Miyom ameliyatı olanlar

Doktor ameliyat dedi. Ama corona sebebiyle de olamıyorum. Kaldım böyle bekliyorum. Biran önce Rabbim hayra çıkarsın inşAllah. Sizin durumunuz nasıl?

Doktor ameliyat dedi. Ama corona sebebiyle de olamıyorum. Kaldım böyle bekliyorum. Biran önce Rabbim hayra çıkarsın inşAllah. Sizin durumunuz nasıl?
Ben çok şükür iyiyim. Insallah siz de biran once kurtulursunuz hayırlısıyla merak etmeyin Allah'ın izniyle hallolur inşallah. Benim de öyleydi hatta hastane de baya kaç aylık diye soran kadınlar vardı

Çok sevindim inşAllah bizlerde iyi olup burda yazarız. Bakalım ben nasıl olacağım siz kaç yaşındasınız? Ben 27 yaşındayım. Evli mısınız? Ameliyat olalı ne kadar oldu?

Sizin adınıza çok sevindim. Acilşifalar diliyorum. Bol bol birbirimize dua edelim. Rabbim hepimizin yardımcısı olsun inşAllah

Mesajınızı okuyunca çok kararsız kaldım benim de rahmin dışına doğru büyüyen 7 cm saplı miyom var adana da başkent te ameliyat olmayı düşünüyordum. Olmamak mı lazım olmak mı kararsız kaldım

Ben adanada Bülent haydardedeoğlu na gidecektim. Şuan hasta kabüle de başladı ama

Bence bikaç doktorun fikrini al ben doktorumu aradım bugün acıbademdeki bana resmen bana gelme başkasına git dedi ameliyatımı yapan kendi başından atan kendi kesin bana bişi yaptı diyemiyor

Reactions: shr
Bence bikaç doktorun fikrini al ben doktorumu aradım bugün acıbademdeki bana resmen bana gelme başkasına git dedi ameliyatımı yapan kendi başından atan kendi kesin bana bişi yaptı diyemiyor
Bugün başka doktora gittim miyomu ölçtü 4.5 cm dedi şaşırdım

Tamam sizden haber bekliyorum inşaallah ameliyata gerek kalmaz instg sayfasında hastalarının yorumlarına baktım baya hastasıda var ve baya bilgili belli
Benim yakınım gitti ona biliyorum çok başarılı ikizlere hamile şuan ben de inşallah miyom almaya gerek yok derse tedaviye başlıcam çocuk için

Evet adanadayım canım gidince seni bilgilendiririm. Sen evli misin?çocuğun var mı tedavi mi olacaksın
Evliyim 5 yıllık 2 kaybım var 1 dış gebelik 1 de 8 haftalık karnımda öldü miyomdan dediler miyomu aldırdım bukezde rahim yapışıklığı oldu 8 ay olacak adet göremiyorum 2 kez histreskopi oldum açılmadı bülent beye bu sebble gitmek istiyorum keşke tlfnla görüşme imkanım olsaydı okadar yolu ona göre giderdim

Ben gittiğimiz de sizin durumunuzu söylerim ona göre size bilgi veririm aslında asistan numarası var bence arayın iletsinler

Miyomun yeri neresiydş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…