıl fıkra hiçbir yüz kasım hareket etmedi. Çocuk bence arkadaşından duyup kızmayın diye öğretmen anlattı demiş olabilir

Yazan oldu mu bilmiyorum ama hikayede zaten kelimenin anlamını gayet veriyor. Mokoko şuan geyik muhabbetlerde cinsellik için kullanılan bir zırva kelime. Kesinlikle peşine düşün, mokoko neymiş görsün..

Doğru ben de ilk kez burdan duydum ve internetten bakinca inanamadim.
Hicbir sekilde ogrenciye anlatimabilecek bir sey degil.

Bu fıkrayı 20 yıl olmuştur duyali ama hikayenin adını ilk defa duyuyorum

Şimdi herşey ortada sapıkça fıkralar açık saçık hikayeler
Çocuğunuz internet telefon kullanacak yaşta arkadaş arasında yada netten okumuştur belkide yalan söyleyebilir öğretmenini sevmiyo olabilir her ihtimali düşünün

Önce iyice sorusturun eğer gerçekse hemen şikayet edin

BİMER ve Cimer e de yazın şikayeti
ayrıca öğretmenlerin seviyesi belli özellikle son donemdekilerin büyük ihtimal o anlatmıştır
çocukların aralarında bu kadar argo bir kelimeyi bilecegini sanmıyorum
herkes tarafından bilinen bir şey değil

Offf düşünmekten kafam şişti. çocuklarla konuşursam da müdür nezaretinde konuşurum da ya da müdür kendi araştırsın.sanki bu daha doğru gibi

Müdüre bırakmayın işi
onlar kendilerini tutar siz kendiniz sorun öğrencilere oğlunuza çaktırmadan
ayrıca bazı arkadaşlar çocuğun her anlattığını inanmayın vs yazmış siz her kosulda çocuğa inanın karşı taraf kendini temize çıkarmaya çalışsın
taciz vakalarının çoğunun gizli kalması ailenin çocuğa inanmanasi değil mi zaten

İlkokul cagindaki bir cocuga anlatilacak hele de bir ögretmen tarafindan anlatilacak sey mi bu
Tövbest.
Yani isin aslini astarini ogrenip oyle gidin müdüre 1 2 cocuga daha sorun ya da veliler ile görüşün
Akil karı degil bir yanlışlık olmali ( iyi niyetli dusunecem deyu kasıyorum umarim yanlışlıktır)

Bir öğretmenin anlayabileceğini aklım almıyor. Ama pedofili bu kadar artmışken herkesten her şey beklerim, mantıklı gelmese de.

Ama şöyle bir durum da var, yakından takip ettiğin 5.sınıf öğrencim var. Ergenlik keşfindeler. Özellikle cinsellik ve şiddete eğilimli. İnternet hepsinin ulaşacağı bir tehlike. Buradan bilgiler elde edip karıştırmalar yapabiliyorlar. Mesela bu argo ifadeyi duymuştur(ki meşhur bir fıkradır) bir şekilde; her ile bir değil belki böyle argo kelimelerle büyüyen çok çocuk var maalesef; öğretmene sormuştur(öğretmen bu durumda anlattıysa da elbette suçlu) öğretmen geçiştirmemiştir, daha da dikkatlerini çekip netten bakınca görürler zaten kelimenin anlamını. Ya da direkt öğretmen kelimeyi demiştir çocuklar araştırmıştır. Sağlıklı bir beyinin bunu öğrenciye anlatması beklenemez. Ama anlattıysa da müdahale edilmesi gereken bir durum elbette.

Rehber öğretmenle görüşseniz. Öğretmen ismi vermeden okulda sizi tedirgin eden bir durumla karşılaştığınızı dile getirseniz. Oğlunuzun sınıfından bir kaç arkadaşla onun eşliğinde konuşsanız. Hani olaydan emin olmak açısından. Emin olunca da mutlaka şikayet edin. Bu boşboğazlık bile olamaz bence. Sen eğitimcisin en çok senin koruman gerekiyor geleceğimizi. Ama maalesef ortada eğitimden nasibini almamış öğretmencikler de var.

Bu arada ben de öğretmenim. Üzülerek söylüyorum ki ne kadar eli öpülesi meslektaşım varsa o kadar da kendi eğitilememişleri de var

Allah cocuklari korusun, bu ne saçmalıktır yani! Öğretmenlik kadar kutsal bir mesleği bu insanlar hak etmiyor,şikayet et...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…