Bebek Beslenmesi Mochi Göğüs Pompası Kullananlar

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
Merhabalar bende elektrikli pompa kullanıo dum ama gün geçtikçe sütüm azaldı şu durumda her sağmada sadece 10 cc çıkıo acaba mochi yi denesem fayda sağlar mı sizinde mi sütünüz benimki gbi azdı

Merhabalar benimde sizin gibi sütüm çok azaldı elektrikli sağma makinası kullanıorum bebeğim ememio solunum sıkıntısı var biraz önceden 70 cc ye kdr çıkardı sütüm şuan 10 cc çıkıo bir sağmada acaba bana da etki eder mi artar mı sütüm. Şu durumda bebeğim mama alıo süt sadece çıkanı veriyorum.

Çoğalır çoğalır, ben bir dönem sütten kesiliyorum sanmıştım öyle söyleyeyim. Revani çok iyi geliyor bana, eğer istersen tarifini verebilirim de
Olur valla sevinirim. Bu arada tekrar denedim geçen akşam kesinlikle mastit yapıyor. Anında süt kanalımı tıkadı beze oluştu. Hemen dusa girdim sıcak su ile masaj elle sağım sabaha kadarda masaja devam açıldı çok şükür. Daha tövbe elime almam.

Çok geçmiş olsun canım ya... Aman neyse bu sefer ucuz atlamışsın, duşla masajla çözebilmişsin...

Bak bu benim konum, revani tarifini detaylıca yazmıştım burada. İnşallah sana da boll bol süt olur. Bundan bir dilim ye, üstüne 2bardak su iç, farkı hissedersin eminim

Çok teşekkür ederim cnm. Benim bebegiminde alerjisi var. Hemen yapıp deneyeceğim.

Çok teşekkür ederim cnm. Benim bebegiminde alerjisi var. Hemen yapıp deneyeceğim.
Afiyet şifa olsun, bol bol süt olsun inşallah.

Hiç geçmeyecek gibi geliyordu alerjisi çok fenaydı bizim kızımızın da ama 1yaşına girdi, sanki bıçak gibi kesildi çok şükür boş süt hariç her şeyi açtık canım, darısı başınıza. Süt diyetini açtığımdan, her şeyi yediğimden beri de sütüm arttı benim. Senin de yemediğin için sütün az olabilir. Bu revani ilaç gibi gelir inşallah. Bu günler geçecek. Ten tene teması arttırmayı da deneyebilirsin. O da iyi geliyor sütün artması için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba, benim de bebeğim 41 günlük oldu bugün. En baştan beri sütüm az geliyor, sağdığım zaman her ikisinden toplam 15-20 cc falan. Çaresiz kaldığım için bir de bu ürüne bakayım dedim. Sorum şu: Bu pompa sadece sütü bol olanlar için mi kullanışlı yoksa benim gibi sütü damla ile gelenlere de bir faydası olur mu?

Kullananlar hep mastit olduğunu söylüyorlar. Ben güvenip alamadım ürünü...

Benim sütüm tatlı (özellikle yaptığım revani) yediğimde artıyordu ilk zamanlar bebeğe zar zor yeterdi, 6ay emzirsem kar diyordum, bir ara sütten kesildim bile sandım. Ama elhamdulillah kızım şimdi 13,5aylık hala emiyor. Bebeğimin süt ürünleri alerjisi olduğu için sütlü tatlı filan hiç yiyemiyordum, yediğim yemekler de çok kısıtlıydı (sütümden alerjen bebeğe geçtiği için ben diyet yaptım 10ay) alerjisi geçtikçe ben de yemeğe başladım ve o zamandan beri hiç süt sorunu çekmiyorum elhamdulillah.

Moral yüksek olmalı ve karnını iyi doyurmalısın bence süt için. İnşallah sen de bir an evvel rahata kavuşursun, sütü düşünmek, hesabını yapmak çok çok zor. Allah yardımcın olsun, bol bol sütler versin inşallah

İnşallah, çok teşekkür ederim. Gerçekten çok zor. Bir de mama ile uğraşmak, o mamanın ısınması soğuması, o esnada bebeğin delirmesi

İnşallah, çok teşekkür ederim. Gerçekten çok zor. Bir de mama ile uğraşmak, o mamanın ısınması soğuması, o esnada bebeğin delirmesi
Biz mama da veremedik alerjiden... Çok sıkıntılı günler biliyorum ama siz sakinliğinizi korumaya çalışın, imkanınız varsa bir yakınınız yardıma gelsin o bebeğe 2saat bakarken siz uyuyun dinlenin. Uyumak da süt yapıyor

Bende siparis ettim simdi kaynatiyorum hijyen icin birazdan kullanicam benimde sutum cok az
Aynen hemde nasil sor kac aylik bebegin benim 3 aylik

Bende siparis ettim simdi kaynatiyorum hijyen icin birazdan kullanicam benimde sutum cok az

Aynen hemde nasil sor kac aylik bebegin benim 3 aylik
Size rastladığıma nasıl sevindim
Maşallah çevremdeki herkesin sütü bol herkes ayrı akıl veriyor sakın mama verme diye. Ben az kavramını tam anlatamıyorum diye düşünmeye başlamıştım artık.
Benimki bir buçuk aylık. Nasıl, işe yarıyor mu Mochi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…