Minik meleğim yoğun bakımda

ağlaya ağlaya senin ve tüm arkadaşlarımızın yazılarını okudum canım. çok çok geçmiş olsun. ama unutma bazı müsibetler büyük dertleri defederlermiş. Rabbim inşallah tez zamanda seni duru nazlımıza kavuşturucak. o bizi meleklerimizin ablası olmak için acele etti annesi. Rabbim eşini seni evladını hepinizi birbirinize bağışlasın inşallah karakızım. hep dualarımızdasınız ilk günden beri. Allaha emanet olun.

çok geçmiş olsun karakızüzülerek okudum başına gelenleri allah büyük sabır ve dua etmekten başka bişey gelmez elden. sevindim bebeğinin iyiye gittiğine allahım onu sana bağışlasın :Saruboceq:allahım minink yavrunu korusun

allah yardımcınız olsun cnm inş kızın iyileşir ve kucağına alıp o hastaneden mutluluklka çıkarsın dışarı ve bütün bu olanları unutursunuz dualarımız sizinle cnm allah bu mübarek ayda kızını sana bağışlar inş

canım ağlayark okudum annelik böle bişey işte en zor anında bile evladını düşünüyosun allah bebeğini sana bağışlasın umaım en kısa zamnada taburcu ollur hayatınıza devam edrisinzi mutlu bir şekilde

karakız çok geçmiş olsun..
en kısa zamanda kuzuşunu kucağına alacağına inanıyorum ve dua ediyorum..
allahım acil şifalar versin..
bebişinin durumu hakkında sık sık bizede bilgi verirsen çok memnun olcağız canım..
allaha emanet olun..

rabbim bu mübarek günlerde dualarınızı kabull etsinnn inşallah
ikinizde en kısa zamanda sağlınıza kavuşun inşallah canım

Çok geçmiş olsun canım.Ağlayarak okudum yazdıklarını.ınş. en kısa zamanda sağlıkla kavuşacaksın bebeğine.Nazlı kızına.Ben de yıllar önce erken doğmuşum.Ozamanlar burada solunum cihazı bile yokmuş küvezlerde.Drlar 15.dak. bir kontrol ederlermiş nefesimi falan.Ama bak o şartlarda bile çok şükür hayattayım ve sağlıklıyım oğluşum gelecek benim de onu bekliyorum.Allah yardımcınız olsun.Dualarım sizlerle.Güzel haberlerinizi dört gözle bekliyorum.

bu mubarek günler ve geceler hürmetine allah bebeğine acil sifalar versin. tez zamanda kucağına alıp kokusunu içinde hissedersin inş.

Allah tez zamanda sağlıkla kucağına alıp, evinin yolunu tutmayı nasip etsin canım...

arkadaşlar kusura bakmayın giremedim birkaç gündür dün öğle saatlerinde lavaboya giderken banyo kapısında bayılıp yere düştüm sonrasında eşim ve kardeşim panik halinde kaldırmışlar beni bu nedenle eşim hastaneye götürmüyo kendimi halsiz hissediyorum çünkü kızımı görmeye gidemiyorum o yüzden ama eşim hergün gidiyo ve süt götürüyo bugün dr bebeğimizin sağlığının gayet iyi olduğunu beslenmesinin güzel olduğunu anne sütünü aldığını solunum cihazlarına bağlı olmadığını sadece küvezdeki oksijenle nefes aldığını söylemiş halen yoğun bakım ünitesinde ama olsun hergün biraz daha iyiye gidiyo kızım allaha şükürler olsun allahın izni ile sağlıcakla kucağıma alacağım yavrumu
hepinizden tek tek allah razı olsun arkadaşlar.

çok sevndim cnm inş daha da ii olcak herşey sadece biraz sabır güçlü ol annesi güçlü ol ki bebişinde bunu hissetsin sana ihtiyacı vr biliyosun dikkat et kendine cnm

karakızım canım benim çok geçmiş olsun v
ama nolurrr kendine iyi bak.allah korusun bak düşmüşsünde
sen kendini korumazsan canım duru kızımız nasıl çabuk iyileşecek
senin verdiğin sütlerle kendini toparlıyor cnm.daha da iyi olacak ve evine dönecek allahın izniyle. topicde yazmışsın denk gelemedik de.canım alışverişi düşünme bile.
hele bir evine gelsin kızımız bak eksiği falan kalacakmı.burda hepimiz yine elberliğiyle hallederiz.yeterki sağlık olsun canım.şimdi onun sadece eksiği anne kolları ama emin ol senden aldığı sütte bile o sevgiyi o şevkati alıyordur canım.
seni çok özledik kendine çok çok iyi bak.öpüyorum seni ve duru nazımızı

cnm çok çok geçmiş olsun kendine çoook dikkat et hep aklımızdasın. yazını içimi dağladı. buda senin imtihanınmış tatlım. bundan sonra güzel günler seninle olucak inşallah. önce kendi sağlığını düşün minik kızına destek olman lazım. Allahım her daim senn ve minik kızınla olsun. biran önce bebişine kavuşman dileğimlşe...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…