Misafir

kpaıyı açmayacakasınız çok net
şuan ailem bizde kalıyor yer yok bunu demek çok zor olmamalı
şimdiden gelecek yılın stresi basack sizi evin de tadını çıkaramayacaksınız
hayır deyin önünü kesin yüzsüzler

bence hiç gülünecek bir şey değil sinirlenmekte çok haklısın
hamile olmasan evin de kocaman olsa yine de 13 gün kalınmaz bu arsızlık artık

Zaten benim arkadaşım değil eşimin arkadaşı onlar ama eşim de mesafe koyma konusunda pek başarılı sayılmaz

Benim eşimin bayıldığım bir cümlesi var Ankara biri gelmek istediğinde veya ailesine gelip bize uğramak istediğinde gülerek üzgünüm bizim evimiz ayrı yolumuz sapa diyordu djdjdjdjs yolumuz iyice sapalaştı ama insanlar ona değil bana yazmaya başladı ben okey derim diye düşündüler sanırım

İşte sana yazan insanlar da yüzsüz. Ay misafir bereket tamam da evimi otel beni de hizmetli gibi kullanmasınlar yetoo arttık

Ya bende sevgi kelebeği bir tip değilim bu arada. Ama 3 gün idare edebilirim insan kalbi kırmam. Yemeği 3 günde 1 gün dışardan bir gün mangal falan hallederiz eşim de iyi yemek yapar diye düşündük. bir şekilde buraya taşınmaya cabaladıkları için (türkşyedeki şirketi buraya aldıracaklardı için burada görüşme sağlayacaklar) 3 güne okeylemiştim. Çünkü beni öldürmez 3 gün. Sevdiğim değer verdiğim insanlardı, eşim yurtdışındayken ben gelememişken defalarca aradı sordular, buluşmalara ben teklif dahi etmeden iş çıkışıma gelip beni aldılar karı koca. Onların da ailesi Ankara’da değildi hastane vs işleri olduğunda da gece bizim gidip ufaklığa baktığımız oldu. Ama 3 ten 12 ye çıkması beni ciddi anlamda sinirlendirdi; baya bi bozuldum. Uzun bir süre bu; idare edilebilecek bir sürede değil asla.

Biz uzakta olduğumuz için doğuma ailelerimiz uzun gelmek istediler; yemek temizlik bakımda yanınızda olalım diye. Evi bulamazsak uzun yapamayız diye kendi annemize dedik eşimle. Çünkü imkansız yani

Dediğimi anlamamışsınız. Bu kadar basit bir şeyde bile hayır diyemiyorsunuz. Madem 3 gün idare ederim ne olacak diyorsunuz öyle ise sorun yok küçücük evde düşüncesiz insanları ağırlayacak olan sizsiniz. Kolay gelsin.

Arkadaşınız cingenelik edlyor sizmi utaniyorsunuz.msj atın konuşmaya utaniyorsaniz.gebeligim zor geciyor ev küçük misafir alamam deyin.onun cocuklari tatil yapsın diye kendi çocuğunuzu niye strese sokup tehlikeye atıyorsunuz.ennelik hamile kalır kalmaz başlar lütfen evladiniin hakkını şimdiden arayın

Açık sözlü olmak neden korkutuyor ki son dönemlerimdeyim zorlanıyorum dinlenmem gerekiyor bu sefer misafir edemicem siz dostumuzsunuz bizim aramızda yanlış anlama olmaz diyin kapatın konuyu.
Bence de yukarıdaki gibi söyleyin. hamileliğim zor geçiyor. Misafir edemeyeceğim deyin. Hiç gelmesinler. Küsen küssün, siz eninde sonunda onlardan nefret edeceksiniz zaten bu gidişle. Ben nefret ettim bile.

Yahu insanlardaki bu rahatlik hangi seviye acaba?insan ablasının evine heleki 45 M2 yere, 13 günlüğüne ve çocuk ile gitmeye çekinir...kadın hamile ve evi kıç kadar ... sinirlendim bende..
Sakın planı değiştirme iyi yapmışsın...düşünmesi lazım kadın olarak gideceğiz nasıl olacak diye

Hamileyken asla kimseyi ağırlamam yatılı olarak. Ne düşünürlerse düşünsünler siz kendinize ve bebeğinize odaklanın gerisini sallayın. Onlar gider başka arkadaşlar gelir hayatınıza

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…