Mini etek problemi

Hımmm kısa hatta çokkk kısa etek giymenizi istiyor ve bunu bakımlılık olarak görüyor;evde giymeniz ona yetmiyor dışardaki insanların da bacaklarınızı görmesini istiyor...Dışarıdaki insanların bacaklarını görmesini isterken,makyaj yapma diyor...Hımmm yani makyaj bakım değilmiş,sadece çoook mini etek bakımlı olmakmış....
Eşinize ben evde sana bakımlı olmam yetmiyor mu? Sen hangi 55 yaşın üzerindeki kadını (ANNELERİ) dışarıda çooook mini etekle gördün.Kocaya saygı duymak ayrı,koca istediği için bacaklarını açıp dışarıya göstermek ayrı...Ki çoook mini etek giyenlere saygım var ancak bunu eşinin kıskanacağı yerde istemesi cıkss çok ilginç,KLİNİK VAKA ALLAH YARDIMCIN OLSUN.

aynen öyle garip ben de açıklayamıyorum mesela göğüs dekolteside sevmiyor, tek söyleyebileceğim şey garip olduğu

kendisinin yaninda uzun giymenden mi rahatsiz, elin heriflerinin yaninda mi?
uzun giyebilirmişim arada bir ama genelde kısa giysem onu mutlu edermişim. hep yani evde zaten evlendiğimizden beri elbiselerle dolaşıyorum Türkiyedeyken 3-5 elbisem vardı buraya geldim sürekli kış bile olsa dolap elbise dolu

Bana ilginc gelen kisim mini giymenizi istiyor ama makyaj yapmanizi istemiyor.Modernlik falan degil bu . Esiniz neden bu kadar karisiyor ki size ?
ben de diyorum ya kadın gibi her şeye karışıyor diye. bugün yazamadım dolmuş burası bir sürü mesajla, küste olsak beni yemeğe götürdü söz vermişti ilk başlarda soğuk davrandı acık ama sonra yine iyi olduk. yemek sonrasında da arkadaşlarımızla buluştuk. arkadaşının eşiyle konuşuyordum ben de yarın alışveriş merkezine gidicem siyah sandalet alıcam dedim eşim taaaaa ordan duymuş siyah mııı neden beyaz değil diyor

Bu benim kaldırabileceğim bir şey değil.
Her şeyden önce bana/tarzıma/zevkime/tercihime saygısızlık.

''Neden arkadaşıma bacağını göstermiyorsun'' nedir yaa?
Korkunç.
Demek ki gurur duymak istiyor, denmesi de bir acayip.
Adam kel ama hanımının saçlarıyla övünüyor benzeri atasözü vardı, tam otururmuş.

sordum sordum, bacaklarımı görmek istiyormuş, daha çok beğeniyormuş ve hava çok sıcakmış

deme

bu kadar anlatırken araya eşinizin yabancı olduğunu ekleyemediniz mi? bunları buraya yazarken insanların nasıl tepki vereceğini nasıl bilemezsiniz anlamıyorum. dikkat çekmek falan mı amacınız nedir yani
yok aslında düşünmedim sonradan tepkiler gelince aklıma yazmak geldi, bu kadar çok kişinin yazacağını düşünmemiştim

Benim arkadasımının sevgilisi de arkadasıma devamlı mini etek giy cok gösterişsiz giyiniyorsun falan diyordu.
Sonra bir gün arkadasım mini giydi. Görünce de demiş ki bacakların cok zayıfmış cirkin görünüyorsun bir daha giyme
Konuyla alakasız ama aklıma geldi işte öyle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…