Minik meleğim yoğun bakımda

canım allah yardımcınız olsun ikinizinde umarım bir an önce iyileşir birbirinize kavuşursunuz dualarım sizinle:Saruboceq:

Çok geçmiş olsun, Allah yardımcınız olsun:Saruboceq:
Rabbim kızını sağlıkla kucağına almanı nasip etsin:Saruboceq:

Geçmiş olsun, Allah şifa versin inşallah tez zamanda bebeğini sağlıklı bir şekilde evinize getirirsiniz.

canım. Allah yardımcınız olsun. inşallah bebişini sağ salim alırsın kucağına en yakın zmanda.nasıl böle birdenbire oldu acaba. dualarımız seninle.

canım rabbim bebeğini sana bağışlasın sağlıkla inşallah. en kısa zamanda... evlatlarımız bize bağışlasın hepimizin.. canım benim güçlü ol emi..

canım ne yazacağımı bilmiyorum...ilk önce sanada duru bebeğede çok geçmiş olsun..inşallah duru en kısa zamanda toparlanıp sağlığına kavuşur ve evine gelir...dualarım seninle ve duru bebekleeee..............

hepinizden tek tek allah razı olsun arkadaşlar
sonunda yavrumu minik meleğimi gördüm allahım minnacık elleri ayakları mışıl mışıl uyuyordu yavrum
artık makineye bağlı değil oksijeni küvezden alıyordu kendi kendine minik kızım kilo bile almış allhım bu mübarek ayda onu bağışlasın

ınşallah hayata sıkı sıkı tutunur küçük meleğin canım. Zaten bak kendi kendine nefes almasından belli çok güçlü bir bebek. Eminim o da seni görmek için sabırsızlanıyordur

acil şifalarrr canımmm
duru naz ınla beraber sağlıklı uzun ömürlerrr inş

inşallah en kısa zamanda meleğini sağlıklı bir şekilde kucağınıa alırsın canım:teselli:
allah yardımcınız olsun:Saruboceq:

emin ol en kısa zaman da daha da iyi olcak canım
prensesimizi görmene de çok sevindim cnm
şimdi daha da için rahatlamıştır ve sen de kendini daha çabuk toparlamış olursun cnm
bugün cami ziyaretlerine gittik kociş ve akrabayla
ve inan cnm özellikle senin ve durumuz için çok çok dua ettim
umarım aciş şifa bulursunuz tatlımopuyorumnanaktan

canım benim ben dogum ebesiyim17 yıllık.
anlattıklarını anlayabiliyorum..
yapılması gerekenler yapılmış..
zaten söylemiş oldugun igne celestone normal olarak erken dogumu beklenen hamilelerde yapılıyo.
ve bekletebilindigi kadar bekletiyo.
umarım ikinizde sorunsuz taburcu olursunuz..
durumun zor tabi allahım sabırversin.benimde iki oglum var biri 8 digeri5 yaşında şu an 6 yıldır bakan bakıcılarının yanında nöbetlerimde bile orda kalıyo..
sabah 9 da bırakmıştım..yarın sabah kadar seslerini duysamda iyi olduklarını bilsemde ana yüregi..
seni çok iyi anlıyorum..
allahım bol sabır tez şifa versinopuyorumnanaktan

canım benim ya ne güzel haberlşer bunlar çok sevindim .......... Daha çok güzel haberlerini duyacağız inaşşalh ........:Saruboceq::lepi:

Rabbim sanada kızınada tez zamanda şifa versin inşallah bir an önce birbirinize kavuşursunuz.

allahım acil sifalar versin cnm sana da duru bebege de hamilelerin duası kabul olurmus bu kadar hamle senin ve bebeğin için dua ediyor en kısa zamanda yanında olur inşallah güzel kızın

insallah daha güzel haberlerini de getiriceksin karakizim...kucagina alip evinize döneceksiniz...
allah duru kizimizi sana bagislayacak ...duru kasim bebeklerinin ablasi olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…