Miyom ameliyatı olanlar

40 gün sonra ben de düşünüyorum iz için krem kullanmayı. Contractubex ya da bepanthol scar jel diye duydum bunları doktor yazmıyormuş kendimiz alıyormuşuz galiba. Doktora sormak da mantıklı aslında. Siz mi talep ettiniz, reçeteli miydi krem?
Reçete edilmiyor evet,Contractubex aldım 150 tl.Gerçekten işe yarıyor

bende küçülür diye olmadım büümüş idrar kesemi kaplamıştı günlerce tuvaletimi yapamadım sondayla dolaştım ameliyat olana kadar,sonra da mecbur oldum tabii o tuvaletimi yapamamanın acısını bir ben birde allah bilir:KK43:

Herkese selam... Amelıyat olan arkadaşlar regl düzeniniz nasıl? Ben amelıyat sonrası 2 defa oldum. Miyom varken kı kadar yoğun kanamalı geçti. Miyomdan kurtuldum artık kanamam azalır dıye düşünüyordum hiç öyle olmadı. Bu yoğun kanama benı maf edıyor tansiyonum düşüyor sürekli. Sizlerde durum nasıl?

Herkese selam... Amelıyat olan arkadaşlar regl düzeniniz nasıl? Ben amelıyat sonrası 2 defa oldum. Miyom varken kı kadar yoğun kanamalı geçti. Miyomdan kurtuldum artık kanamam azalır dıye düşünüyordum hiç öyle olmadı. Bu yoğun kanama benı maf edıyor tansiyonum düşüyor sürekli. Sizlerde durum nasıl?
Merhabalar ben de ameliyat sonrası 2. Reglimi oldum. Ameliyat öncesi gibi hala ağrılı oluyorum ve kanamam yoğun:KK43: doktora sormuştum en son gittiğimde ilk 3-4 ay normal bunlar, düzene girer dedi sadece😔

Sağ olun cevabınız için umarım düzeliriz. Benım için çok zor geçti ikiside, öncesinde ağrım yoktu boyle.

Arkadaşım ameliyatını gerçekten güvendiğin bir dr a yaptır.Eğer kendi dr undan memnunsan ve güveniyorsan ameliyattan hiç korkma.Ben de geçen Ocak ayında servikal(rahim ağzı) myom ve kist ameliyatı oldum.Toplam 20 dk sürdü ve hiçbirşey anlamadım.Sonrasında da hiç ağrım olmadı.Hatta ağrı kesici bile yaptırmadım.Ama dr uma o kadar güvenerek girdim ki amliyata.Hiç soru işareti olmadan kafamda.Bu çok ama çok önemli.Ayrıca SSK bu ameliyatı karşılıyor.O kadar çok para vermene gerek yok.İçini rahat tut.Şimdiden geçmiş olsun.yerimseniben
Doktorunuz kimdi

Kesinlikle katılıyorum. Ben bildiğiniz açım halen 😁 hep sıvı beslendım.organık kayısı hoşafı içtim yok hiçbir şey fayda etmedi. kronık kabızım anlarım diyene bakmayın. Bu çok farklı gerçekten de...
Ben de yeni ameliyat oldum ve henüz büyük tuvaletimi yapamadım🙈Siz operasyondan ne kadar süre sonra yapabilmiştiniz hatırlıyor musunuz acaba?

Arkadaşlar merhaba bende geçtiğimiz temmuz ayında ameliyat olmuştum açık ameliyat ve 6. Ay bitti ben adet düzensizlikleri yaşadım myomektomi sonrası yaşayan var mı ? 2 aydır düzenli denebilir ama kanamalarım 6 günden 3 güne indi ameliyat öncesi 5 6 gün regl olurken şimdi 3 gün ve korkuyorum böyle bi durumla karşılaşan oldu mu ?

Arkadaşlar merhaba bende geçtiğimiz temmuz ayında ameliyat olmuştum açık ameliyat ve 6. Ay bitti ben adet düzensizlikleri yaşadım myomektomi sonrası yaşayan var mı ? 2 aydır düzenli denebilir ama kanamalarım 6 günden 3 güne indi ameliyat öncesi 5 6 gün regl olurken şimdi 3 gün ve korkuyorum böyle bi durumla karşılaşan oldu mu ?
Sevgi hn mrb hangi sehirde oldunuz dr arayisi icindeyim bende acik diyolar drlar ama cok korkuyirum ben

Mrb sevgiki damladam bende senin gibiyim korkudan olecegim ne yaptin ne oldu birti yazarmisniz
merhaba , yeni gordum pek giremiyorum. Ama ben ameliyat olmadim. Henuz tavsiye etmediler. Miyomlarim cok sayida ve tehlikesiz yerdeymis. Fakat doktor buldum. Laparoskopi ile cok sayida miyomu bile alabiliyor. Sanirim teknoloji ve doktorda gelistikce artik basit hale geliyor sevindirici haber tabi. Prof. Dr mert gol ve bir doktor daha var corlu ozelde. Yani kapali yapabilen varsa gidin derim. Istanbulda yasiyorum...

• Beğen
Reactions: shr
merhaba , yeni gordum pek giremiyorum. Ama ben ameliyat olmadim. Henuz tavsiye etmediler. Miyomlarim cok sayida ve tehlikesiz yerdeymis. Fakat doktor buldum. Laparoskopi ile cok sayida miyomu bile alabiliyor. Sanirim teknoloji ve doktorda gelistikce artik basit hale geliyor sevindirici haber tabi. Prof. Dr mert gol ve bir doktor daha var corlu ozelde. Yani kapali yapabilen varsa gidin derim. Istanbulda yasiyorum...
Mrb arkadasim oncelikle cvp verdigin icin tesekkur ederim dr mert golun sekreteriyle 2 gun once gorustum halkali atakentte bht clinikte gorev yapiyormus bana cok yakın ama su ameliyat korkusu beni mahvediyor

Senin miyom kac cm ben son 1 ayda ogrendim daha kucukken ogrense idim daha erken hal caresine bakardim icimde bu kdr büyümesine musade etmezdim buyutme

X