Minik meleğim yoğun bakımda

fatmacım,canım benim çok büyük geçmiş olsun
yazını okurken çok ama çok duygulandım
annelik nasıl birşey ki insan kendi canından önce yavrusununkini düşünüyor
rabbim minik meleğini sana bağışlasın
inşallah sende oda en yakın zaqmanda sağlınıza kavuşşacak
evde güzzel günler geçireceksiniz.
dualarımız sizinle canım, güçlü ol ne olur...

canımmmmmmmm yaaa
okurken o kadar zorlandım ki
boğazım düğümlendi adeta ve gözlerim doldu
kolay değil senin yaşadıkların biliyorum
okurken bile adeta ben yaşamış gibi oldum
herşeyin hayırlısı olsun cnm
senin tek yapman gereken öncelikle kendi sağlığın.
sen iyi olduğun sürece durumuzda kendini emin ol daha çabuk toparlayacak
bir an önce iyileşip aramıza dönmeni bekliyoruz canım
dularımız hep seninle .ama ben herşeyin yoluna gireceğini düşünüyorum.
sadece bunun için zaman gerekir.bu yüzden de en büyük ilacın mora bulman
en azından şunu bilki burda seni seven çok arkadaşın var.ve hepimiz senin ve minik meleğin için dua ediyoruz.bunu bil yeter cnm.seni ve prensesimizi çok çok öpüyorum

geçmiş olsun canm.inşallah bebeğini sağlıklı olarak hastaneden çıkarırsın.kendinide ihmal etme.bir an önce dr git ve böbreklerine bakıt

Canım ikinizede acil şifalar diliyorum.Çok üzüldüm okurken çok zor şeyler yaşamışsın,inşallah bu günler geçmişte kalacak.
Hayırlısıyla yavrunu kollarına alırsın inşallah yakında.

Karakız inş bir an önce rabbim seni bebeğine kavuşturur,geçmiş olsunn

Karakız inş bir an önce rabbim seni bebeğine kavuşturur,geçmiş olsunn

Canım ikinizede acil şifalar diliyorum.Çok üzüldüm okurken çok zor şeyler yaşamışsın,inşallah bu günler geçmişte kalacak.
Hayırlısıyla yavrunu kollarına alırsın inşallah yakında.

canımın içi okurken çoook ağladım.
dualarım seninle ve duru nazlımla.
sen her zaman iyi düşün bitanem.herşey çok güzel olacak ama birazcık sabır.
rabbim şu mübarek ayda dualarımızı kabul etsin ve durumuz hayırlısıyla bian önce kollarına gelsin.

karakızım dualarımız DURU NAZLI'mız ve senin için her şey yoluna girecek sadece biraz zamana ihtiyaç var moralini yüksek tut meleğin seni hissediyor annesi

Son düzenleme:
karakızzz rabbim acil şifalar wersin..inşallah en kısa zamanda kawuşursun meleğine..dualarımız seninle...

karakız inşallah biran önce meleğinle birlikte sağlığınıza kavuşursunuz...rabbim onu sana bağışlasın..tez zamanda evinizde olursunuz inşallah...yazını okurken çok ağladım...annelik işte böyle bişey önce meleğini düşünüyor insan...rabbim sizi ayırmasın herkesede hayırlı doğumlar nasip etsin...

allah yardımcın olsun bende senin gibi iğnelerle dogurdum preklemsiden 6.5 ay dolmamıstı cok sükür bebeğim yanımda allahta seni kawustursun bir an önce

çok çok geçmiş olsun okurken bile etkilendim kimbilir ne acılar çekiyorsundur allah sizinle olsun yar ve yardımcınız olsun inşallah senin hiç bişeyin çıkmaz ve duru nazlı sonuna kadar direnir senin onu kollarının arasına alacağın günü bekler allah ikinizinde yardımcısı olsun

cok gecmis olsun kizinin ve senin iyi olmana sevindim..Allahim kucagina almayi saglikla buyutmeyi nasip etsin insallah...

Çok geçmiş olsun canım.ınşallah en kısa zamanda bebeğini de kucağına alırsın kötü günler geride kalır.Çok zor günler geçirmişsin ama inşallah bundan sonra herşey çok güzel olur....

karakızım aklıma her geldiğinde dua ediyorum senin için ve duru kızımız için... taburcu olmana çok sevindim canım... umuyorum ki duru nazlı kızımızda annesi gibi güçlü bir şekilde bu engeli aşacak... Ve biz de bu defa sizi sağlıkla koklaşırken gördüğümüzde sevinçten ağlıycaz...

hep güzel şeyler düşünüyorum ve inanıyorum herşey çok çok güzel olacak....

allahım mubarek gunlerın yuzu suyu hurmetıne evladınızı sıze bagıslasın
bı omur ayırmasın sızı ınsallah :Saruboceq::Saruboceq:

Allah kavuştursun yavruna okurken çok duygulandım...Rabbim gönlünce versin bu mübarek günlerin hatırına...:Saruboceq:

X