Popüler Konu Minimal Yaşam

Kadin aldatiyordu eşini 😅
Normalde mutsuzlardi imkansız aşk falan filan.
Baya oldu okuyalı...
Kadının adı Vanessa gibi birseydi
Bahçede neler neler oldu aman Allahim 😄
Bahçede ne olduğunu hiç anlamadım işte bahçede konusulanlar bosluk 😁 O kadınla işte diğer kadini aldattı sonra mektup yazdığı kadına yaptıklarını anlatiyo bide utanmaz

Sonunu hatırlamıyorum sevdigi adam terk ediyordu sanırım aklıma Behlül geldi nedense 😂
Kadın ölüyo sonunda sonra adam başka bi kadına yaptıklarını anlatiyo güya ölen kadını çok seviyodum diye. Sonunda mektuba karşılık geliyordu canım seninle işim olmaz diye. Helal olsun kız sana dedim 😁😁

Günaydınlar
Bugün buzdolabıni kontrol edeceğim.
Dolabimi duzenleyecegim biraz dağıttım.
Akşama kuru pilav yapacagim dün Masterchef te yaptılar canım istedi
Kitap okuyayım
Ütü işim var nasip kısmet
Saçlarıma bakım yapacağım.

Günaydınlar 🌈
Sabah sabah ne güldüm ya 😂 güzel bir vadi vardı eski latin dizilerini anımsatıyordu kitap rosalinda falan 🤪 detay hatırlamıyorum sadece imkansız bir şey yoktu ama var gibi anlatılmıştı olay bana öyle hissettirmişti 😅

Günaydınlar 🌈
Sabah sabah ne güldüm ya 😂 güzel bir vadi vardı eski latin dizilerini anımsatıyordu kitap rosalinda falan 🤪 detay hatırlamıyorum sadece imkansız bir şey yoktu ama var gibi anlatılmıştı olay bana öyle hissettirmişti 😅
Yinede imkansızmis kavusamamislar adamda gitmis başka kıza kıza kızda işine bak demiş.
Öyle sahip çıkma sen kadını perişan et ortada kalırsın öyle oh olsun 😅

Günaydınlar 🌈
Kadın evli 🥴 kadın buna aşık oluyo zorla kendine aşık ediyo sonra gidiyo kadini başka evli bir kadınla aldatiyo 😅
Türk filmlerinde de olur ya kadın ya da adam aşık olur ince hastalığa tutulur heh kadına da ondan oluyo derdinden yazık 😁

X