Miyomlu Hatunlar Kulübü

Canım randevu alma sabah erken git numara sırası al git muayeneni ol direk

Numara sirasi aliyim almasina ama ayni gune randevu bulabilirmiyim ki?bi daha gitme sansim cok zor cunku
Canım randevu değil
Sabah erken git 7 de orda ol ultrason tüp bebek sıra numarası al
Sonra tüp bebeğe geç 8 de geliyor sekreterler kayıt yaptır o numarayla sonra da 9 da muayene başlayınca muayene sırasına göre çağırılıyor yiğit beyi bekle nerdeyse odası canm

Kızlar selam
Doktor ilişki yasağını 1 ay koydu ama biz 2 ay bekledik
Bugün 2.reglim bitti temizlendim ve çalışmalara başladık hayırlısıyla
İlişki esnasında hafif ağrı oldu o da çok normal..
Hayırlısıyla Rabbim kendiliğinden nasip eder inşallah

İnşaALLAH hamile olduğunu okuruz buradan canım

Arkadaşlar,miyom ameliyatından ne kadar zaman sonra tam anlamıyla eskisi gibi oldum,iyileştim diyebilirsiniz.ben 1 ay oldu ameliyat olalı,karın bölgemde,mekik çekmişim gibi ağrılar var.sizlerde böyle birşey oldumu

Çok teşekkür ederim, bu hafta kontrole gitmem gerek, doktor hiç önemsemedi küçük diye ama bakalım bu sefer ne diyecek.

Benim tam anlamıyla iyileşmem 2 ayı buldu canm

Sende de benim tarif ettiğim gibi ağrılar olmuşmuydı canım?mekik çekersin de karın kasların ağrır yada kramp ağrısına benzer ağrılar.
Canım benim regl ağrısı gibi oldu genelde
Ama miyomun yeri çok önemli benim soldan rahimden çıkardığının yeri çok ağrıdı mesela sağdaki dışarda idi orası ağrımadı fazla

Canım benim regl ağrısı gibi oldu genelde
Ama miyomun yeri çok önemli benim soldan rahimden çıkardığının yeri çok ağrıdı mesela sağdaki dışarda idi orası ağrımadı fazla
Geçmiş olsun. Alınan miyomlarınız kaç cm di acaba? Benim bir buçuk cm bir miyomum var daha da büyümediyse tabi, şuan gerek yok dedi dr um ama ilerisini düşünüyorum.

Geçmiş olsun. Alınan miyomlarınız kaç cm di acaba? Benim bir buçuk cm bir miyomum var daha da büyümediyse tabi, şuan gerek yok dedi dr um ama ilerisini düşünüyorum.
Benim ilk öğrendiğimde 1,5/2,5 cm idi 2 yılda 5 cm oldular tabi tüp bebek tedavilerim oldu onun etkisi var diye düşünüyorum...
Umarım hiç büyüyüp size problem yaratmazlar
Yerleşim yeri de çok önemli

Kızlar benim ağrım tam geçmedi devam ediyor
Büyük tuvaletime çıkarken ishal gibi ağrı yapıyor ve sınrasında ağrı devam ediyor
Bağırsaklarda yapışıklıkmı oldu acba çok korkuyorum
Benim gibi olan varmı

Bağırsaklarda yapışıklık olunca tuvalete rahat çıkılamazmış canım birde gazını bişe çıkarmak zor olurmuş.folik asit yada demir işacı kullanıyorsan o ilaçlarda yapıyor.bana doktorum folik asit+demir+b12 verdi.bu gibi sıkıntıların olabileceğini söyledi.endişelenme.kullanıyorsan bu ilaçlarla alakalıdır.kullanmıyorsan da senin sündirim sisteminle alakalıdır.kendi doktoruna kontrolün nezaman?

Hadi ya umarım öyledir çok korkuyorum sorun olmasından
B vitamini complex ve folic asit kullanıyorum ama uzun zamandır kullanıyorum hiç böyle problem yaşamadım.
Üşütüyor da olabilirim ishal gibiyim çünki
Yarın cerrahide randevum var bi görünücem
Kendi doktorum kontrole çağırmadı birdaha malesef

Kendin git canım.operasyonunu yapan o.kendi durumumun gidişatını merak ettiğim için kendim geldim de.hayret bişey nasıl çağırmazki?aylık kntrole çğırmışmıydı peki?cerrahiye çıktınmı bugün?Rabbim şifa versin canım

Canım kontrole hiç çağırmadı kendisi tüp bebek bölümünde yetişemiyor çok yoğun
Ancak tel nosı var sürekli iletişim halindeyiz yönlendiriyor beni sağolsun cerrahi ya da gastroentorolojiye yönlendirdi
Sabah genel cerrahiye gittim kan verdim muayene oldum kasıkta sertlik yok normal dedi
Haftaya da ultrason için gün aldım ultrasonla bakılacak bakalım

Hadi bakalım hayırlısı canım.şurda ameliyatımdan sonra hamileyim yazanları görmeyi okadar çok istiyorumki.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…