Minik meleğim yoğun bakımda

cok sevındım canım hayırlısıyla kuvezden de cıkıcak sutunude alıyormus hemen toparlanır ınsallah cıkar alırsın sende kucagına canım benım cok cok gecmıs olsun haberlerınız beklıyoruz.

ohh maşallah iyi olucak herşey annasii kavuşucaksınız yakında nekadar doğdu canım prenses kilosunu biliyonmuu

canim gecmis olsun. kendine cok dikkat et, kizinin sana cok ihtiyaci var. ne guzel, hergun biraz daha iyiye gidiyor Duru Naz'imiz. daha da iyi olucak insallah.

canım çok sevindim inşallah kucağına aldığın kokladığın günleride göreceğiz allah yavrunu size bağışlasın güzel haberlerini bekliyoruz ama bebeğinin sana ihtiyacı var sende kendine çok dikkat etmeli ve güçlü olmalısın canım

çok geçmiş olsun.yıllar sonra bugünleri kızınızla paylaşıp ne kadar güçlü bi bebek olduğunu anlatırsınız inşallah

canımsolunum cihazından ayrıldıysa kucağınagelmesi yakındır
çoksevindim
sende kendine dikkat et
hangi hstanede z.kamildemi

cok gecmis olsun a.s.
rabbim guzel melegini saglikla sana bagislasin insallah.
sanada saglik ve sabir dilerim.insallah bebeginle cok guzel gunler yasarsiniz.

karakızz kendine dikkat etmelisin ki duru nazlı evine döndüğünde onu çok iyi karşılayabilesin...rabbim yar ve yardımcın olsun dualarım senin ve bebeğinle kardeşim...en kısa sürede ikinizde sağlığınıza kavuşursunuz umarım...

arkadaşlar bugün kızıma gittim dr çok güzel şeyler söyledi
minik kızım 1206 kg olmuş dr artık herhangi bir sağlık sorununun olmadığını söyledi antibiyotiği dün kesmişler artık sadece gelişimini kilo alımını bekliyoruz annesi bizi hiçüzmüyo kızın dedi allahım sana şükürler olsun
özel bir mama istediler daha doğrusu iki tane farklı mama onları verdik bugün biri e proteini biri kalsiyum ve enerji sanırsam anne sütüne katıp vereceklermiş yavruma uzaktanda olsa gördüm minik kızıma allah nasip kısmet ederse yarında gidip göreceğim miniğimi
allah hepinizden tek tek razı olsun arkadaşlar dualarınızla yanımızda oldunuz

Canım çoook sevindim oh maşallah kızına Allah nazarlardan saklasın korusun onu:Saruboceq: Oh ne güzel tehlikeyi de atlamışsınız artık gözünüz aydın.Minicik ve güçlü bir kız o.Maşallah En kısa zamanda kucağına alır evine dönersin inş.yavrunla:1hug:

Allah sifa versin. insallah sağlıkla alırsın bebegini kucagına biran önce. Allah sanada bebegine ve esinede sağlıklı ve huzurlu yıllar nasip etsin hepberaber insallah

cnmm nasıl sevındım anlatamam bebegın ıyıye gıdıyor masallah ona.Allahım esırgesın onu.sende kendıne cok dıkkat etmelısın cnm bebegının sana ıhtıyacı var.sen ıyı olacaksınkı kuzuna bol sut olsun.yemene ıcmene dıkkat et bebegın ıcın ıyı beslenmelısın cnm.cookkk az kaldı kavusmanıza senın sutun ona şifa olacak cnm.dularım senınle...

canım ya ne kdr mutlu oldum anlatamam
DURU NAZımız çok daha iyi olacak
kadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.comkadinlarkulubu.com onun yanında cnm:Saruboceq:
bunun için sadece zaman gerekli artık
zamanla herşey daha da iyi olacak
gelişimini sabırsızlıkla bekliyoruz cnm
sen de artık kendini daha iyi hissetmen lazım
her şeyde bir hayır vardır.demekki yüce rabbim böylesini hayırlı gördü
çok şükür allahım duru nazımızı nazarlardan korusun

maşallah durumuzaa karakızz moralini bozma hiç bak prenses gayet iyii çok yakındaa yanında olucak inşş Rabbim en kısa zamanda kavuşmayı nasip etsinn aminn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…