Miyom ameliyatı olanlar

Allah yardımcın olsun arkadaşım dualarım senınle ben toparlanamadım inşallah sen en kısa sürede toparlarsın :KK43:(
kaldı bir gün heyecanlı bekleyiş bakalım ben neler yaşayıcam . 4 ay önce bir ameliyat oldum o zaman hemen kalkmıştım. ama bu batın ameliyatı yüzeysel kesi değil ne olucak kestiremiyorum .

Yatışımı yaptım. Özel servis güya ama hastane dökülüyo. Neyse ultrason çekildi. Bide lavman yapıldı. Of ondan hiç hoşlanmadım acımıyor ama sevmedim işte. Bitane daha yapacaklarmış. İstemiyorum dedim bklm nolcak

Çok sancılarım var ağlıyorum evde yalnızım :KK43:(
Yatışımı yaptım. Özel servis güya ama hastane dökülüyo. Neyse ultrason çekildi. Bide lavman yapıldı. Of ondan hiç hoşlanmadım acımıyor ama sevmedim işte. Bitane daha yapacaklarmış. İstemiyorum dedim bklm nolcak

Ben çıktım 1.5 saat sürdü 3 miyom çıkmış rahmin filan alınmadı sorun yok halsizlik karın bölgemde ağrı ve gaz var. Diren ve sonra takılı. Gazım olduğu için bişey yedirmediler serum takıyolar srkli.

• Beğen
Reactions: shr
Kızlar ameliyat olanlara soruyorum dün ameliyat oldum. Bugün az adet gibi alttan kan geliyo çok Az ama var yinede hiç böyle olan oldu mu

Onun dışında bişy yok gazım var onu çıkaramadım ağrı yapan o ameliyat yeri de ağrı kesici verdikleri için belki ağrımıyo ama genel olarak iyiyim ilk güne göre
Bende senın gibiydim ameliyat sonrasında ama narkozun etkisi geçtikten sonra sancılar sürüyor ben hala yürürken zorlanırım mesela. Ama benım ameliyatım farklı geçti . Diğer olanlara nazaran. Bu ameliyatın tamamıyle toparlanma süreci 1 ay. Seni bilemiyorum.

Onun dışında bişy yok gazım var onu çıkaramadım ağrı yapan o ameliyat yeri de ağrı kesici verdikleri için belki ağrımıyo ama genel olarak iyiyim ilk güne göre
Sana estetik dikişmi yaptılar benım dikişler estetik. Kendiliğinden eriyecek . Suan bile sancılanıyorum 18 gün geçti aradan daha toparlanamadım

Merhaba arkadaşım nasılsın nasıl oldun çok merak ettim seni ????
Beni bilgilendirirsen çok sevinirim
Ben şuan iyiyim morfin in etkisi mi bilmiyorum ama eve çıkıyorum yarın inş
Hastane maceram bitiyor toplamda 4 gün kalmış oluyorum özel servis olduğu için hemşireler çok ilgili 10 dk da bir geliyorlar. Yara izim in resmini atayım. İnce işçilik çıkarmış. Ameliyat olacaklara bir tavsiye profesör olsun doktor onlar iyi bu konuda.

Eklentiler

• 2017-05-17 10.30.44.png
    2017-05-17 10.30.44.png
    252,5 KB · Görüntüleme: 188
Hastane maceram bitiyor toplamda 4 gün kalmış oluyorum özel servis olduğu için hemşireler çok ilgili 10 dk da bir geliyorlar. Yara izim in resmini atayım. İnce işçilik çıkarmış. Ameliyat olacaklara bir tavsiye profesör olsun doktor onlar iyi bu konuda.
Şuan karnım şiş baya inşallah o da düzelecek ilk gün kalkmadım ağrım vardı zordu brz ama sonra kalkıp yürüdüm bolbol yürüdükçe daha iyisin bnden çok çirkin miyomlar çıktı hormon gibi iğrendim valla

Gördüm arkadaşım Allah yardımcın olsun . Ben de özelde oldum dr içbaşhekimdi zaten iyiydi şükür. Ama bende özelde olmama rağmen hemşirelerden pek fazla ilgi göremedim açıkçası ilk gün geldiler iğne falan sonra arada bir uğradılar . Ben 2 gün kaldım sonra çıkışımı verdiler. Ardından 18 gün oldu işte yatıo kalkarken karnım hala gerilir normal yürüyemıyorum mesela eğilip kalkarken bile zorlanıyorum. Dr arıyorum arada bir bunların normal olduğunu söyledi ama ben çok sabırsızım ve sıkıldım artık normal halime dönmek istiyorum. Yalnız sana birşey dicem yara izini gördüm çok ama çok dikkat et bana biraz kızarık gibi geldi enfeksiyon kaptırmamaya özen göster tamam mı. Onun dışında bol bol kayısı hoşafı iç tavsiye ederim.

canım benim rahim duvarımda da myom var ve ben şuan hamileyim.rahim duvarındaki myomlar çocuk olmasına engel degil ama eger dogumum sezeryanla olursa myomu da alacak doktorum.acil şifalar diliyorum.
Merhaba
Bende de miypm var ama doktor yerini söylemedi sadece hamile kalmaya engel değil dedi sadece rahim duvarında olablar mı engel teşkil etmiyor acaba benimki de mi duvarda

Arkadaşlar merhaba anadolu yakasında miyom konusunda uzman bir doktor öneriniz var mı . Bir haftalığına istanbula gideceğim o arada iyi bi doktora görünmek istiyorum

X