Miyom ameliyatı olanlar

Çok üzücü bir durum gerçekten, bende 1.5 ay önce oldum ameliyat 2. ci ameliyat oluşumu hayal bile etmek istemiyorum,

Çok uzun zaman oldu ama iki ameliyatımda kolaydı, histereskopik ameliyat oldum, yarım saatte bitti ikisi de ameliyat sonrası da bir zorluk çekmedim,dikiş olmadığı için hiç anlamadım bile, doktorum da çok iyidir Allah ona uzun ömür versin derim hep olmasaydı ne yapardım bilmiyorum, yıllardır ondan başka doktora gitmedim

Benim açık ameliyattı, o içimdeki kazınmışlık hissi beni mahvetti, dikişle ilgili pek sıkıntım olmadı, Allah yaşatmasın

2.5 saat sürdü benim

doktorunuz kimdi peki ? hangi hastaneydi demiş miydiniz? iyi doktor arıyorum

Anladım geçmiş olsun. Acıbademse çok pahallıdır şimdi.

Öyle ama imkanlarımı zorlayıp ona gidiyorum her kontrolde, iyi bir doktora rastlayana kadar çok uğraştım zamanında, ben tanıdığımda Haseki'deydi sonra dan geçti Acıbadem'e ama sağlığımdan mühim değil, rahim ağzı ameliyatımı, kanama tedavilerimi hep o takip etti yıllardır, çok babacan ve tecrübeli bir doktordur

Çok üzücü bir durum gerçekten, bende 1.5 ay önce oldum ameliyat 2. ci ameliyat oluşumu hayal bile etmek istemiyorum,
Ben de 10 gün sonra açık miyom ameliyatı olcam. Ankara araştırma hastanesinde murat gözüküçüke olacam. Size sormak istediklerim var. Mesela hastanede kaç gün kalıyoruz. Araba sürebilecek kıvama kaç gün sonra geliriz? Bütün ev işleri falan bana bakıyo, ne kadar sürede işlerimizi yapabilecek duruma gelirim? Cevap verirseniz çok sevinirim. Konuşmaya çok ihtiyacım var. Çok çaresiz hissediyorum

Merhaba öncelikle çok geçmiş olsun.Bende 37 yaşında bekarım ve çocuğum yok.bendede büyük olan 8 cm dışa büyüyen olmak üzere 3-4 adette 2-3 cm yeri rahim duvarında içe dışa olan miyomlarım var.Bende 3 prof a gittim 2 si açık ameliyat dedi biri kapalı yaparım ama bir tanesini almayabilirim rahim duvarına zarar vermemek için dedi.Biride kapalıda yaparjm ama tam temizlenmez açık öneririm dedi.İlk gittiği direk açık demişti.Sizin yazınızıda okuyunca benim içinde açık daha mantıklı gibi geldi,çünkü çok sayıda ve değişik yerlerse miyomlarım.Son ameliyatınız umarım iyi geçmiştir.son ameliyatıdamı polat dursun yaptı?Sanırım ankaradasınız.Banada tavsiye edildi polat bey ama görüşmedim çünkü sürekli doktor doktor gezmekte yorucu oluyor.Bakalım bende hacettepede prof. Zafer Selçuk Tuncer Var ilk ona gitmiştim,ona yaptırmayı düşünüyorum.Ameliyat olan yada bilgisi olan varsa bilgi verse çok sevinirdim

Ben de 9 cm çapında rahim dışında miyom var. Zübeyde hanıma gittim orası bana göre berbat bir yer ama ultrasonda ayrıntılı incelerler diye fakat doktor şuan sana sıkıntı yaratmıyorsa çok fazla bekle büyümeye bağlı ameliyat dedi cunki yaşım 24 ve bekarım evlilik olarak nerden bakılsa 1 2 sene var hacettepeye gitmeyi düşünüyorum özgür deren konsey de varmış önder koç dedim ama muayene ücreti çok pahalı geldi onda ameliyat olan yada giden varsa bilgilendirirse çok sevinirim.

Merhaba ameliyat oldunuz mu acaba nasıl geçti ve nerede olduğunuzu öğrenebilir miyim İzmirde hangi hastane ve doktor ?

Merhaba ameliyat oldunuz mu acaba nasıl geçti ve nerede olduğunuzu öğrenebilir miyim İzmirde hangi hastane ve doktor ?

Evet geçen salı oldum. 9 Eylülde Prof. Ömer Erbil Doğan'a oldum. Şimdilik 2 günlük ameliyatlıyım. Kalkar ederken zorlanmam dışında hiçbir şey yok. Tek başıma kalkamıyorum henüz. Ama daha çok yeni ondan diyorlar. Ben doktorumdan gayet memnunum, asistanlı vs hepsi çok iyiler. Beni yoran tek şey 9 Eylül Araştırma hastanesi olduğu için odaya sürekli asistanlar, doktorlar, hemşireler vs giriyor. Ama bu iyi çünkü Sürekli araştırıyorlar. Yani tansiyonum düşmedi mesela o kdr fazla ölçtüler ki. Üstünüze titriyolar. Özel odada kaldım. Ama ilk gittiğimde iki kişilik odaya düştüm. Sonra şansıma oda boşaldı. Yani stresi de var ama, ben kadın hastalıklarında profesör olan birine bu ameliyatı olmak istedim. Çok da referans aldım. 65 yaşında teyze vardı, onun bile rahmini almak istememişler, kadın alın dediği halde. Araştırabilirsiniz. Ama benim biraz süreye de ihtiyacım var geçsin tekrar yazarım ben size

Kızlarrr ben geçen sene açık miyom ameliyatı oldum hemde benım içimden 700 gram ağırlıgında bir bebek kadar miyom cıkardılar. Sorusu olan varsa yardımcı olurum :)

Merhaba, kaçıncı günde kendi başınıza kalkabildiniz acaba? Benim yarın 3.günüm kendi başıma kalkamıyorum yatarken. Otururken kalkıyorum da, yatarken kalkamıyorum. Bir de kan kaybettim kanım düşük. Demir hapı içiyorum

Merhaba, kaçıncı gününüzde kendiniz yatıp kalkmaya başladınız?

canım 1 hafta sonra kendım kalktım ama agrılı bi kalkış yavaş yavaş

Miyom ameliyatından sonra rahim ne kadar sürede iyileşiyor hamile kalmak için acaba? Dr bişey dedi mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…