Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar MİNOXİL sprey kullananlar var mı?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
ben de saçımın tepe bölgesine minoxil sürüyorum 1 aydır ,epey bir beyaz saçım arttı sizlerde böyle bir durumla karşılaştınız mı acaba?

merhaba ,
yeni saç çıkmadı henüz varolan saçlarımda beyazlama oldu....

canım bende yaklaşık 2 aydır kullanıyorum benim saçımda seyrelme olduğundan her yerine uyguluyorum ama bende dediğin gibi bi beyazlama olmadı ben daha öncede 2 3 ay kullanmıştım bi değişiklik olmadı renk olarak sen % 5lik olanınımı kullanıyosun

zuhalcim ben yüzde 2 lik olanı kullanıyorum..Daha önceden de alın bölgem için kullanmıştım ufak ufak saçlar sıkmıştı...ama düzenli kullanamamıştım sonradan...şu an günde üç tane de priorin tablet kullanıyorum ayrıca gün aşırı da ısırgan kürü uyguluyorum ..
Son 1,,5 aydır aşırı deredecede dökülme var ...moralim çok bozuk ama elimden geldiğince yüksek tutmaya çalışıyorum...stres de döküyor saçları malum...
saçlarımı da gidip kısacık kestirdim dökülen saçlarımı görmemek için...
zaten yapı olarak çok ince telli saçlarım...inşallah biran önce düzelir hepimizin saçları...

dermaroller kullanan arkadaşlar saçlarına çok iyi geldiğini yazmışlar...ben de en kısa zamanda alıp kullanmak istiyorum...ama nereden alınır hangi internet sitesinden acaba daha güvenli olur ?

zuhalcim ben yüzde 2 lik olanı kullanıyorum..Daha önceden de alın bölgem için kullanmıştım ufak ufak saçlar sıkmıştı...ama düzenli kullanamamıştım sonradan...şu an günde üç tane de priorin tablet kullanıyorum ayrıca gün aşırı da ısırgan kürü uyguluyorum ..
Son 1,,5 aydır aşırı deredecede dökülme var ...moralim çok bozuk ama elimden geldiğince yüksek tutmaya çalışıyorum...stres de döküyor saçları malum...
saçlarımı da gidip kısacık kestirdim dökülen saçlarımı görmemek için...
zaten yapı olarak çok ince telli saçlarım...inşallah biran önce düzelir hepimizin saçları...

canım bence minoksil değilde diğerleri beyazlatma yapmıştır yada saçına birden fazla uygulama yaptığından olabilir benimde ince telli seyrek çabuk yağlanan saçlarım var maalesef ve kendimi bildim bileli dökülme problemim var nedenini doktor hormonlarımdan olabileceğini söledi hap kullanıyorum ama tabi dışardanda destek almak gerekiyo ben şuan minoksili kullanıyorum ama her gün olarak değil öle alıştırmamak için yapıyorum bunu ama onun dışında kullandığım badem yağı ve 3lü ampül(bemiks evigen bepanten) var ben bunu burdaki yorumlardan ve doktora danışarak aldım kullanıyorum ve saçlarımda dökülmede bayağı bi azalma var sana bunu tavsiye edebilirim burdaki yorumlara sende bak çünkü kullananların çoğu memnun ben bişeye başlarken zaten 1 2 kişinin değil çoğunluğunun kullandıktan sora memnun kalıp kalmadığına dikkat ederim bi çok kişide olumlu sonuç almış bide doktora sordum oda reçeteye yazıyomuş hastalarına banada ölçüsünü yazdı eczanede hazırlattım başlarda dökülmem ice arttı ki buda herkeste olmuş bu yüzden bırakmayı bile düşündüm ama sonradan bayağı bi azaldı şuan çok şükür dökülmem azaldı yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ayrıca saçın hızlı uzamasını ve dahada bakımlı olmasını sağlıyo karar senin yinede sende bi bak yorumlara burdan bi araştır derim ben:nazar::nazar::nazar:

canım bence minoksil değilde diğerleri beyazlatma yapmıştır yada saçına birden fazla uygulama yaptığından olabilir benimde ince telli seyrek çabuk yağlanan saçlarım var maalesef ve kendimi bildim bileli dökülme problemim var nedenini doktor hormonlarımdan olabileceğini söledi hap kullanıyorum ama tabi dışardanda destek almak gerekiyo ben şuan minoksili kullanıyorum ama her gün olarak değil öle alıştırmamak için yapıyorum bunu ama onun dışında kullandığım badem yağı ve 3lü ampül(bemiks evigen bepanten) var ben bunu burdaki yorumlardan ve doktora danışarak aldım kullanıyorum ve saçlarımda dökülmede bayağı bi azalma var sana bunu tavsiye edebilirim burdaki yorumlara sende bak çünkü kullananların çoğu memnun ben bişeye başlarken zaten 1 2 kişinin değil çoğunluğunun kullandıktan sora memnun kalıp kalmadığına dikkat ederim bi çok kişide olumlu sonuç almış bide doktora sordum oda reçeteye yazıyomuş hastalarına banada ölçüsünü yazdı eczanede hazırlattım başlarda dökülmem ice arttı ki buda herkeste olmuş bu yüzden bırakmayı bile düşündüm ama sonradan bayağı bi azaldı şuan çok şükür dökülmem azaldı yaklaşık 2 aydır kullanıyorum ayrıca saçın hızlı uzamasını ve dahada bakımlı olmasını sağlıyo karar senin yinede sende bi bak yorumlara burdan bi araştır derim ben:nazar::nazar::nazar:

teşekkür ederim canım yorumların için...badem yağını ve üçlü ampülü ne sıklıkla kullanıyorsun?Ben dermatoloğa gitmiştim 1 ay önce tahliller istedi demir depom sınırın altında çıktı demir ilacına gerek olmadığını besin yoluyla bunu halledebileceğimi söyledi onun dışında herhangi birşey vermedi minoxile devam etmemi söyledi...bakalım inşallah bu dökülmeler durur ve hepimiz de sağlıkla saçlara kavuşuruz....

teşekkür ederim canım yorumların için...badem yağını ve üçlü ampülü ne sıklıkla kullanıyorsun?Ben dermatoloğa gitmiştim 1 ay önce tahliller istedi demir depom sınırın altında çıktı demir ilacına gerek olmadığını besin yoluyla bunu halledebileceğimi söyledi onun dışında herhangi birşey vermedi minoxile devam etmemi söyledi...bakalım inşallah bu dökülmeler durur ve hepimiz de sağlıkla saçlara kavuşuruz....

canım ilk 2 hafta 3 güne bir uyguladım sonrada haftada 1 uyguladım doktorda eczanedekilerde böle dedi şimdi 10 güne bir uyguluyorum inşALLAH faydasını görürsün canım eğer dökülmen aynı olursa bunu kullan bide bu arada senin dökülmen sonradanmı oldu yoksa hep dökülüyomuydu

canım ilk 2 hafta 3 güne bir uyguladım sonrada haftada 1 uyguladım doktorda eczanedekilerde böle dedi şimdi 10 güne bir uyguluyorum inşALLAH faydasını görürsün canım eğer dökülmen aynı olursa bunu kullan bide bu arada senin dökülmen sonradanmı oldu yoksa hep dökülüyomuydu

canım ara ara oluyordu dökülme... ama bu sefer yoğun bir dökülme yaşıyorum...

benım korkum da sureklı kullanılması:26:aylarca bu urunu kullanmak ıstemem dogrusu...ozellıkle dogum sonrası yogun bır dokulmem var,ve bazı yerlerde açılmam oldu..cok uzgunum ıstedıgım gıbı sac modelı yapamıyorum bu yuzden....1haftadır sureklı arastırıyorum ve kafam cook karıstı...ama galıba mınoxıl bıraz daha ılerıde almaya dunuyorum..aldıgım evıgen ve bemıks vıtamınlerı kullanmayı denıcem sanırım...hatta dun vıtamın yumurta sarısı artı vıtamın karısımı uyguladım bakalı bır kutumu bıtıreyım dıyorum olmazsa mınoxıl alım dıyorum...cvplarınız teskur ederım arkadaslar..kullananlar yorum beklıyorum ama:KK3:

canım ben de doğum sonrası yoğun saç dökülmesi yaşıyorum.tepemde hafif seyrelme var.doktora gittim,minoxil sprey günde 2 defa,revigen tablet 1 tane ve bir yağ karışımı verdi.kullanıcam bakalım sonucu yazarım.minoxili teyzemde kullandı çok memnun kalmıştı.saç çıkarıyo demişti.bakalım görcez inş.

canım ben de doğum sonrası yoğun saç dökülmesi yaşıyorum.tepemde hafif seyrelme var.doktora gittim,minoxil sprey günde 2 defa,revigen tablet 1 tane ve bir yağ karışımı verdi.kullanıcam bakalım sonucu yazarım.minoxili teyzemde kullandı çok memnun kalmıştı.saç çıkarıyo demişti.bakalım görcez inş.

evet canım saç çıkarıyo ama bırakıncada dökülmede artış oluyo ama benim merak ettiğim minoksil hamileyken ve emzirme döneminde kullanılmıyo kullanım klavuzundada yazıyo bu... sana emzirme dönemindemi önerdi doktor...

minoksilde 7.ayım ve kafam çok kaşınıyo Minoksili sıktığım yer uf delireceğimm kaşıntıdan :KK52:

canım bu aralarmı öle oldu yoksa bayağıdır varmı bu kaşıntı bende 2 aydır kullanıyorum ama hergün yapmıyorum alışmasın diye bende bi kaşıntı yok sen sabah akşammı uyguluyosun

evet canım saç çıkarıyo ama bırakıncada dökülmede artış oluyo ama benim merak ettiğim minoksil hamileyken ve emzirme döneminde kullanılmıyo kullanım klavuzundada yazıyo bu... sana emzirme dönemindemi önerdi doktor...

canım benim kızım emmeyi erken bıraktı,o yüzden verdi doktor minoxil.emzirme döneminde olsam vermezdi yani.sordu emziriyo musun diye çünkü.

canım benim kızım emmeyi erken bıraktı,o yüzden verdi doktor minoxil.emzirme döneminde olsam vermezdi yani.sordu emziriyo musun diye çünkü.

peki doğumdan sonra ilk 6 ay dökülme artıyomuş hormonların düzene girmesiyle ilgiliymiş sendede doğum sonrası yoğun bi dökülme oldumu

7 ay baya uzun bir zaman bende kullanıyorum 1 ay dolmadı dökülmelerim azalmadı. Bu 7 aylık süreçten bahsedermisiniz?

etkisi görmek için en az 6 ay kullanman gerekiyo bu aslında her ürün için geçerli ama maalesef bi kaç kez kullanıpta fayda görmeyince işe yaramyo diye bırakıyoruz bende 3 aydır kullanıyorum arada bi kaşıntı oluyo mesela ense bölgemde ondanmı kaynaklı ilmiyorum ben bide badem yağı ve ampulleri kullanıyorum galiba minoksilden dolayı kaşıntı oluyo ama bu normal bi süreç olsa gerek bi kaç kişi daha bahsetmiş bu yorumdan ama şu var başlarsan bıraktığında dökülmende artış oluyo ayrıca hamilelikte kullanılmıyo ben mesela akşamları uyguluyorum ama her gün akşam yapmıyorum 1 gün yapıyosam ertesi gün yapmıyorum yada 2 gün art arda yapmadığımda oluyo çünkü saçımı ice alıştırmak istemiyorum bırakırkende böle yavaş yavaş bırakıcam en azından fazla dökülmeyi hafifletmiş olurum diye düşünüyorum ona göre kullanmalısın sende...

Merhaba kızlar ben de bugün aldım Minoxil. Cildiye doktorunun önerisiyle.

Bende 1.5 sene PCOS tedavisi gördüm erkeklik hormonum yani testesteronum çok yüksekti şuan normal değerine döndü çok şükür. Saçlarımda erkek tipi dökülme var yani üst kısımda artık o dereceki saçlarımı nasıl tarasam da kelimi kapatsam derdindeyim. Son 2 aydır çok daha fazla belirginleşti kelliğim. Kullanmadığım şampuan kalmamıştı. Bugün gittim cildiyeye çok kafa bir doktor vardı zaten =) dedi bu Minoxil de çıkarmazsa başka da birşey çıkarmaz saçını dedi. Eczaneden alırken eczacıya da sordum bir işe yarıyormu boşuna para vermiyim dedim o da bir eczacı arkadaşının kullandığını ve saçlarının çıktığını söyledi. Ben de aldım kullanıcı yorumlarını araştırıyorum işte. İşe yaradı diyen de var pek birşey olmadı diyende... Deneyip görücem artık bendeki sonucu. Ama ürünü en az 1 sene kullanıcam ben. Sonrasında doktor kontrolünde azaltır bırakırım belki.

Bugün lazer için gittiğim güzellik salonunda Saç Ozonlama diye birşey duydum saç dökülmesi kepek yağlanma cansızlık elektriklenme gibi sorunlara iyi geliyormuş seansı 20 TL dedi bayan bir kere de onu deneyeceğim belki bir işe yarar.

Yarın kullanmaya başlıycam Minoxili. Kullandıkçe yorum yaparım artık :KK42:

X