Popüler Konu Minimal Yaşam

Önceki oturduğum sitede binanın aidatından mama alınırdı sokak kedi köpeklerine
Beslerdi insanlar mamanın yerini herkes bilirdi

Bahçede kedi köpek olurdu çocuklar da sever zarar vermezdi
Bunlar kımıl zararlısı gibi kendinden başka kimseye tahammülleri yok

Yok canım insanlardan korkuyor
Şikayet etmişler arabalarını çiziyormuş

Arabaları da bişeye benzese
Benim arabada yatar genelde

Binanın Temizlik görevlisini kovalarken görmüş eşim
Bir daha kovaladığını göreyim bak ben seni nasıl kovalıyorum demiş
İşte abi şikayet ediyolar arabaları çiziliyormuş falan filan
Şikayeti olan bana gelsın demiş
Yanımdaki arabanın sahibi de benim gibi hep mama veriyor ama su mama kabı görünce atıyor diğerleri😔

Mama yıyıp su içmesini bekleyip alıyorum kapları yanıma
Kavga gürültü olur kediye zarar verirler fılan diye korkuyorum 😔😔
Aaaa 😔😔 arabayı nasıl cizsin ya o kadar da değil yazık sigdiramiyolar hiç bi yere masumlari😢

Slmlar kızlar 🌸

Bugün evdeyim, üst katı temizledim. Süpürüp sildim. Nevresimleri değiştirdim. 2 sepet çamaşır katlayıp yerleştirdim.1 mak yıkandı serdim. 1 makine daha yıkanıyor.
WC lavaboyu yıkadım, banyoyu sildim. Çocukların odasının kapısını sildim.
Baya yoruldum ama mis gibi oldu üst kat darısı alt kata 😅

Selamlar
Dün temizlik günümdü
Bugün evde dinleniyoruz.
Kızımla oyun oynadım bir sayfa ödevi kalmıştı onu bitirdi.

Planlama yaptım
Gelir giderleri hesapladım. Ucu ucuna atlattım bu ay🥲

Selamlar
Kuaföre gideceğim birazdan en son 5 ay önce gitmişim.Randevu alacağım yada boş zamanı varsa yaptırırım.
Evde pek yapılacak birsey kalmadı havalar daha da soğuyacak. Günlük işleri yaparım.
Kitap ve film için çok zamanım olacak.

Kuaför ve almam gereken bakım ürünleri dışında herhangi bir alışveriş yapmayacağım.

Temmuz ağustos aylarında yaptığım harcamalar malesef hep içeriden gitmeme sebep oldu karttan sonraki ayın parasını harcıyorum yani.
Onu düzenlemeye çalışıyorum.
Aylık paramı alınca birikime ve harcamalarıma bölüp öyle kullanmayı düşünüyorum. Para tüm şekilde ulaştığı zaman 😅
Aralık ayı yılbaşı gibi mümkün bu sistem de.
O yüzden kendime 5 yıllık bir birikim planı yapacağım
5 yılın sonunda birikim de bana ek kazanç sağlayacak bir gelir oluşturmak hedefim var.
2025 yılının ilk hedefi belirlendi 😊
Bunu kesinlikle yapacağım 👍

Slmlar, iyi haftalar 🌸🌸

Sabah oğlanları ve eşimi yolcu ettikten sonra 9a kadar kitap okudum.
Sonra kızımla kahvaltı yaptık onu babaannesine bıraktım.

20 dk Leslie yaptım, (dün başladım- haftada en az 3 gün yapmak hedefim çünkü kilo aldı başını gidiyor herkes hamile misin diye soruyor 🤦‍♀️😭)

WC’leri ve lavaboları yıkadım, duş aldım hazırlandım ve okula geldim

Eve gidince 1 mak çamaşır ve yemek işleri dışında bir şey yapmayı düşünmüyorum 👌

Slmlar, iyi haftalar 🌸🌸

20 dk Leslie yaptım, (dün başladım- haftada en az 3 gün yapmak hedefim çünkü kilo aldı başını gidiyor herkes hamile misin diye soruyor 🤦‍♀️😭)

Eve gidince 1 mak çamaşır ve yemek işleri dışında bir şey yapmayı düşünmüyorum 👌
Bu insanlari ben anlamıyorum . Hafta sonu doğum gününe gittik. 7 kilo vermişim yani hamilemisin diye sordular yüzüm parliyomus 😅😅 Hamile misin diye sormak için soruyor olabilirler 😅
Kaç kilosun şuan canım. Akşam 6 dan sonra yeme hiç bişey farkı göreceksin 👍

Bu insanlari ben anlamıyorum . Hafta sonu doğum gününe gittik. 7 kilo vermişim yani hamilemisin diye sordular yüzüm parliyomus 😅😅 Hamile misin diye sormak için soruyor olabilirler 😅
Görümcemin arkadaşı
Başım ağrıyor desem hamile misin diye soruyorlar kusacam artık diyordu😂😂😂

Slmlar, iyi haftalar 🌸🌸

Leslie ben de başlayıp bıraktım inşallah devam ettirirsin çok işe yarıyor aslında

Bende evi süpürdüm mutfak ve salon kaldı 🤷‍♀️

Kuru fasülye pilav ve turşu yemek

Yanına browni yaptım

Banyoları yıkadım

Martin eden le beraber son kuşlar okuyorum çünkü oğlumun okuldsn ödev onun nasıl yaptığını kontrol edebilmem için okumam lazım😬

hamile misin ağızdan laf alma işinin sorusu herhalde :KK70:

bugün öyle yoğundu ki bi günaydın bile yazamamışım, hafta sonum da bu yoğunluktan geri kalmazdı ama evim hala dağınık, ben ne yaptım acaba hafta sonu :olamaz::olamaz:

Sana güzel bir şey demişler en azından 😅 yok benim göbek fena 😞 eşim 6da geliyor bugün mesela, aile olarak akşam yemeklerine önem veriyorum birlikte yenmesi açısından zaten sabah koştur koştur öğlen de yok bari akşam yemekleri özel ve bir arada olalım istiyorum öyle olunca da bazen sarkıyor 7 ye bile 🤷‍♀️

Leslie ben de başlayıp bıraktım inşallah devam ettirirsin çok işe yarıyor aslında

Bende evi süpürdüm mutfak ve salon kaldı 🤷‍♀️

Kuru fasülye pilav ve turşu yemek

Yanına browni yaptım

Banyoları yıkadım

Martin eden le beraber son kuşlar okuyorum çünkü oğlumun okuldsn ödev onun nasıl yaptığını kontrol edebilmem için okumam lazım😬
Ben de bir dönem yapmıştım, insan kendini çok iyi hissediyor
Ya süpersin oğlun okudu mu ondan önce mi okuyorsun 😅

X