Miyom ameliyatı olanlar

Arkadaşlar 3gun once miyom ameliyati oldum.. Eskisehirdeyim ve yaklasik 7dr a göründm sadece biri alabilirim dedi sezeryan şeklinde.. Ben 30yasndaym ve bir düşük yasadim.. Dusukten onve ogrenmistik miyomu dr bu sekilde hamile kalamzsin dedi fakat biz 8ay denedik ama ne yazikki kaybettik bebegi.. Sonra ameliyat icin dr araştırdık hepsi alinmasi gerektigini ama yerinin riskli oldugunu soyledi.. Tavsiye ile prof. Dr. A. Basar tekin e gittim.. Beni cok rahatlatti.. İki asamada dikissiz alacagini soyledi vajinadan girip.. Cok şükür ki ikinci ameliyata gerek kalmadi tek seferde aldi.. On gun sonra kontrolm var tekrar paylasirim insallh guzel haberleri.. Dr cokk onemli görünmekisterseniz eskisehirde size yardimci olabilirm cçünkü cidden bn psikolojik yönden cok yıprandimm.. Rabbim hepimize acil sifalar vrsinn. Saglikla bebeklerimizi kucaklamayi nasip etsin

merhaba hanımlar,bende de 3.5 cm 5 tane 1 cm civarı bir kaç tane daha miyom var bir gebelik geçirdim fakat bebek gelişmedi düştü tıp fakülteinde prof yapacak ameliyatımı 4 ağustosta olacak aynı sezeryan gibi olacak belden uyuşturacaklar.
ameliyat geçmişi olan bayanlar canımı yakacaklar diye çok korkuyorum ameliyet esnasında ağrı oluyor mu sonrasında ne kadar ağrı oluyor bende panik atak da var ya çok korkuyorum lütfen cevap yazın :18:
ayrıca içerisi çıkrıkçı çarşısı gibi miyomlar kistler yara ve enfeksiyon var en azından bir tane sağlıklı bir bebek tutturabileydim ya allah hakkımızda hayırlısını versin isteyen herkese versin

kızlar ameliyat için doktor önerin lütfen. istanbuldayız...

Benimde 3.5 mm Rahim disinda miyomum var aslinda alinmasi cok gerekli degil AMA genede alinacak laparoskobiyle simdiden cok korkuyorum ya yapisiklik yaparsa ya rezerve zarar verirse diye umarim cokta sancili degildir

Sizin oldu mu operasyon? Nasil gecti?

benim gebeliğimin ilk kontrolü sırasında öğrendiğim birşeydi miyon
ne olduğunu bile bilmiyordum dr büyüme yapmazsa gebelikte sorun çıkarmaz demişti
şükür büyüme yapmadı ve ben sezeryan doğum yaparken dr birden miyonuda temizledi

Sizin oldu mu operasyon? Nasil gecti?
oldu bitti çok şükür iki haftası bitiyor toparlandım bayağı. 9 taneymiş içerde 8 ini çıkardılar bir tanesi de yeri riskli imiş diye onu bırakmışlar zaten çok küçükmüş onu da takip edeceklermiş patoloji de inşallah iyi çıkar

gecmis olsun sizin fazlaymis benim 1 taneydi AMA genede kolay bir operasyon degilmis

benim 3.5 cm di, laparosokobik yontemle alindi 1 hafta oldu cok sukur iyiyim artik ilk 3 gun zordu AMA suan gecti agri sizi
çok geçmiş olsun kurtulmuşsun senin çocuk var mı ? kontrole gittim patoloji iyi çıkmış yaralar de iyileşmeye başlamış dedi vajinal ultrasonla baktı yapışıklık olsa söylerdi değil mi yapışıklık olursa diye korkuyorum da 2-3 gündür ara ara az bir şey ağrım oluyor da inşallah normaldir adetim de beklediğim zaman da geldi normaldi adetim
sen de kontrole gidince bana da yaz olur mu
laporoskobiyi nerde oldun kim yaptı para da aldılar mı

bebegimiz olmuyor bizimde malesef.. Aslinda miyom etkileyecek yerde degildi AMA bizim durum sebepsiz infertilite olunca birde 4 tup deneme oldigu icin hoca hem iceri bakalim hem miuomu alalim dedi.. Benimde en buyik korkum yapisiklik umarim olmaz. Ben Ankara baskent hastNesinde Prof hulusi bey yapti, 2430 tl verdin sgk karsilamis haliyle. Laparoskobik oldu. 3 delik var kucucuk galiba birde gobekten girmisler 4 delik oluyor. 3 gün zordu ama simdi çok çok iyiyim
sen nerde yaptırdın? Laparoskobik mi oldu?

benimki açık ameliyat oldu karından sayısı çok olunca böyle daha uygun olurmuş ama merak etme laparoskobi de yapışma riski daha az olurmuş sen de olmaz inşallah kontrole ne zaman gideceksin kaç yıldır uğraşıyorsun bu rahatsızlıkla ben iki yıllık evliyim yaklaşık bir yıl önce öğrendim bunu o günden beri uğraşıyoruz bir düşük yaptım şimdi de ameliyat işte öyle bakalım hakkımızda hayırlısı olur inşallah ameliyatı da maraş tıp fakültesinde bir prof yaptı para istemediler

Merhaba bende Profesor doktor Erbil Dogan'a 19 Agustos 2014'de myom ameliyati oldum. Cok ama cok basarili dinamik bir doktor. Efendi ve mutevazi kisiligilede cok iyi bir insan. Kendisine buradan tesekkurlerimi tekrar yolluyorum.8cm lik buyuk bir myomdu, Iyilesme surecim iyi geciyor. Yurt disinda yasiyorum, sirf bu ameliyat icin Ingiltereden geldim. Son derece mutlu evime donecegim. Deniz

çapaya gittim 0.5 mm polipi stajerler ofis histeroskopiyle almaya çalıştılar ama olmadı. polipi alamayınca,yapılan işlemle ilgili rapor bile vermediler.saatlerce acı çektiğimle kaldım.
sonrada anestezi altında deniceklerdi. hangi stajere denk gelirsem tabi.
yücel beyi biliyordum ama maddi zorluklardan gidememiştim.4 sene bekledim ağrılarım da şiddetlenince borç para bulup gittim.
muaynede miyom,kist ve poliplerim çıktı.
laparoskopi ve hsteroskopi yapılması gerektiğini söyledi.
klinikte ekip çok ilgiliydi.özellikle özkan beyden ve yücel beyden ALLAH RAZI olsun.
1 ay içinde ameliyatımı oldum.ve neşeli uyandım.çünkü istediğim dr. beni ameliyat etti.
ben 9 senelik evliyim ve hiç gebe kalmadım.başka bi dr. güvenemedim hiç. param ne zaman olursa o zaman yücel bye ameliyat olucam dedim.
benim ablamında kist ameliyatını yücel bey yapmıştı ve tüp bebek sonrası bi oğlu oldu çok şükür.
reklem kokusu alıyorum lütfen demeyin. annelik duygusuyla yanıpta tutuşan bir çok arkadaş gibi bende varım.
ve bu duygular içindeyken ben gidemezken bilekısırlık sorunu yaşayan hangi arkadaşımı yönlendirdiyesem maşaallah kimse boş dönmedi.
yazarken bile nasıl duygulanıyorum
ameliyatı ALLAHIN İZNİ ile başarılı geçti ya gerside gelicek inş.

Merhaba

Mesajını okudum, seninle aynı durumdayım ve İzmir'de yaşıyorum. Inşallah senin Sağlığın tamamen yerine gelmiştir. Doktorunun adını yazar mısın lütfen?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…