Miyom ameliyatı olanlar

Artik bundan bile korkar oldum :) benim miyom disa dogru buyuyendi mandalina buyuklugundeymis sag tupumu cikisindaymis
Hepsi gecer canım hic korkma üzülme bende neler yasadım bir bilsen ameliyat fiziksel sıkıntı digerleri daha zor o kadar ıyı olacaksın ki bugünleri unutacaksın allah yardımcın olsun

Arkadaşlar adette 7. günümdeyim. Ameliyat olalı 18 gün oluyo. Neden hala bukadar uzun adet görüyorum bunu yaşayan var mı acaba bi sorun mu var ki :KK43:

Arkadaşlar adette 7. günümdeyim. Ameliyat olalı 18 gün oluyo. Neden hala bukadar uzun adet görüyorum bunu yaşayan var mı acaba bi sorun mu var ki :KK43:
Canım adet zamanında geldiyse uzun da olabilir bana dr herseye hazırlıklı ol uzun da sürebilir agrılı da olabilir demişti gercekten bır gece agrıdan uyuyamadım p derece yani az az geliyorsa sıkıntı yapma bence

Arkadaşlar merhabalar öncelikle bu hastalıktan muzdarip olan herkese acil şifalar dilerim ....
bendede biri 4 cm diğeri 7 cm büyüklüğünde 2 tane miyom var şuan Bursada kardeşimin yanında kalıyorum ve uzun bir sürede kalma ihtimalim var buranın yabancısıyım sizlerden ricam Bursa Uludağ üniversitesinde ( eğer bursada başka bir hastanede dalında çok iyi doktor varsa oda olabilir ) başarılı güvenilir doktor araştırması yapıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim

Arkadaşlar merhabalar öncelikle bu hastalıktan muzdarip olan herkese acil şifalar dilerim ....
bendede biri 4 cm diğeri 7 cm büyüklüğünde 2 tane miyom var şuan Bursada kardeşimin yanında kalıyorum ve uzun bir sürede kalma ihtimalim var buranın yabancısıyım sizlerden ricam Bursa Uludağ üniversitesinde ( eğer bursada başka bir hastanede dalında çok iyi doktor varsa oda olabilir ) başarılı güvenilir doktor araştırması yapıyorum tavsiyelerinizi bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim
Cnm ben pembe mavide oldum doktorum nedret hanimdi tavsiye edeRim 4 hafta oldu ameliyat olali

Kizlar acil ama çook acil bir bilgiye ihtiyacım var. Myom ameliyatını kapalı yapan ama 5-6bin gibi uçuk rakamlar istemeyen istanbulda tavsiye edebileceğiniz doktor ve hastane var mı?
Tek sıkıntım kapalı ameliyat istiyorum. Açık ameliyat istesem bahçelievler devlette olurum zira doktorunu çok beğendim.
Var mı bi bilgisi olan laparoskopiyle ilgili?

Canım nerde oldun ameliyatı, açık mı kapalı mıydı.

Gittiğim doktorların hepsi kapalı olmamı önerdi

Herkese merhaba, ben de 5 gün önce miyom ameliyatı oldum. Ameliyata girmeden önce bu forumda yazılan herşeyi yalayıp yuttum diyebilirim :) Ameliyat tekniği olarak robotik cerrahi kullanıldı. En büyüğü 8 cm'e ulaşan 4 tane kadar miyomum varmış. Şimdi iyiyim çok şükür, normal hayata adapte olmaya çalışıyorum. Ama tabi evin dışına çıkabildiğim yok.
Gaz ve ödem oluşumundan çok rahatsızım. Bu problemi kaç gün yaşadınız ve nasıl kurtuldunuz?
Sorularınız olursa çekinmeden sorabilirsiniz. Herkese acil şifalar..
Canım robotik yöntem ne oluyor tam olarak ve nerde ameliyat oldun acaba? İstanbulda yaşıyorum ben de kapalı ameliyat yapabilecek doktor ve hastane arayışındayım

Ozel bi hastanede oldum myom ameliyatimi doktorum cok iyiydi bugun 4. Gunum acik ameliyat oldum korkulacak bisi yok 1 saat surdu simdi evdeyim ve her isimi yapabiliyorum yavas yavas.

Kizlar acil ama çook acil bir bilgiye ihtiyacım var. Myom ameliyatını kapalı yapan ama 5-6bin gibi uçuk rakamlar istemeyen istanbulda tavsiye edebileceğiniz doktor ve hastane var mı?
Tek sıkıntım kapalı ameliyat istiyorum. Açık ameliyat istesem bahçelievler devlette olurum zira doktorunu çok beğendim.
Var mı bi bilgisi olan laparoskopiyle ilgili?
canım ben açık ameliyat oldum açıkcası ameliyatın şeklini miyom sayısı türü belirliyor doktorlar ne tavsiye ediyorsa o şeiklde olmanı öneririm bilmiyorum seninkiler kaç tane ve nerede ona bağlı bir durum

Geçen hafta laparoskopik myom ameliyatı oldum. 5.günu ağrılarım azaldı. Ancak iyileşmedim. Kalkıp otururken ağrım var. Ancak myoma bağlı bel ağrısı öncelikle kayboldu. Bende halsizik, malatya dolgunluk,karnında şişlik, adette kanama şiddetinde artış vardı. En büyük olanı 5 cm idi 5.adet çıkartıldı.Ameliyat sonrasi ağrım oldu ancak cekilmeyecek ağrı değil.sezaryen acisi daha fazlaydı. Uzun uzun düşünmeyin dr ameliyat dediyse olun kurtulun. Dr tecrübesi önemli. Prof olması ve ameliyat sayısı kritik.

Bende kasimin 16 sinda oldum dişar dogruydu benimkisi rahime hic dokunulmamişti ilk 3 gun cok zorlanmiştim snr topladim biraz piskoljik olarak insani üzüyor ama hersey saglik icin acik ameliyati ara sira ayaklarimi üşütügüm zaman sizliyor baska hic bişey yok korkuşcak bi durum değil

Arkadaşlar benim de belimde ağrı oluyor ve çok sık idrara çıkıyorum . Ameliyat olunca bunlardan kurtulabiliniyor mu? Ben de bebeğimi miyom yüzünden kaybettim, bidaha aynı acıyı yaşamak istemiyorum, ameliyat olucam mecburen...

X