Modoko nedir

147 sikayet hattini ara bimere yaz bu neee okurken delirdim.pislik herif.sapikkk

ögretmen hanım sizde bu fıkranın aslını bilmiyorsunuz demek ki...
bu bayya farklı anlatılmış kibarlaştırmış anlatırken...
ben şok! elim ayak titreme ! sinir tavan...
dogru ise asla cocuklara egitim veriyorum bilinçlendiriyorum adı altında bu fıkrayı anlatamaz.
anlatılacak bir durumu yok.

Ben de öğretmenim. Size tavsiyem şudur.. Çocukların her söylediğine inanmayın. Ama eğer gerçekten böyle bi şey olduğuna eminseniz öğretmenin kendisi ile görüşün. Çünkü müdürler en fazla uyarır. Ama öğretmen karşısında sizi görürse daha etkili olur gibi geldi bana.

Bence diğer cocuklarin velileriyle iletisime geçin. Sonrasında da hep beraber şikayet edin. Okadar yararli bilgi vermek isteyen öğrencilerine fayda sağlamak isteyen varken cocuklara böyle ahlaksiz hikayeler anlatan öğretmenlerin atanması haksizlik

Öğretmenle konuşmayı da düşünüyorum ama çocuğa takar diye endişe ediyorum.idareyle kesin konuscam ama
o ögretmenin okuldan alınması lazım ( dogru -ise tabi ) okul idaresi cocuklar uydurur derler geçiştirirler.
ama bu cok cok cok cok cok cok cok cockoc kcokoccko ciddi bir konu.

Çok sinirlendim onun velisi olsam adamı gece yarısı bulur adam tutar dövdürtürüm yetmez kendim de dinlene dinlene döverim şerefsiz pislik... bence o adam sapıkkk çaktırmadan seviyorum ayağına taciz de etmiyorsa bişey bilmiyorum ben namussuz köpekk..
Derhall şikayet edin her yere yazın çizin bunun adı istismardır çocuklara cinsel içerikli hikayeler anlatarak ve görüntüler izleterek onları tacize hazırlayabiliyor sapıklar..

Offf düşünmekten kafam şişti. çocuklarla konuşursam da müdür nezaretinde konuşurum da ya da müdür kendi araştırsın.sanki bu daha doğru gibi

Allahım eğitim nereye gidiyor
eğitim degil kardeş insanlar değişiyor. ruh ve akıl saglıklarını kaybediyorlar...
bilimin acıkladıgı neden sonuc ilişkisi kurdugu teroisi var ama her yede yazılşacak şey degil. kk'yı başıma yıkabilirler.:)

Bence diğer velilerle görüşüp olayın gerçek olup olmadığını teyit edin.Gerçek ise 147 yi arayın öğretmen hakkında soruşturma açılır.

Bakin siz Bu olaya sikayetden ziyade cocuklari tehlikeden kurtarmak gibi bakin lutfen acil sikayet edin tabiki Serefsiz ya Bu ne bicim hikayeymis

tabii ki şikayet etmelisiniz. Terbiyesiz.. Ne öğretiyor çocuklara. Allah bilir bunu anlatıyor olmak bile ona fantezi olmuştur. Yediği naneyi bildiği için bir güzel tembihlemiş.. Hemen şikayet etmelisiniz. Kafası böyle çalışan bir adam çocuklara kötülük yapabilir.

Nedir yani şimdi bu mokoko neymiş çocuğa kattığı ne?

Kesinlikle gidin şikayetinizi yapın artık kime guvenecegiz şaşırdık yahu memleket sapıklardan aldı başını gidiyor of ki Ne off.

Önce bunu ogretmenin anlattığından emin olun. Belli olmaz çocuk ya başka yerden duyup yalan söylediyse.

Ilk olarak diger aileleri bilgilendirin. Izinlerini alin ve cocukların coguna sorun, emin olun. Doğruysa eger...

Şikayet et hiç durma.

Sadece mudur yetmez; meb, bimer... her yere..

Pis sapik..

Son düzenleme:
Şikayet edin , velilerle koordine bir şekilde sadece siz değil bütün sınıfın velisi şikayet etsin. Bimer, milli eğitim müdürlüğü neresi varsa şikayet edilecek her yere !!!!!!!! Görsün mokoko neymiş!!!!!!!

Tövbe estafurullah almış öldürmüşler kısmı bile beni şok etmişken bir de tecavüzü anlatmış!!! Sinirim tepeme çıktı ya! Beyinsiz herif! Şaka mı komik mi bu!

Önce bunu ogretmenin anlattığından emin olun. Belli olmaz çocuk ya başka yerden duyup yalan söylediyse.
Nihayet birisi de ilk sorulması gereken soruyu sormuş tebrikler. Bu fıkrayı öğretmenin anlattığından emin miyiz? Yani ne bileyim bana çok fantastik geldi. Ortaokul lise ergenlerinin orda burda anlattığı sevimsiz bir fıkrayı bir ilkokul öğretmeni ne amaçla anlatır ki? Hadi anlattı bunlar çocuk. Biri söylemese biri söyler velisine. Bir veli şikayet etmese biri muhakkak eder. Yani şu kıytırık fıkrayı anlatacak diye (pedofili bile olsa diyorum) memuriyetini riske atması garip. Ben bu tipleri hep sinsi düşünmüştüm. Hanımlar da maşallah şikayet et diye gazlamislar her zaman ki gibi. Halbuki konu sahibi de temkinli, abartıyor olabilir miyim demiş. Şimdi birisi kocamla kavga ettim diye konu açsa, ne duruyorsun hemen boşa, gurursuz musun nesin diye basarlar gazı anında bu kadar kolay mı vebal almak??

147 yi arayıp söyleyin tabi bunu öğretmenin söylediğinden emin iseniz.Diğer çocuklarla ve velilerle de konuşun olmazsa.
Öğretmen diye hata yapmayacak değil ya, belli ki boşboğazlık etmiş ama 5. sınıf çocuğuna böyle bir şey anlatırken hiç düşünmemiş sonuçlarını

Eger gercekten ogtmretmen boyle bi sey yaptiysa ogretmenlikten atilmali benim cocugum yok ama yegenimin basina boyle bisey gelseydi abim onu mokoko yapardi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…