Miyom ameliyatı olanlar

Belliki ki sizin miyom arka tarafta oraya baskı yapıyor, bence ameliyat olmalısınız hem büyüme var hem 10 cm , olun kurtulun gitsin benimde 9 cm di oldum ameliyat şuan çok şükür iyiyim
Nur Hanım hangi doktora göründünüz , memnun kaldınız mı * Açık mıydı?

Sarıyer hamidiye etfal hastanesi, açıktı benimki, hatice hm çok memnun kaldm
Soyadı ne ? Cerrahpaşada oldunuz sandım. çok miyomunuz var mıydı? Ve ameliyat sonranız nasıldı? bir de ultrasonda görülen cm le ameliyattaki eşit mi çıktı? Ya doktor araştırıyorum. Kapalı mı iyi, akut enerji varmış birde yüksek ısı enerjisiyle miyomu yok ediyormuş.Ne yapsam korkuyorumda bir yandan valla doktor da çok karışık hep ya

Akut sistemini bilmiyorum...9 cm boyutunda bir tane vardı.ameliyat öncesi emara girdim ordaki ölçü ile aynıydı miyomum, doktorun adı hatice can, biliyorum bu süreç çok zorlu her gece bende araştırıp okurdum.dr lar miyomın yerine boyutuna göre ilerliyor her miyom ameliyat gerektirmiyor, size ameliyat dediler mi?doktorumdan ben çok memnun kaldım açıkçası rahimimi kırtarmak için elinden geleni yaptıb, kanamaya rağmen kurtardı.çok şükür kurtuldım...ameliyat sonrasına gelince tabiki zorlu bir 3 gün geçirdim, kolay olmadı

Nerede oturuyorsunz istanbul mu?

Dogru doktor önemli ben ameliyat öncesi 10-15 dr göründüm emin olduktan sonra ameliyat oldum.çok şükür doğru doktoru buldum

Nerede oturuyorsunz istanbul mu?
İstanbuldayım. Ben de prof arayıp duruyorum. Özeller istanbulda çok pahallı. Küçük şehirlerde özeller çok daha uygun fiyatta.devlettende korkuyorum. O yüzden kafa karışıklığı işte.Çok araştırıyorum iyi drlar çok pahallı. yani ticaret hep hastaneler.Dr lar bana ameliyat dedi zaten ama hiçbiri acil demedi.Çapa da prof evlenmeden olma gerek yok dedi

Demekki şuan aciliyeti yok, doğımla beraber alınır ilerde bellki, size bir zararı yoksa biraz daha bekleyin, bende devlete güvenmiyordum ama burası iyi denk geldi,

Merhaba çok uzun süre olmuş ama ameliyatı açık ameliyatmı oldunuz?kaç tane ve ne tür miyomunuz vardı?

Merhaba çok uzun süre olmuş ama ameliyatı açık ameliyatmı oldunuz?kaç tane ve ne tür miyomunuz vardı?

Merhaba :)
Histereskopik ameliyat oldum her ikisinde de ve bunu herkese öneririm ne açık ne kapalı en rahatı histereskopik ameliyat, hiç sıkıntım ve ya ağrım olmadı, tabi bu miyomun durumuna göredir, herkese uygun olmayabilir, benimkiler rahim içindeydi
Birinci ameliyatımda üç taneydiler en büyüğü 6 cm civarındaydı sanırım
İkinci de iki tanediyler ama ölçülerini hatırlamıyorum, her iki seferinde de submukozal türdeydi

Benimkiler dışarda malesef öyle bir şansım yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…