Minik meleğim yoğun bakımda

41 kere maşallah Duru Nazlı kızımıza ne kadar güçlü gördünmü annesi yavrucuğum sana kavuşmak için acele ediyor :nazar:

arkadaşlar bugün kızıma gittim dr çok güzel şeyler söyledi
minik kızım 1206 kg olmuş dr artık herhangi bir sağlık sorununun olmadığını söyledi antibiyotiği dün kesmişler artık sadece gelişimini kilo alımını bekliyoruz annesi bizi hiçüzmüyo kızın dedi allahım sana şükürler olsun
özel bir mama istediler daha doğrusu iki tane farklı mama onları verdik bugün biri e proteini biri kalsiyum ve enerji sanırsam anne sütüne katıp vereceklermiş yavruma uzaktanda olsa gördüm minik kızıma allah nasip kısmet ederse yarında gidip göreceğim miniğimi
allah hepinizden tek tek razı olsun arkadaşlar dualarınızla yanımızda oldunuz

canım benim ne güzel haberler geliyor. ne olur sende güçlü ol. bak durumuz nekadar güçlü annesi bu mübarek günlerde edilen dualar reddolunmıycak inşallah hepimiz senin ve durumuz için dua ediyoruz. o bizim meleklerimizinde ablası oldu. en kısa zamanda kavuşucaksın inşallah mis gibi kokusunu içine çekeceksin. Allah yar ve yardımcın olsun canım arkadaşım. :Saruboceq: :1hug:

cok sevındım canım durunun ıyı olmasına rabbım mubarek gunlerde dualarını kabul eder ve bebegını saglıklı bı sekılde kucagına alırsın

canım çoook geçmiş olsun ben daha yeni duydum yaşadığın olayları
maşallah duru kızımızın durumu iyiye gidiyomuş inşallah en kısa zamanda düzelir ve kucağına alırsın prensesi

arkadaşlar minik kızıma bugün süt götürdüğümüzde kilo aldığını duyduk
1350 gr gr olmuş minik kızım allahın izni ile sağlıcakla kucağıma alacağım inşallah
hepinize teşekkür ederim arkadaşlar allah razı olsun
Bugün Kadir gecesi hepinizin kandili mübarek olsun allah bu mübarek gecede ettiğimiz tüm dualarımızı kabul eyler inşallah

1350 gr gr olmuş minik kızım allahın izni ile sağlıcakla kucağıma alacağım inşallah
Bugün Kadir gecesi hepinizin kandili mübarek olsun allah bu mübarek gecede ettiğimiz tüm dualarımızı kabul eyler inşallah

inşllh en yakın zamanda bebeğin kucağına alır yuvanıza getirirsin:Saruboceq:

sağlıkla kucağına alıcaksın tabi canım bak duru'muz hızla büyüyor annesi. seninde kadir gecen mübarek olsun karakız allah tüm dualarımız kabul etsin canım tüm dualarımız sizinle :Saruboceq:

inşallah sağlıcakla yavruna kavuşursun darısı biz hamilelerin başına inşallah bu hasretlik biter artık mafoldumben:Saruboceq:

ne kadar cok sevındım anlatamam gergecen gun kılo alıyor emın ol en kısa zamandada kuvezden cıkacak ve onu kucaklıycaksın
rabbım dualarımızı kabul etsınnnnn

canım duygulanarak okudum neler yaşamıssınız cok sukur bebısının ıyı olmasına cok sevındım en kısa zamanda saglıgına kavurusur ınsanlagg dua ıle

geçmiş olsun, çok sevindim güzel haberlerine, duru kıza maşallah, Allah nazardan esirgesin onu, duacınım cnm. tez zamnada sağlıkla kucağına alırsın inşallah.

arkadaşlar allah hepinizden razı olsun minik prensesimden size güzel haberler getirdim
minik kızım dün yoğun bakımdan çıkarılmış ara bakım ünitesine alınmış ve dün ilk defa biberon verilmiş biberonu tutmuş dr biberonu tutması artık büyüdüğüne işaret dedi eğer biberonu tutmaya devam ederse daha hızlı gelişeceğini ve daha cabuk kilo alacağını söylemiş 41 kere maşallah kızıma annesine hızla far atıyo
ben hala yatıyorum henüz tam olarak iyileşmedim inşallah en kısa zamanda iyileşirim bende

karakızım ne güzel heberlerle geldin :Saruboceq:
insallah en yakın zamnada kucağınada alacaksın prensesinini

canım çooookkkk sevindimmm nazlı kızımız senden önce toparlanıp
çıkacak bu gidişle
sendee güçlü ol canım kızına yetişşşş bak onun maaşşallahı varrr..
41 kere maaşallah onaaa yerim onu ben...

arkadaşlar allah hepinizden razı olsun minik prensesimden size güzel haberler getirdim
minik kızım dün yoğun bakımdan çıkarılmış ara bakım ünitesine alınmış ve dün ilk defa biberon verilmiş biberonu tutmuş dr biberonu tutması artık büyüdüğüne işaret dedi eğer biberonu tutmaya devam ederse daha hızlı gelişeceğini ve daha cabuk kilo alacağını söylemiş 41 kere maşallah kızıma annesine hızla far atıyo
ben hala yatıyorum henüz tam olarak iyileşmedim inşallah en kısa zamanda iyileşirim bende

ayyyyyy kıyamam ona benya biberon tutarmış oyy inşallah hayırlısıyla sende iyileşirsin canım

maşallah durumuza ne güzel haberler bnlar çok sevndim inan hergün bakıyorum tpiğe haber varmı die hep dualarımdasın cnm sende biran önce toparla kendini bak duru gelcek annesi :1hug:

canım benim çok sevindim bu habere gerçekten inşallah en kısa zamanda kucağınada alırsın

X