Popüler Konu Minimal Yaşam

Bugün annemler gelip gittiler etrafı topladim

Akşamları telefondan kitap okuyordum ya kitap bitince boşlukta hissettim birkaç gündür.
Telefondan kitap bulmam gerekli şöyle hafif bir anlatımlı birsey uyku sersemi ağır birsey okuyamam. Bakalım 😊

Biraz da dışarda okuyayım 😅

Gardrop değişimi ile uğraşıyorum bir yandan, yorucu ve uzun sürecek gibi 🤔

Eklentiler

• IMG_5699.jpeg
    IMG_5699.jpeg
    143,6 KB · Görüntüleme: 47
Yemek yaptım biraz kitap okudum mola verdim
Sofra hazırlarım akşam parka gideriz
Paten öğrenme süreci çok zor
Kaç kere düştü içimiz yandı ama böyle öğrenecek diye teselli ettik eşimle birbirimizi. 🥲

Slmlar🌾

Rüzgarlı burası, her yer hemen toz oluyor. Robot alt katı süpürdü ben de sildim. WC lavabo yıkadım. Çorba yaptım, çocuklar için.

Daha valiz duruyor, yarısını dün boşalttım. Üst katı temizlemem lazımm, artık oraya yarın bakarım sanırım.

Sabahın köründe uyandığım için kitaptan 20 sayfa daha okudum 😅

Küçük oğlum ve kızım hasta oldu arabada klima çarptı sanırım. Oğlana antibiyotik başladık, kızın ki umarım ilerlemez

Slmlar🌾

Rüzgarlı burası, her yer hemen toz oluyor. Robot alt katı süpürdü ben de sildim. WC lavabo yıkadım. Çorba yaptım, çocuklar için.

Daha valiz duruyor, yarısını dün boşalttım. Üst katı temizlemem lazımm, artık oraya yarın bakarım sanırım.

Sabahın köründe uyandığım için kitaptan 20 sayfa daha okudum 😅

Küçük oğlum ve kızım hasta oldu arabada klima çarptı sanırım. Oğlana antibiyotik başladık, kızın ki umarım ilerlemez
Gecmis olsun canım inşallah ilerlemez😔
Beni de klima çarpmış galiba her yerim tutulmuş 3 gündür zor hareket ediyorum. Kas gevşetici içtim bugün biraz daha iyiyim

Gecmis olsun canım inşallah ilerlemez😔
Beni de klima çarpmış galiba her yerim tutulmuş 3 gündür zor hareket ediyorum. Kas gevşetici içtim bugün biraz daha iyiyim
Teşekkür ederim canım, sana da geçmiş olsun. Annemgilde tavan vantilatörüne alışınca klima hemen etkiledi maalesef

Selamlar
Bugün nevresim değiştirme günümdü
Makineye attım yıkanıyor yenileri serdim mis gibi

Etrafı toparlayıp mutfağı supurdum kızıma meyve ve ceviz hazırladım. Suya koydu meyveleri ben işleri yapana kadar
Robot süpürgeyi çalıştırdım
Kahvemi içiyorum.

Biraz kızımla oyun oynarım kitap okurum üşendiğim için markete gidememistim gitmem gerek akşama doğru giderim.

Gardrop işini baya hafiflettim, kalanları zamanı geldikçe yapacağım mesela yazlık kışlık değişimi sırasında vs. Yeni odamıza baya ısındım sanki pencereme avokado ağacı vuruyor, çok hoşuma gidiyor

Eklentiler

• IMG_5702.jpeg
    IMG_5702.jpeg
    149,4 KB · Görüntüleme: 36
Oyuna dalmışız bir baktım saat 6 hazırlanıp markete gittik gelince yemek yaptım fırında tavuk.
Dün dondurucuya koyduğum bamyayı pisirdim güzel oldu tadı bu kış için koyacağım.

X