Popüler Konu Minimal Yaşam

Evet canım 2 ay oldu gitmedim hepsi tekrar çıktı . Yüzümde ki tüyler daha kalinlasti ya 😢
bi ablamız limon yağı yaptı kendi. sir ağdaya gidiyordu ve kendi yağını götürüp ağda sonrası ve devam eden 3-7 gün daha sürüyordu o yağdan. tüyleri çok azalmış. acaba yüzde de etkili olur mu, sir ağda ile aldırıp onu sürsen işe yarar mı ki?

bi ablamız limon yağı yaptı kendi. sir ağdaya gidiyordu ve kendi yağını götürüp ağda sonrası ve devam eden 3-7 gün daha sürüyordu o yağdan. tüyleri çok azalmış. acaba yüzde de etkili olur mu, sir ağda ile aldırıp onu sürsen işe yarar mı ki?
Ya deneyeyim limon yağı hiç duymamıştım

Selam kızlar
Dün kızımın dolabından küçülenleri eledim.
Bu aralar sıkça dışarıdayım. Yaz mevsimi elimden kayıp gidiyor, şuraya da gideyim buraya da gideyim modundayım😄

Mikan Mikan arkadaşın patavatsızmış. İnsan o an şaşırıyor bir cevap veremiyor ama düşününce bu bana ne demek istedi diyorsun. Yani sanki sürekli doğuruyorsun demek istemiş. Hamile kalma ayların, yaş aralığın geldi ne demek olabilir

Scss94 Scss94 öğretmen bize ödevleri kontrol edin diyor. Benim gözümden kaçabilir diyor. Ki ben de her şeyi incelediğini zannetmiyorum.

X