Miyom ameliyatı olanlar

Selam kızlar benim de rahim içinde 8 cm lik bir miyom var. Birkaç doktora gittim hepsi rahminin alınma ihtimali yüksek dedi. İstabul anadolu yakasında iyi bir doktor bilen varsa yardımcı olabilir mi

Gecmis olsun. O doktorlara sakin guvenme canim hemen rahimi almaya kalkiyorlar ya hayret bisi. Anadolu yakasinda prof.dr. cem turan var bildigim , kendi doktorum onun da cok iyi oldugunu soylemisti. Internet sitesi var inceleyebilirsin.

Kızlar Merhaba bu myomlar kansızlık yaparmı bende kansızlık varda sizdede olmuşmuydu acaba.

Bende var kansizlik 5aylik hamileyim iki haftada bir kanamam oluyo en son 3hafta evvel demir takviyeli serum verdi dr um ..demir hapi kullniyorum

İnşallah en güzel şekilde kavuşursun bebeğine bir problem olmaz inşallah çok güzel bir duygu çünkü

özel sağlık sigortanız var ise Fuat Demirkıran'ı önerebilirim acıbadem hastanesinde görev yapıyor çok ilgili bi doktor diyemem ama işinin baya ehli. ameliyatınızı muhtemelen kapalı ameliyat ile rahminizi almadan gerçekleştirir.

Selam kızlar benim de rahim içinde 8 cm lik bir miyom var. Birkaç doktora gittim hepsi rahminin alınma ihtimali yüksek dedi. İstabul anadolu yakasında iyi bir doktor bilen varsa yardımcı olabilir mi

Tevfik Yoldemir var , Marmara Universitesi Pendik egitim ve arastirma hastanesinde. Bir gorun istersen. Internet sitesi var ayrica facebooktada var. Ordan da ulasip sorularini sorabilirsin. Bana cevap vermisti. Devlete bagli oldugu icin muayeneye parada vermiyorsun...

Teşekkürler kızlar. Birisi de Ateş karatekeyi önermişti. Şu anda çalıştığım jçin zor. Artık yazın tatile çıkınca bakacağım.

Kızlar miyim ameliyatı sonrası demir hapı verdi doktorun siz de kullandınız mi? Ben dun sabah ACkkarnına içtim kahvaltıdan önce içimfena oldu haptan midir acaba?

Ben de demir tablet kullaniyorum, ameliyat olali 2 ay oldu neredeyse. Ac karna degil de tok karna alirsaniz bulantiyi azaltabilir belki

Banada verilmisti cunku ameliyat oncesi miyomdan sebeb dusuktu ameliyatlada dusunce uzun sute ictim demir hapini ama bunun etkisi en guzel ac karnina bi saat sonrada yemek

Tesekkur ederim kizlar biraz alıştı galiba vücudum artik eskisi kadar rahatsızlık vermiyor :)

Kızlar miyim ameliyatı sonrası demir hapı verdi doktorun siz de kullandınız mi? Ben dun sabah ACkkarnına içtim kahvaltıdan önce içimfena oldu haptan midir acaba?

ben de 1 hafta önce acık miyom ameliyatı oldum öncesinde de demir anemim vardı bu nedenle doktorum demir hapı verdi sabah akşam kullanıyorum bende ishal yaptı başka bir yan etkisini görmedim ama dediğiniz etkiyi de yaptığı oluyormuş çok etkilerse sabah aç değilde öğle akşam arası açken kullanın

Selam arkadaslar. Bir ay once laparoskopik yontemle miyom ameliyati oldu. Ameliyattan sonra ilk gunlerde kanamam olmadi sayilir. Sorunda yasamadim. Ameliyattan iki hafta sonra regl oldum. Oda mormal kanamayla sorumsuz gecti. Simdi bir haftadir sol kalcamda bacaklarima vuran bir agrim ve aybasi bezi kullanacak kadar kahverengi akintilarim var. Doktora telefon ettigimde atesin yoksa telas etme kontrole kadar bekle dedi. Persembe gunu kontrolum var. Ama benibu bel agrisi ve alintilar korkutuyo. Miyom ameliyati olupda bu sikayetleri yasayan varmi acaba?????

X