Popüler Konu Minimal Yaşam

Sağol canım
Dışarıya çıkmadım
Klima da açmadım
Yediğim birsey dokunsa ailecek etkilenirdik exra birsey yemedim.
Tansiyon mu var acaba dedim normal çıktı
Anlamadım malesef 🤷‍♀️
Benim de baş dönmesi mide bulantısı oluyodu sık sık oluyodu. Kbb ye göründüm. Vertigom varmış 🥴
Yediğim şeyler etkiliyo beni pirinç makarna yediğim zaman basım dönüyo hemen. Tekrar ederse görün başka bi doktora da canım geçmiş olsun çok

Tebrik ederim 😍😍

Ben de günden güne alıyorum😬😬
Anneme gidince yaparım diyorum o da çok lezzetli yemek yapıyor
Tatlılar hamur işleri🤦‍♀️

Benim sonum ne olacak böyle
Teşekkür ederim 😍
Benim şuan ki motivasyonumu kazanmam çok uzuuuuuuun zaman aldı 😆 çok zorlandım başlarken 😆
Şimdi yine yiyorum haftada bir gün serbest günüm istediğim kadar yiyorum o gün 😅
Şuan kilo vermek istediğim için kalori açığım olması lazım normalde kilomu korurken istediğim her şeyi yiyodum spor yapiyodum . Temmuz sonu gidiyoruz bizde memlekete neyse ki annem pasta börek çörek hiç yapamaz canım anam 😁😁

Benim de baş dönmesi mide bulantısı oluyodu sık sık oluyodu. Kbb ye göründüm. Vertigom varmış 🥴
Yediğim şeyler etkiliyo beni pirinç makarna yediğim zaman basım dönüyo hemen. Tekrar ederse görün başka bi doktora da canım geçmiş olsun çok
Tekrar ederse giderim mutlaka çok sağol 🙏

Ben kahvaltı yapmadım henüz aralıklı oruçla beslenmeye bugün itibari ile tekrar başladım
Patates salatası
Köfte yaptım eşim gelince yerim artık

Lgs sonuçları bugün açıklanır diye düşünmüştüm olmadı🤷‍♀️

Evi topladım biraz
Sonra kişisel bakım yaptım
Çok sıcak o yüzden süpürme işini akşam yapacağım

Mia- Mia- geçmiş olsun, sıcaklardan olmuştur

Beslenmeyi çok güzel oturmuştum, bayramdan sonra bozuldu maalesef 😩 memlekette de toparlayabileceğimi sanmıyorum 🙈

Lgs yarın açıklanmayacak mıydı ? S sarahconnor

Benim de başım ağrıyor biraz uyusam on numara olacak
Evet yarın açıklanacak canım
350 nin üzerinde birinci olduğu söyleniyor duydun mu
1000 üzerinde de tek yanlışı olan varmış kim nerden nasıl duyduysa bunları🤷‍♀️

Geçmiş olsun sıcaklardan olabılır baş ağrısı

X