Mini etek problemi

Benim arkadasımının sevgilisi de arkadasıma devamlı mini etek giy cok gösterişsiz giyiniyorsun falan diyordu.
Sonra bir gün arkadasım mini giydi. Görünce de demiş ki bacakların cok zayıfmış cirkin görünüyorsun bir daha giyme:KK57:
Konuyla alakasız ama aklıma geldi işte öyle:KK48:
ne ayıp :KK45:

bende ılk okudugumda mını etek gıymemı ıstemıyor dıye okudum sonradan konu ıcerıgını okuyunca yanlıs okudugmu fark ettım. tamam evdeyken ya da yanlızken ısteyebılırde baskalarının yanında bacak gosterısı yaptırtmanın ne anlamı var onu cozemedım. ınsanları anlamaya calısırken empatı yaparım ama bu sefer o da ıse yaramadı.
hadı ınsanlarla sohbet etmeyısıne karısıyo anlarım ınsanlara aa nasıl guler yuzlu karısı var ımajı yaratmaya calısıyor dıyelım de bacak kısmında sastım kaldım. :KK57:
adam makyaj yaptırtmıyo ama mını etek gıydırıyo , bence arafta kalmıs :KK57::KK57:

Benim arkadasımının sevgilisi de arkadasıma devamlı mini etek giy cok gösterişsiz giyiniyorsun falan diyordu.
Sonra bir gün arkadasım mini giydi. Görünce de demiş ki bacakların cok zayıfmış cirkin görünüyorsun bir daha giyme:KK57:
Konuyla alakasız ama aklıma geldi işte öyle:KK48:
Şoktayımmmmmm :KK57::KK57:

Şaka yapıyorsun :KK57: ee ne oldu peki kıyafet tartışmaları var mı ? ayrıca cidden o kız çok mu zayıf ? vücudu çirkin mi sence canım ?

Her türden tartısmaları var sadece kıyafet değil malesef canım. Evet bende pek begenemiyorum vucudunu şöyle söyleyim zayıflığını 170 boyunda 42 kilo doğum yapmış hali bu :KK57:
Biz seninle bu smiley üzerinden yazısacağız hep galiba :KK57::KK57::KK57: :KK70::KK70::KK70:

Her türden tartısmaları var sadece kıyafet değil malesef canım. Evet bende pek begenemiyorum vucudunu şöyle söyleyim zayıflığını 170 boyunda 42 kilo doğum yapmış hali bu :KK57:
Biz seninle bu smiley üzerinden yazısacağız hep galiba :KK57::KK57::KK57: :KK70::KK70::KK70:
1.70 boya 42 kilo :KK57::KK57: Bu arada haklı çıktın canım '' :KK57: '' hahahaha :KK70:

ben de diyorum ya kadın gibi her şeye karışıyor diye. bugün yazamadım dolmuş burası bir sürü mesajla, küste olsak beni yemeğe götürdü söz vermişti ilk başlarda soğuk davrandı acık ama sonra yine iyi olduk. yemek sonrasında da arkadaşlarımızla buluştuk. arkadaşının eşiyle konuşuyordum ben de yarın alışveriş merkezine gidicem siyah sandalet alıcam dedim eşim taaaaa ordan duymuş siyah mııı neden beyaz değil diyor :KK70:
Yok artik ya :KK48: esinin demek ki yapisi bu yani degistiremezsin. Siz de onun kiyafetlerine mi karissaniz acaba :KK22: x arkadasin soyle giyiniyor gibi falan:confused:

Annemin bi arkadaşının kocası da böyleydi. Arkadaşlarıyla buluşurken özellikle mini giymesini, makyaj yapıp oje sürmesini hatta yanlış hatırlamıyorsam içki içmesi için çok teşvik eder hatta zorlardı.çok ilginç geliyor bana bu. Teşhircilikten başka bişey değil. Nasıl istiyorsan öyle giyin canın

Vallahi giyersin de kizar karisiyor deriz eyvallah da giy diye hele arkadaslarinin yabinda giy kirit diye kiziyor ve senin kocan allah allah acaba bak bu sutun bacakli kadin benim havadi mi verecek hani derler ya mezhebi genis bence genisligi de gecmis birader kusurw bakma canm senle alakasi yok ama baya bi pes dedim yani kendi kendime ne bicim bi sey bu yahu

offf onu hiç sorma, haaa bir de lazer epilasyona gitmeme izin vermiyor girmiş kendi ülkesindeki kadın bloglarını okumuş bana diyor yok böyle olmuş birine yok birine şöyle olmuş :KK70: adam garip
Ya bacagindaki kila kadar karisan ona bile yorum yapan bir adamla evli olmak zormus kardes Allah kolaylik versin sana da bu ne ben daraldim yaaaa:KK45:

X