Miyom ameliyatı olanlar bı bakar mısınız

Annem devlet hastanesinde oldu doktorumuz o kadar iyi ki özel hastane de böyle doktor yok. Önemli olan işin ehli insanlar. Annemin rahimde ve çok büyüktü rahimle birlikte alındı :KK43:
Sakıncası yoksa annenizin doktorunu öğrenebilir miyim? Ben de ameliyat olmayı düşünüyorum, daha doğrusu kafam çok karışık bu konuda ama muayeneye gittiğim özel hastanede ameliyat olamayacak kadar yüksek bir meblağ istediler. Devlette iyi bir doktor arayışındayım.

Sakıncası yoksa annenizin doktorunu öğrenebilir miyim? Ben de ameliyat olmayı düşünüyorum, daha doğrusu kafam çok karışık bu konuda ama muayeneye gittiğim özel hastanede ameliyat olamayacak kadar yüksek bir meblağ istediler. Devlette iyi bir doktor arayışındayım.
Merhaba izmir Bornova Türkan Özilhan hastanesi devlet hastanesi

Bende 9 cm miyonum var yaşım 26 ve bu miyon ameliyatını nerde kime nasıl olcagımı şaşırdım 2 kürtaj oldum 2 aylık oluyorlar kalbi duruyor
Karninizda şişlik yapıyor mu önceden yoktu benim iki aydır aşırı şişlik var 7 cm ve aşırı adet kanamsi yapıyor

Bursa Emin üstünyurt bende olucam kontrole gitcem bakalım ne dicek 26 yaşındayım cocugum yok korkuyorumda ameliyattan

Estafurullah benim hicbir sikayetim yoktu kanama,agri, aci pihtili regl olurdum yalniz o su an kalmadi bu kadar miyoma ragmen cok baska bir sey icin karin ultrasonu istemislerdi orada cikti en buyugu 12 cm di benim kapali sinirini coktan gecmisim sikyet olmayinca farketmedim sadece elime geliyordu top top ayritili mrda tam cikti 12 cm ve 10cm ve arkalari da dolu dediler acik ameliyat oldum bnlen su an Allaha bin sukur hic sikayetim yok sizlama, agri aci 3 ayda tamamen kendime gelmistim sizinki de su gibi gelip gecsin
Geçmiş olsun açık ameliyattan sonra karında sarkma gibi şikayetler okudum.Siz yaşadınız mı böyle bir durum

miyom nerede ve kaç cm büyüklüğündeydi acaba
Bir de ne kadar zamanda normal hayata döndünüz
Miyomlarım rahmin duvarındaydı. 6 adet mevcuttu. 9 cm 6 cm 5 cm ve 2cm lerdi. Ameliyattan bi hafta sonra normal hayatıma döndüm çabuk toparladım hamd olsun, ilk üç gün zorlanıyorsun dikişlerden dolayı ama sonra kolaylaşıyor.

Arkadaşlar bende 5 hafta önce myom amelıyatı oldum 1 ay raporluydum 1 haftadır ıse baslayalı sol kasıgımda (myom soldaydı) bı agrı basladı,şimdi yürürken baya sancıyor normal mi böyle agrılar?Sizlerdede oldumu,dr um baska sehırde malesef bugun sekreterıne msj yazdm adet sonrası devam ederse gel ultrason yapalım demıs,niye agrıyor anlamadım :KK43:((

Mrblar bende 9 ay önce miyom ameliyati oldum miyomum 28 cm di üstelik bekardım rahmin alinma ihtimali çok yüksekti bende doktor doktor gezdim özelde fiyatlar çok yüksek olabilir bende çok araştırdım tek işinin ehli bir doktor bulayım herhangi bir organim alinmasin parayı vermeye razıyım dedim ve doktoru buldum kesinlikle herkese tavsiye ederim k.maraş tıp fakültesinde Dc.dr.Murat Bakacak hoca işinin tam manasıyla ehli bir doktor ne rahme,ne yumurtalıklarda hicbi zarar vermeden açık ameliyatla çıkardı miyomu 1 gün hastanede yattım ertesi günü taburcu oldum Allah razı olsun o doktordan devlet hastanesi olduğu için hiç ücret ödemedim ayrıca özelde kliniği de var..Instagram'da da takip edebilirsiniz yaptığı ameliyatlari orada paylasiyor hocam çok başarılı bı doktor ..maddi anlamda skntiniz varsa özele gitmeyin derim..bende ilk teşhis konduğunda aylarca doktor araştırdım miyomu risklerini vs araştırdım o psikolojiyi bildiğimden buraya yazmak istedim belki birilerine faydam dokunur diye ..geçmiş olsun şimdiden sizede
Ablam benim kızımın 14 cm doktor bulamadım İzmir'e oturuyorum

X