Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar MİNOXİL sprey kullananlar var mı?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
ben 6 ay düzenli birsekilde medobiotin vitamin hapıyla berber kullandım.kullandıgım sürece saclarım beslendi yeni saclarımda cıktı ama bıraktıktan sonra tekrar eski haline döndü.bende karanfil kurunu kullanıyorum buarada gercekten cok etkili kimyasal seyler kullanmak yerine karanfil kürünüde deneyebilirssniz ufak ufak bisürü sacım cıktı benim halada dökülmem oldukca kullanmaya devam ediyorum

Kullanan arkadaşlara sorum,saç çıkarma dediğiniz nasıl oluyor?
Benim şakaklarımda saç yok ırsi olarak.buradan saç çıkartır mı ?

3 aydir kullaniyorum hic memnun kalmadim sac cikariyor ince ince ama vucudunun diger yerlerindede sac cikiyor tüylenme yapiyor kollarimda hic kil yoktu suan bariz belli killar yogun bir sekilde cikti ben kimseye tavsiye etmiyorum...

Bepanthen bemıks evıgen ampul bende işe yaramadı. Minoxil %2 ye bugun başladım . İlk sürdügümde 30 dk başagırsı başta donukluk yaptı. Kokusu ağır değil. Aşırı yaglanma gözlemlemedim. İlerleyen günlerde etkisini yazarım.

3 aydir kullaniyorum hic memnun kalmadim sac cikariyor ince ince ama vucudunun diger yerlerindede sac cikiyor tüylenme yapiyor kollarimda hic kil yoktu suan bariz belli killar yogun bir sekilde cikti ben kimseye tavsiye etmiyorum...

Valla bende saç çıksında istediği yerde tüylenme yapsın. Gencecik yaşta saç sıkıntısına kaldım. Stres, mevsimsel geçiş, üzüntüden oldu hep :/

Bepanthen bemıks evıgen ampul bende işe yaramadı. Minoxil %2 ye bugun başladım . İlk sürdügümde 30 dk başagırsı başta donukluk yaptı. Kokusu ağır değil. Aşırı yaglanma gözlemlemedim. İlerleyen günlerde etkisini yazarım.

Kullanım 3. gün : Yağlanma yok. Baş ağrısı kalmadı. Saçımda hafif kaşınma oluyor. Kaşınma olmasına seviniyorum. Kökler çıkıyormuş gibi geliyor, bu kadar kısa sürede mümkün mü bilmiyorum tabiki :))

Kullanım 2. ay : Kullanmayı çok azalttım , banyoda saçımdan max 20 tel dökülüyor artık. Mevsimsel geçişte en az 200 döküldügünde saçım baya azalmıştı fakat şuan çok daha iyi . Saçımı topladıgımda çıkan minik teller çok fazla (mutluluk) . Ayda 3-4 kullanıma devam edip, mevsimsel geçişlerde kullanımı arttırmayı düşünüyorum.
Saçımın inceligi canımı sıksa da pek çare yok gibi , yeter ki olanlar da dökülmesin:) Ben memnun kaldım , belki de stresli olduğum aylar , mevsimsel geçiş , yurtdışına gidip gelince yaşadıgım mevsim değişikliğinden dolayı bu kadar dökülmüştür bilemiyorum. Yine de minoxilin faydasını gördüm.

Merhaba kızlar ben dün başladım %2lik kullanıyorum. Çok kaşındırıyor 1 şişe bitsin gelişmeleri yazıcam.

hadi ya ben evli değilim ama inş hamile olduğumda kullanamıcaz yani ama bunun mutlaka bi yöntemi olmalı yani bıraktığım zaman çok dökülcektir bide hamileliktede dökülme oluyomş zaten ice dökülcek zaten az saçım var kel kalırım önlem almazsam acaba napabiliriz o durumda:KK43::KK43::KK43:

KOnunun ustunden uxun zamsn gecti. Ben de minoxio kulkaniuorum ve hamilelik dusunuyorum. siz bir coxum bulabildiniz mi

X