Miraç Kandiliniz Mübarek Olsun

Happy Meal

Rabb'im sana emanetiz.
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2013
2.156
1.185
sevgili arkadaşlarım;
avuçların açıldığı,gözlerin yaşardığı,ilahi esintilerin kalpleri okşadığı anın bir asra bedel olduğu bu gece,dualarda birleşmek dileğiyle kandilinizi kutlarım.

s.a hayırlı kandiller kızlar
banad dua edermisiniz.
çok önemli bir karar vermek üzerim. rabbim bu konuda bana hayırlı olanı, mutlu olabilceğim pişman olmayacağım bir karar verdirtsin. ALLAH razı olsun şimdiden

banad dua edermisiniz.
çok önemli bir karar vermek üzerim. rabbim bu konuda bana hayırlı olanı, mutlu olabilceğim pişman olmayacağım bir karar verdirtsin. ALLAH razı olsun şimdiden

amin canım, hakkında hayırlısı olsun, hayırlıyı koysun Rabbim gönlüne :KK16:

banad dua edermisiniz.
Asmunikal, dua ettim sana! Rabbim en doğru kararı vermeni nasip etsin! Hakkında hayırlısıyla... :KK16:

Tüm arkadaşların Miraç Kandilini kutlarım. Mübarek olsun.
Rabbim dualarımızı hayırlısıyla kabul buyursun inşallah!

Ülkemiz feraha çıksın, barış, huzur, mutluluk içinde yaşayalım inşallah. :KK16:

Asmunikal, dua ettim sana! Rabbim en doğru kararı vermeni nasip etsin! Hakkında hayırlısıyla... :KK16:

ALLAH MİRAÇ KANDİLİNİZİ MÜBAREK KILSIN
DUALARINIZ NİYETLERİNİZ KABUL OLSUN
ANNE OLANLARA SAĞLIKLI DOĞUMLAR GEBE KALMAK İÇİN UMUTLA BEKLEYENLEREDE HAYIRLI ZAMANDA HAYIRLI SAĞLIKLI EVLADLAR DİLİYORUM.
ülkemizin geçirdiği bu zor zamanların son bulması dileği ile ...Allaha önce tövbe edelim sonra dileyelim cünkü günahımız çok affı bol rabbimin affına sığınalım

Herkesin Miraç kandili mübarek olsun. Rabbim bu güzel günün hürmetine hepimizi affetsin ve dualarımızı kabul etsin inşallah. Herkesin gönlünün muradını versin Yüce Rabbim hayırlısıyla.

1fatiha bir ihlas okudum. rabbim kalbin geçerleri kabul eder ve inş mutlu huzurlu bir evlilik nasip eder
ALLAH MİRAÇ KANDİLİNİZİ MÜBAREK KILSIN
DUALARINIZ NİYETLERİNİZ KABUL OLSUN
ANNE OLANLARA SAĞLIKLI DOĞUMLAR GEBE KALMAK İÇİN UMUTLA BEKLEYENLEREDE HAYIRLI ZAMANDA HAYIRLI SAĞLIKLI EVLADLAR DİLİYORUM.
ülkemizin geçirdiği bu zor zamanların son bulması dileği ile ...Allaha önce tövbe edelim sonra dileyelim cünkü günahımız çok affı bol rabbimin affına sığınalım
1fatiha bir ihlas okudum. rabbim dilinden kalbin geçerleri kabul eder inş

Herkesin Miraç kandili mübarek olsun. Rabbim bu güzel günün hürmetine hepimizi affetsin ve dualarımızı kabul etsin inşallah. Herkesin gönlünün muradını versin Yüce Rabbim hayırlısıyla.
1fatiha bir ihlas okudum. rabbim dilinden kalbin geçerleri kabul eder inş

amin canım, hakkında hayırlısı olsun, hayırlıyı koysun Rabbim gönlüne :KK16:

saol krizcim sanada 1fatiha bir ihlas okudum. rabbim dilinden kalbin geçerleri kabul eder inş. banada dua et emi bu bugn:KK43:

Kandiliniz mübarek olsun.Rabbim bütün dualarınızı Hayırlısıyla kabul eder inşallah bende herkesten dua istiyorum:)))Çok ihtiyacım var bende bugünkü duamda herkesi kalbimden geçireceğim:)

Son düzenleme:
Kandiliniz mübarek olsun.Rabbim bütün dualarınızı Hayırlısıyla kabul eder inşallah bende herkesten dua istiyorum:)))Çok ihtiyacım var bende bugünkü duamda herkesi kalbimden geçireceğim:)

Yatsı namazını camide kılacağım bugün.Namazdan sonra sana ve asmunikala dua edeceğim.
Ve de tabiki Happymeal Gulumsunn siyahkuğu onyediocak krizsavara da dua edeceğim.

Allah hepimize hayırlı ömür versin.Hastalara şifa dertlilere deva borçlulara eda nasip etsin.
Hayırlı bereketli helal kazançlar hayırlı evlat nasip etsin herkese.
Vatanımıza milletimize dirlik düzen nasip etsin.
Tüm İslam aleminin ve müslümanların kandilleri mübarek olsun.Selam ve dua ile :KK16:

Yatsı namazını camide kılacağım bugün.Namazdan sonra sana ve asmunikala dua edeceğim.
Ve de tabiki Happymeal Gulumsunn siyahkuğu onyediocak krizsavara da dua edeceğim.

Allah hepimize hayırlı ömür versin.Hastalara şifa dertlilere deva borçlulara eda nasip etsin.
Tüm İslam aleminin ve müslümanların kandilleri mübarek olsun.Selam ve dua ile :KK16:

Allah kabul etsin,Allah razı olsun arkadaşım...

amin amin amin..ALLAh razı olsun canım:KK16::KK16: rabbim geri çevirmesin

X