Miyomlu Hatunlar Kulübü

Kızlar miyom ameliyatından önce Mr cektirdiniz mi. İlaçlı mi yoksa ilaçsız miydi. Mr sonrası herhangi bir rahatsızlık hissettinizmi. Lütfen yardim

merhabalar arkadaşlar ben ikinci kapalı ameliyat ile miyondan tamamen kurtuldum şükürler olsun
dr artık gebelik için bir engel yok dedi inşallah yakında güzel haberler alırım

Kızlar miyom ameliyatından önce Mr cektirdiniz mi. İlaçlı mi yoksa ilaçsız miydi. Mr sonrası herhangi bir rahatsızlık hissettinizmi. Lütfen yardim
arkadaşım ilaçlı çekildi bende ameliyat öncesi korkulacak gibi değil rabbim kolaylığını veriyor
geçmiş olsun

kızlar bugun kontrole gıttım mıyom buyumemus yıne 2,5 cm ama rahım fılmı ıstedı benden onu cektırecegız unıversıte hastanesınde cıhaz bozukmus o yuzden nısan ayına gun verdı ozel de yaptıralım dedık cektırenler var mı yenı zor bırsey mı bır de ucretı ne kadar

miyomlu olanların üst kolları kalın oluyormuş bende öyle de bu konuda da fikir paylaşım mı kızlar kimlerin kolları kalın ameliyat sonrası düzelme oldu mu benim kollarımın üst kısmı altına gre çok çok kalın kıyafet alırken kol yüzünden üzerine olandan bi tık büyüğünü seçmek zorunda klıyorum

Benim kollarım incedir hatta bacaklarıma göre çok ince

Emin olabilmek için
Yaptircam zaten canim artik hangi testi isterlerse hepsini de yaptiracam iki kaybim var cunku detayli teste yaptiriyorum ilerde soylediler de yaptirmadim dememek icin miyomum 2.5 cm rahim filmi sonucu ameliyat olur muyum bilmiyorum ama yine de cektirecem filmi

Benimde 2,5 cmdi rahim filmi istediler bası yoktu 1 sene sonra çektirdim 5 cm olmuş miyom ve inan rahimi daraltmıştı iki taraftan itmiş bazen yerine göre rahim darlığı da yapabiliyor sen çektir filmini için rahat eder

Çok pahalıymış. Ameliyat daha uygun özel hastanelerde

8 cm miyomum bulunmakta istanbulda kapalı ameliyatı nerede yaptırabilirim. profesorler fiyat farkı istiyorlar anladığım kadarıyla özel sağlık olmasına rağmen. ameliyat olanlar bilgilendirebilirler mi

Az önce Aytuğ kolankaya nın danışmanıyla görüştüm. ona kendi mr larımı göndermiştim miyomumun bilgisini de verdim. verilen cevap şöyle o boyutta bir miyom açık alınmalı laparoskopi riskli. ameliyat zor bir operasyon olduğundan 10-12 bin civarı ücret alır dedi. yine açık ameliyattan kurtulamıyorum. ölücem artık korkudan

Korkma cnm ben 3 ay evvel hem açık hem laparoskopi ameliyatı oldum korkulacak kadar zor değil geçti bitti izi acısı bile kalmadı
Kendini strese sokma yok yere

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…