Miyomlu Hatunlar Kulübü

İlk komtrolümü kendi doktorum yaptı
Sonra gelmene gerek yok dedi ağrılarım olduğu zaman mesaj atıyorum oda yönlendiriyor beni sağolsun
Cerrahi muayene etti dıştan sorun görünmüyor dedi
Tahliller de temiz çıktı
Haftaya ultrasonla bakılacak onun sonucuna göre bişey der herhalde
Üşütüyor da olabilirim kendimi pek kollamıyorum

Hadi bakalım hayırlısı canım.şurda ameliyatımdan sonra hamileyim yazanları görmeyi okadar çok istiyorumki.
Dün yumurtlamayı yakaladım ovulasyon testiyle
Korunmayı bıraktık hayırlısı olur inşallah
Çok uğraştım çok yoruldum Rabbim isteyen bekleyen herkese nasip etsin çok zor kızlar((

Kızlar merhaba 3 hafta önce Fatih Şendağ beye laparoskopik miyom ameliyatı oldum gelecek hafta kontrolüm var,o kadar ilgili ve o kadar içten bi insan ki ameliyatım da çok güzel geçti günlük hayatıma döndüm çok yatmadım ,çıkardıkları parçayı gösterdikleri zaman şok oldum 9,5 cm olan miyomumu bebeğimi kaybetme sebebimi gördüm ve o artık gitti ya o kadar rahatladım ki bekleme süresi 2 ay verdi...çok korkuyordum bu ameliyattan....gebeliğimi çok engelledi artık gün sayıyorum dualarım benimle ayni sıkıntıyı yaşayan herkesle birlikteydi....inş hepimiz sağlıkla sıhhatle bebeklerimizi kollarımıza alalım çok sancılı olan bu sürelerin mükafatı güzel oldun inş

Prof Fırat Ortaç in cep numarasini bilen varsa bana özelden gönderebilir mi.ameliyat fiyatını öğrenmek için aricam.sekreteri fiyat vermedi.yardimci olur musunuz.

Kizlar benim 2.5 cm lik bir intraminual miyomum var iki defa bebegimi kaybettim tabi miyomdan mi bilmiyoruz ilkinde bebek tam miyomun yerlestigi yerdeydi hem de miyomun arkasinda miyom o donemde 6 cm e kadar buyunustu zaten etkiler demisti ki kalbi duyulmafi zaten. bunda da yerlestigi yere uzakti ve miyom hic büyümedi ama bebegin 8 haftada kalbi durdu dr um kararsiz ameliyat edip etmemekte rahimde bulmakta bile zorlanirim diyo histereskopi ile alinmasi lazim o da bir seansta alinacagini zannetmiyorum en az iki uc seans surer diyor kendi kucuuk ama miyomum yeri kotu iste . Var mi benim gibi olan ya

Geçmiş olsun öncelikle Allah sabırlar versin canım
2,5 cm ve rahim içündeyse histeroskopi ile alınabilr rahatlıkla
Histeroskopi üzerine uzman birine gitmenizi tavsiye ederim..
Mustafa Aceti Çok övüyorlar histeroskopi konusunda ama baya tuzlu sanırım
Belki sizin doktorunuz histeroskopi konusunda uzman değildir

Ev
Evet canim baska dr a yonlendirecem zaten dedi ankara da bir dr a kendinden emin de kojusmadi zaten anlayacagin bana da guven vermedi

Türkiye'de yapan yokmuymuş arkadaşım? Iyice araştır istersen

Bildiğim kadarıyla Türkiye'de yok.Başkent hastanesine gittim Polat beyle görüştüm o da açık ameliyat dedi sezeryan gibi yani. Bir değil iki miyom varmış bu arada.Antalya'da yine bir doktorun sekreteriydi sanırım görüştüm telefonda 20.000, 00 TL+gidiş dönüş ücretleri hastaya ait, bir seans yeterli oluyor dedi, telefondan nasıl anladıysa artık, böyle işte.

Kızlar miyomum var ve çok kararsızim korkuyorum.fatih sendaga miyom ameliyati olan varmı.acik yada kapalı farketmez.lutfen yardımcı olurmusunuz.

En son doktora gittigimde 5cm miyomum oldugunu ama aldirirsam rahmimin alinacagini,aldirmayip sansimi denersem dusuk yapicagimi (ki zaten 1 dusugum var)soyledi.simdi siz bana soyleyin hanimlar,ben nasil cocuk sahibi olucam?

En son doktora gittigimde 5cm miyomum oldugunu ama aldirirsam rahmimin alinacagini,aldirmayip sansimi denersem dusuk yapicagimi (ki zaten 1 dusugum var)soyledi.simdi siz bana soyleyin hanimlar,ben nasil cocuk sahibi olucam?
Canim miyomunun turu ne kotu bir yerde demekki yoksa miyomu olup ta hamile kalan cok kisi var baska dr lara gorundun mu

Tam rahmimin icinde orta yerde,suan 5cm.ama gebe kaldigimda 5 haftada 7,5cm olmustu buyuyo yani.bu gittigim 4. doktor

Ben de de var miyom iki bucuk cm benimkinin de yeri kotu ilk hamileligim de 6 cm e kadar cikmisti kurtaj oldum bebegin kalbi duyulmayinca kurtajdan sonra miyomu alalim dediler ama dr um bekleyelim dedi dusunce olmadim ameliyat . Keten tohumu kullandim sende kullan belki etki eder canim

Keten tohumunu robotta cek her sabah ac karnina bir bardak sute katip ic denemeye deger bence belki kuculurse ameliyat icin oyle bir riskinde kalmayabilir

Bu forumda okudum onuda kullandim ama malesef bi faydasi olmadi..sali gunu bi doktorla daha goruscem bakalim o kafami nasil karistircak..siz ne yapmaya karar verdiniz peki?gerci sizin miyomunuz kucukmus

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…