Miyom ameliyatı olanlar

Ya benim midem ve karnım çok şişti bunu yaşayan var mı sanki 7 aylık hamile gibi oldu karnım elleyince şişlik hissediliyor

Ameliyattan sonra şişlik olması normal bu kadar telaş yapma. Dr söyle canım yanına gelip kontrol etmiyor mu ??

Kızlar bn bugün taburcu yum. Az Sonra işlemleri yapıcam. Da eve gider gitmez hmn banyo yapabilir miyim ki. Birde bn büyük abdesti mi klozete yapamıyorum
. Alaturka ya gidebiliyor musunuz dikişlere bi zarar gelir miki. Bunları asistan doktorlara sorduk ama biri bişy dyr diğeri başka bişey en iyisi tecrübeliler

Klozete yapman lazım bence öbür türlü dikişlere zatar verirsin

eve geldim ilk banyomu yaptım verilen ağrı kesicilerimi antibiyotiğimi aldım . çok rahatldım allah bidaha yaşatmasın inşallah

eve geldim ilk banyomu yaptım verilen ağrı kesicilerimi antibiyotiğimi aldım . çok rahatldım allah bidaha yaşatmasın inşallah
Yürürken karnın içi baskı yapmıyor mu senin benım 18 gün oldu hala baskı yapıyo gerçi dr normal dedi. Yatış kalkışların nasıl bilgi versene bana biraz

Ben daha normal insanlar gibi doğru düzgün yürüyemıyorum eğilip kalkamıyorum senın hareketlerin nasıl ?? Bide benım alttan baskı yapıyo ya

nurcan bütün sorularına bi yerden cevap veriyim =)
evet açık ameliyat oldum cnm. dikişim yapıştırma estetik dikiş yani.ilk geldiğimde banyoyaptım evet başka türlü rahat edemezdim hastane pisliğini bi atmam gerekliydi ben biraz titiz bir insan türüyüm. yürürken evet karnımın için baskı yapıyordaha çok yeniyim. buna da şöyle bi çözüm buldum benim dr fitto dn aldığım bir atlet korsem vardı onu giydim karnımı sıkı tuttu o daha rahat hareket ediyorum şuan. kalkarken eğilirken çokyavaş hareket ediyorum. sızlıyor çünki ama maşallah diyerek söylim cnm ben sanki ameliyat olmamış gibiyim bin şükür . tek şikayetim benim miyomlardan bitanesi yukarda organlara yakınmış onu kaçırmak için gaz kullanmışlar doktor asistana anlatırken duydum bunu ayılma sırasında belli belirsiz, sonra dr a sordum sen bunlara takılma dedi. ama sanırım doğru duydum gaz şikayetim var midem ve karnım büyük ve şiş inşallah bu şişlik iner. ağrı konusunda ise çok şikayetim yok olanı da zaten normal sonuçta kesi var. arada beni gıcık tutuyor öksürüyorum o zaman baskı yapıyor karnıma bide gülerken baskı var. ağrı kesici kullanıyorum şuan. ama öyle beni çok rahatsız eden bir ağrı yok evin içindede olsa bol yürüyüş ve bağırsak hareketlerini zorlamayacak gıdalar önerildi. benim ağrı eşiğim yüksek bünyem sağlam bin şükür yine maşallah dicem nazar almıyım şimdi . sana da allah yardım etsininşallah

Benim ağrı eşiğim düşük bende böyle olayım istemezdim maalesef. Herşeyin hayırlısı ne diyelim ama ameliyattan ameliyata fark var yinede işte ne nasıl ne şekilde yapıldı farklı oluyor. Mıyomların yerine sayısına durumuna göre değişiyor. Benim rahim arka duvarında 7 cm miş bitanesi. 3 tane büyük miyom almışlar . Rahım ters çevırmış mıyom ve yumurtalıklar kaymış. Biraz iç organlarımla oynanmış yani böyle olması normal dedi dr. Çoğu insan gibi sadece miyom alıp kapatılmamış

Evet cnm senin ağrının sebebi organlarında oynanması bencede ramazan ayına gireceğimiz bugünlerde inşallah iyi olacaksın sende 1 ayı geçsek rahatlarız tamamıyla.

Evet cnm senin ağrının sebebi organlarında oynanması bencede ramazan ayına gireceğimiz bugünlerde inşallah iyi olacaksın sende 1 ayı geçsek rahatlarız tamamıyla.
Benim korkum düZelememe korkusu işte
Bişeyler yapmaya çalışıyorum hemen sanki göbeğimden birşey kayıyormuşum hissi verıyor. Yan tarafa yatsam sanki yana kayma oluyo sola yatsam sola kayıyo. İçimde bi parça sanki benimle hareket edıyor ne yapsam ne etsem o yöne doğru. Bu çok canımı sıkmaya başladı onun dısında allaha şükür dkiş yerlerimde ağrı yok sadece karnımda acaip baskı var ve kayma hissi işte. Sırt üstü yatmaktan belim kopuyo artık

valla kendimi bıraktımsana üzülüyorum canım ya keşke bilgim olsa da sana yardım edebilsem biraz ağrı kesicilere devam et cnm amadüzelmicem diye asla düşünme stres te düzelme de etkili biliyosun ben ilk ameliyattan çıktığımda sanki içim döküldü o anestejiklerin etkisi geçtiğinde sonra hemşireler geldi bana serum ağrı kesici bebek gibi ilgi 2.gün sanki normaldim işte bazı kişilerin düzlmesi uzun sürebiliyo

Aynen Sağol bana da zaman ayırdığın için Allahın izniyle ikimizde inşallah iyi olacağız .tek isteğim ramazan gelmeden birazda olsa düzelebilsem

Dr bana zaman var dedi ben sabırsıZım napayım artık yoruldum dile kolay 18 gün

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…