Mini etek problemi

Kol bacak saç baş sıradan olablir ama bacak tahrik unsuru yani kendimizi kandırmayalım
Ama tabii bacak var, bacak var. Bazısı tahrik eder, bazısı normaldir, bazısı olan libidoyu da yok eder.
İşte o dediğiniz sapık zihniyet hanımefendi. Bacak tahrik filan etmez normalde. Etmemeli yani. Alışmışsınız tabii, tüm dünyayı aynı sanıyorsunuz, aksi kendini kandırmak oluyor size. Asıl sizinki kendini kandırmak.
Abd'deyim, burda bacak seks unsuru ya da tahrik unsuru değil. Bacağın güzelliği farketmez.

Hanslar baldir bacak zihniyetinde yasayan insanlar degiller zaten, herif yabanci diyince sasirdim. Ne kiyafete, ne tipe onem veren insanlar degiller. Bityenigi kokusu sezdim zira hanslar modadan ne anlarlar, ne umursarlar. Ayni tisortle 10 yil yasarlar.(abarti degil gercek.)

Bacagi neyi gecin, acikta 1 cm2 llik etten tahrik olur Ortadogu erkegi. Ozenle kaciniz.

insan neden karısının bacaklarını ısrarla başka erkekler görsün isterki yatakodasında evde başbaşayken istese anlarımda normal erkeğin yapacagı haraketler değil bunlar eşiniz sapık ruhlu sanırım

Töbe yarabbim bunların huyu orta olanı yok mu!!! Benimki arabaya eğilip yere düşen tlfumu alırken bomboş bir sokakta olduğumuz halde belin açılıyo dikkat etsene dedi kıyameti kopardım çocuk değilim karışıp durma bana diye.

Kapat demesine bile tahammül edemiyorum kaldı ki aç diyecek hiçbir izahı yok bunun! Ne terbiyesiz adammış ya! Sabır diliyorum sana, eşine de akıl fikir!!

Bazı erkekler eşlerini teşhir etmekten ve paylaşmaktan hoşlanır. Bunu yazdığım için özür dilerim ama malesef bu bir gerçek. Bence dikkat edin eşiniz bundan hoşlanan biri olabilir.

Açıkcası cok şaşırdım bi erkek neden eşinin kendinden baskalarına mahrem yerlerinin gözükmesini istesin ve bundan zevk alsın ki tam tersi olması lazım ama bazı erkekler yanındaki erkeklere hava atmak içinn bak benim sahip oldugum kadın söyle güzel bacakları var diye ego yapar ve bundan zevk alır sanırım sizin de eşiniz böyle yerinde bi soru sormuşsunuz ona bence gayet

Eşim polonyalı ben de polonyada yaşıyorum
Yahu bir turk erkegi karisina nasil mini etek giyeceksin bacaklarini gostereceksin diye baski yapar Allahim bu adamlara noldu diye kafalari yerken adamin polonyali oldugunu okudum yuregim ferahladi :d

az once bi kizin basini kapa diyen sevgilisiyle derdini okudum burda da adam mini etek giy diye baski yapiyo. Demek ki irk kultur fark etmeksizin erkekler bizim giydigimize karisiyo biktik bu hoduklerden

Polonyaliymis adam seninki gibi angarali degil

Benim ablamın eşi italyan o da dekolteye izin vermez karışır :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…