Miyomlu Hatunlar Kulübü

Herkese merhabalar
Bundan 2 ay önce normal yolla gebe kalamayacağimi öğrendim ve tüp bebek tedavisi için muayene oldum. Fakat 7 cm çapında miyom olduğunu söyledi Dr um fakat ,bundan 6 ay önceki farklı bir hastanede muayenemde boyut 4 cm 1.5 ay oncede 4 cm di . Benim sorum şu 1.5 ayda bu kadar buyur mu kafam çok karisti

Merhaba canm damara denk geldiyse büyüyebilir

Benimde 4 cm rahim kasında miyomum var tüp bebek tedavisi görüyorum iletişim halinde olalım olurmu canım tedavi sonucunu bildirelim birbirimize

Hiboncel: 45159836 .!.:
Benimde 4 cm rahim kasında miyomum var tüp bebek tedavisi görüyorum iletişim halinde olalım olurmu canım tedavi sonucunu bildirelim birbirimize
Merhabalar :) tabiki cok sevinirim insallah hayirli haberler olur hepimiz icin. rahim duvarındaymis benim. Bana doktorum kesinlikle aldirmami onerdi. Bakalim çarşamba gidiyorum görüşmeye daha karar veremedim sürekli araştırma halindeyim.

Benimde rahim kasinda 4 cm.ikimizinde ayni sanirim benimki ice dogru buyuyor..bende 10 a yakin doktora gorundum hepsi farkli goruste..kimisi aldir diyor kimisi rahim seklini bozmuyor tam kasin icinde kalmis diyor rahimi elletme...en son rahim filmi cektirdim kesinlikle aldirma basi yapmiyir dedi doktorum tup bebek tedavisine basliyoruz ama bu 4.deneme olacak buda tutmaSa mecbur aldircam...
Laparoskopi dusunuyorum doktor olarak ta Furkan Kayabasoglunu dusunuyorum

Gunaydinn :)Evet aynisi gerçekten. Bnimde içe doğru buyuyomus henüz 1 doktorla görüştüm bu şekilde tüp bebek yapsak düşük olur aldirman gerekiyo dedi. Laparoskopi yapalim dedi. Benim ilk denemem olacak tüp bebek için. Kimi diyor ameliyata hic girme yapisiklik olur kimi de yaptir kurtul riske girme. Bu hafta içinde karar vericem 2 doktorla daha gorusucem. Mutlaka paylasirim sonuclari

İn
s
İnsallah tutar canim gerek kalmaz dualarim seninle

Laparoskopi dediler bana da valla yapışıklıktan bende korkuyorum işte denedik kaç defa olmadı bu son deneme buda olmazsa mecbur ameliyat olucam bende gelişmelerden bende haberdar ederim seni canım

Gözümü kararttım ve açık miyom ameliyatımı oldum, çok zormuş, sezeryan gibi 10. Günümdeyim ve daha yeni kendime gelebildim,allahım hepimize şifalar versin, kucaklarımızı sağlıklı hayırlı bebeklerimizle doldurdun, sizce hamile kalma şansım nasıl

bende açık oldum canım bilemiyorum inşallah kalırız doktor hiç bir sıkıntın yok dedi bu ay bıraktım korunmayı

RABBİM İSTEYEN HERKESE NASİP EDER İNŞALLAH ARKADAŞLAR
BEN DR GİTTİM TÜP BEBEK MERKEZİNE MİYON VARKEN AŞILAMA YAPARMI DİYE
OPERASYON SONRASI BEKLEMEK BENİ SIKINTIYA SOKUYOR AMA DR OLMAZ DEDİ
MİYON ALINMALIYMIŞ BEBEK OLMASINA ENGELMİŞ ONDAN GEBE KALAMIYORSUN DEDİ
TIP FAKÜLTESİNDE SIRADAYIM AMA ARAYAN YOK OFFF NE ZAMAN OLACAM BU OPERASYONU
KAPALI YAPACAKLAR BANA

BEN HALA ÜMİDİM VAR MİYON VARKEN OĞLUMA GEBE KALMIŞTIM İNŞALLAH YİNERABBİM SAĞLIKLA HAYIRLISI İLE NASİP EDER

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…