Miyom ameliyatı olanlar

nerde bu doktor

benimde herşey normal rahim filmi...vs ama kendiliğinden olmayınca mecburen ilaç veriyorlar sanada verecektir

yarrabbim kurtar bizi bu miyomlardan çok korkuyorum ya rahmimi alirsalar bütün hayyallerim umutlarim .hepsi yok olucak((((( yatamiyorum uyuyamiyorum hiç bişeden mutlu olmuyorum ..

bende miyom ameliyatı olacağım ve korkuyorm çocuğum olmazsa diye (((

canim sanada dedilermi rahimin alinma riski var valla ben olcam öylede olmuyor böylede takdiri ilahi napak inşallah bişeyçik olmaz piskolajim bozuldu. benim 7.5 santim rahime baski yapiyor benim bebegim düştü sebeb o galiba ..

merhabalar
Bende 9cm büyüklüğünde miyom çıktı. Nişanlıyım ve yaza düğün var. O kadar kararsızım ki. Lütfen bana yardımcı olun. Akıl verin. Birçok doktora gittim. Ameliyat açık olacak başka çözüm yok diyorlar. Sadece bir iki doktor evlen sonra dediler. Kapalı ameliyatı İstanbuldaki Bir prof dışında hiçbiri söylemedi. Hepsi Açık ameliyat diyor. Çok korkuyorum. Ne yapmalıyım?

mrb arkadaşlar 8 santim miyomum vardi rahimin alinma riski var dediler ve benim dünyam karardi şükür şimdi oldum sorunsuz bir ameliyat geçirdim hamdolsun birz agrim sizim var açik oldum kapali olmaz dediler..eşim görmüş yumruk kadar dio allah sizide kurtarsin

Nursemacım Çok geçmiş olsun öncelikle. Bende salı günü ameliyata giriyorum. Çünkü artık dayanamıyorum.Açık ameliyata karar verdik. Prof. Ali Akman yapacak. Umarım sorunsuz geçer. Allah herkesin yardımcısı olsun.

Arkadaşlar Dr ismini yanlış yazmışım. Ankara başkent hastenesi Prof. Ali AYHAN. Olan varmı aynı doktora dönüşlerinizi bekliyorum.

sanada gelmiş geçmiş olur inşallah o sitres insani bitiriyor çok şükür ben kurtuldum rabbim senide kurtarsin allah yar ve yardimcin olsun

Herkese geçmiş olsun şimdiden .ben de araştırıyorum doktor izmirden. medicalpark merve hanıma gittim. 2 hafta sonra tekrar gidcem de. Fiyatlardan haberi olan var mı? Bana 4000 civarı dendi medicalde. Şifa veya ege ünv. nasıl acaba?

bende izmirdeyim menemende gökan bey var sada hastanesinde 1 milyar çokta menmunum sorunsuz geçti ameliyatim

geçmiş olsun,kaç cm idi miyomunuz.

8 santim bir yumruk kadarmiş eşime göstermişler doktor çok iyi risk var dedi bütün doktorlar beni telkin eden doktor buydu nasibinde çoçuk sahibi olmak varsa hiç bişe olmaz dedi dinli imanli doktordu

8 santim bir yumruk kadarmiş eşime göstermişler doktor çok iyi risk var dedi bütün doktorlar beni telkin eden doktor buydu nasibinde çoçuk sahibi olmak varsa hiç bişe olmaz dedi dinli imanli doktordu

geçmiş olsun kurtulmuşsunuz,büyükmüş bayağı,benimki 3,5 cm idi ama kontrole gitmem lazım,ilaç vermedi doktor,bekarım.

geçmiş olsun kurtulmuşsunuz,büyükmüş bayağı,benimki 3,5 cm idi ama kontrole gitmem lazım,ilaç vermedi doktor,bekarım.

sizede geçmiş olsun benim ilk 9 milimdi büyüyor seninkini kapali yaparlar ya bence tepecige git bülent bey var o yapiyomuş benimki büyük olmaz dedi bende özele gittim o yüzden

sizede geçmiş olsun benim ilk 9 milimdi büyüyor seninkini kapali yaparlar ya bence tepecige git bülent bey var o yapiyomuş benimki büyük olmaz dedi bende özele gittim o yüzden

kapalı denen nasıl oluyor ki,lazerle falan mı,doğumla alınır demişti doktor bana...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…