Popüler Konu Minimal Yaşam

Köklendirme nasıl oluyor acaba
Sana gönderirdim kauçuktan
1500 tl nedir ya
Hiç bilmiyorum ki köklendirme nasıl oluyo . Sağol canım düşünmen yeterli bende çok şaşırdım internetten bakayım dedim aynı fiyatlar hep. Bir kaç yaprağı olan minnacık kauçuk vardı 700 liraydi

Bugün marketten çıktık kedi besledik . Kedi mamayı bi kaç saniyede yedi kıyamam. Herosta gelince poşet kontrolü yaptı tabi ki. Hanımefendi yavru kedi yaş maması yiyor özel karisik kümes hayvanları olacakmış

Benim küçük oğlan kusarak uyandı bugün hastanedeler şimdi babasıyla serum bağlamışlar, kız da yanlarında ben okulda bi kaç gündür dert anlatıp duruyorum yine kusura bakmayın kızlar
Aaa niye öyle oldular yaaa

Benim küçük oğlan kusarak uyandı bugün hastanedeler şimdi babasıyla serum bağlamışlar, kız da yanlarında ben okulda bi kaç gündür dert anlatıp duruyorum yine kusura bakmayın kızlar
Çok geçmiş olsun canım

Benim kız yaş mamaya bayılırdı şimdi yemiyor

Ödül maması alıyorum
Geçen hafta 4 ekim nedeniyle çok indirimdeydi mamalar
Otoparkta baktığım kediye bir sürü yaş mama aldım

Benim kız yaş mama bayılırdım şimdi yemiyor

Ödül maması alıyor
Geçen hafta 4 ekim nedeniyle çok indirimdeydi mamalar
Otoparkta baktığım kediye bir sürü yaş mama aldım
Evet bir alana bir bedavaydi çoğu yerde bende bir sürü aldım çok tatlılar ya yiyip bide geliyolar teşekkür ediyorlar bayılıyorum
Yüzme kursunun orda bı kediye hep alıyorum mama yedikten sonra hemen kucagima gelip masaj yapiyo

Çok tatlılar dimi

Benim beslediğim hiç sevdirmiyor ya

Mümkün değil mama yerken bile hep tedirgin

Yaa başka kediler var mı onlardan felan mi korkuyo acaba
Yok canım insanlardan korkuyor
Şikayet etmişler arabalarını çiziyormuş

Arabaları da bişeye benzese
Benim arabada yatar genelde

Binanın Temizlik görevlisini kovalarken görmüş eşim
Bir daha kovaladığını göreyim bak ben seni nasıl kovalıyorum demiş
İşte abi şikayet ediyolar arabaları çiziliyormuş falan filan
Şikayeti olan bana gelsın demiş
Yanımdaki arabanın sahibi de benim gibi hep mama veriyor ama su mama kabı görünce atıyor diğerleri

Mama yıyıp su içmesini bekleyip alıyorum kapları yanıma
Kavga gürültü olur kediye zarar verirler fılan diye korkuyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…