Miyomlu Hatunlar Kulübü

Epiduralli halime dönebilsem keşke :) en rahat zamanlarımdı.. Hiçbirşey hissetmemistim.. Herseyi gorucem hissedicem korkusuyla kac gun ağladım ama sanki bes dk sürdü.. soylediklerine gore hic uyumamişim ama ara ara olan konusmalarimiz dışında pek birsey hatırlamıyorum.. Kısacası epidural ameliyat anı korkunç degildi..
Geçmiş olsun canım inşallah biran evvel iyileşir eski haline geri dönersin.1 ayda anca toparlanılıyor ama ameliyat öyle çokta korkunç değil ilk birkaç hafta sonra unutup gidiyorsun

Masallah ne guzel eglenmisdiniz,darisi basima insallah.lndandir devam ederse doktora gidersiniz
Sağol canım çok bunalmıştım evde artık iyi geldi bugün oksijen aldım bol bol leke bir kez geldi anladım zaten de bidaha gelmedi oda çok kan gibi değildi normaldir herhalde

Normaldir ya,bisey olacagini sanmiyorum.bisey sorucam hibele,ameliyat olmadan once hangi tahliller testler yaoildi?bide adet olmani bekledilermi?

Normaldir ya,bisey olacagini sanmiyorum.bisey sorucam hibele,ameliyat olmadan once hangi tahliller testler yaoildi?bide adet olmani bekledilermi?
Yani ameliyt için değil ama tüp bebek tedavisi için rahim filmi çekilmişti ameliyat için hemogram istendi sadece bide kan gurubu testi.
Adet olmamı beklemediler ama zaten soruyolar adetmisin diye olmaman gerekiyor sanırım

Ne zaman adet olacagim belli degil kurtajdan sonra 40 gun olmayan bile varmis benim daha 15 gun oldu.soylerim artk bi yol gosterir doktor herhalde

Bugun devlet hastanesi doktoruna gittim,aklimdakileri sordum.once adet olup temizlenmemi beklememizi cunku bu arada miyomun kuculebilecegini sonra rahim ici ultrasonla duruma gore beni sevk edecegini soledi.acik ameliyat riskli oldugu icin umuttepeki yigit bey kapali yapabilir dedi.yani beklemedeyim simdilik

Bugun devlet hastanesi doktoruna gittim,aklimdakileri sordum.once adet olup temizlenmemi beklememizi cunku bu arada miyomun kuculebilecegini sonra rahim ici ultrasonla duruma gore beni sevk edecegini soledi.acik ameliyat riskli oldugu icin umuttepeki yigit bey kapali yapabilir dedi.yani beklemedeyim simdilik
Tekrar geçmiş olsun.. Icini ferah tut, umarım herşey guzel olur, sağlığına bir an önce kavuşursun :)

Bence küçülür hadi bakalım hayırlısı olsun cnm

Merhaba kızlar benim de 4 cm idi 7 oldu tüp bebek yaptık negatif oldu embriyolar vardı transfere gittik dr miyomların alınması gerek dedi Acıbadem de taptım tüp bebeği ameliyat için SGK ile anlaşması olmadığından 15 bin dendi bende SGK ile anlaşması olan yer baktım o doktor da tüp bebek uzmanı ama kapalı dedi bende kapalı olmak istemiyorum kanama vs olunca açığa geçiliyor Allah korusun aksi durumda rahim alınıyormuş çok korkuyorum karar veremiyorum doktor da bulamıyorum kime gideyim Bursadayım bu arada

Merhaba kızlar benim de 4 cm idi 7 oldu tüp bebek yaptık negatif oldu embriyolar vardı transfere gittik dr miyomların alınması gerek dedi Acıbadem de taptım tüp bebeği ameliyat için SGK ile anlaşması olmadığından 15 bin dendi bende SGK ile anlaşması olan yer baktım o doktor da tüp bebek uzmanı ama kapalı dedi bende kapalı olmak istemiyorum kanama vs olunca açığa geçiliyor Allah korusun aksi durumda rahim alınıyormuş çok korkuyorum karar veremiyorum doktor da bulamıyorum kime gideyim Bursadayım bu arada
Kardelen Allah yardımcın olsun cnm
Tüp bebek tedavisinde alınan hormonlar miyomların büyümesine sebep olabiliyor.
Kapalı diyorlarsa eğer şanslısın korunma süresi az olur..Bursa da araştırma hastanesinde infertilite bölümüne muayene olsan bakalım orası nr diyecek?

Yok canim ya hala adet olmadim onu bekliyorum ama araya giren bu zaman bana iyi geldi sanki,biraz olsun endiselerim azaldi gibi hissediyorum.sen nasilsin canim?

Kardelen Allah yardımcın olsun cnm
Tüp bebek tedavisinde alınan hormonlar miyomların büyümesine sebep olabiliyor.
Kapalı diyorlarsa eğer şanslısın korunma süresi az olur..Bursa da araştırma hastanesinde infertilite bölümüne muayene olsan bakalım orası nr diyecek?
Caniim m araştırma da çok uzun sürüyor ben şehir dışından geldim ailem burada çalışıyorum izin aldım araştırma hastaneleri süründürüyor resmen

Yok canim ya hala adet olmadim onu bekliyorum ama araya giren bu zaman bana iyi geldi sanki,biraz olsun endiselerim azaldi gibi hissediyorum.sen nasilsin canim?[/QUOTÇ
Çok şükür sevindim iyi olmana cnm
Zaman herşeyin ilacı diye boşuna demiyorlar.Bende iyileştim bile temizliğe falan başladım çok şükür sorunum yok bitti gitti
Haftaya 2.reglim gelicek sonra korunmayı bırakıcaz bakalım umarım kendiliğinden gelir meleğim bende çok yoruldum artık:KK43:((

X