Mini etek problemi

Anlamadigim sey ,

ewin icinde bana karsi mini giyin de (eyvallah) dışarıda uzun falan giysen de farketmez demek istiyor
DIYECEGIM DEEE
sen onun arkadaslarinin yaninda zaten elbise giymissin bu neyin kawgasi ??
Yirtmaci var, tül elbise demissin ki genelde diz ustudur onlar.. kaldi ki servis yapacaksin, egil kalk otur.. millet gogsunu, bacaklarini mi gorsun ????

Anladigim sey ise,

Esin onun yaninda anne kiyafetleri giyen/içi gecmis biri olsun istemiyor sanirim. Genç kız gibi olsun, civıl cıvil rengarenk, bakimli ve havali olsun, saci basi makyaji kararinda olsun,cok açık secik olmasin ama ayak bilegine kadar uzun da giymesin oyle yaşlı işi gibi demek istemis bence.

Bi kiz arkadasim vardi,
sevgilisini bizlerle tanistiramamisti utancindan, kilolu diye. Diyetisyene gidiyor, 8_10 kilo versin oyle cagircam demisti bana...

Yine evlenmek uzere olan bir arkadasim da gelinlik diktirirken, damat adayı gelinligin gogus kısmı bombeli _destekli olsun, açık olsun demis!!!
Modelist de boyle teşhirci adamı da ilk defa gordum dedi hakli olarak

Bazi erkekler esiyle,sevgilisiyle hawa atmak, oooo ne kadar guzel super bi esin var taş gibi ,cok sanslisin keske bizimki de boyle bakimli olsa falan gibi dusunce ve bakislarla egosunu tatmin etmek istiyor galiba...
( yasli zengin adamlarin universiteli kizlara sarkip,onlarla gezip tozmasi gibi sanirim.)

Ben baska anlam bulamadim, yanlisim varsa duzeltin beni

Ben de senin dediğin gibi düşünüyorum neyin kavgası olduğunu gerçekten anlayamıyorum zaten havalar soğuktu giyemezdim öyle kısa elbise, yağmurlu falandı. bu hafta başladı ısındı, hava sıcakken ilk gün uzun bol pantalon, ikinci gün diz altı sarı bir elbise, işte en sonda yırtmaçlı anlattığım şeyi giydim kavga çıktı. demek kot giysem hergün ohoooo... dün konuştuk barıştık bana diyorki sen sinirlendin düzgünce söylesen sen haklı olurdun... ben de insanım ama her şeyi alttan alıp melek gibi davranamıyorum.
sanırım burda uzun ya da diz altı eteği yaşlılar için görüyorlar evet zaten renkli giyinmemi seviyor. renklere bile karışıyor. elbise alıcaktım bahsetmiştim düğün için gitmeden beni tembihliyor sarı, yeşil ya da mavi al diye... ne yaptım diz altı siyah beyaz aldım
bilmiyorum hava atmak istiyor mu ama övünür bazen, arkadaşlarımızın yanında bile der eşim çok güzel vs vs...(bu arada çok güzel değilim sanırım aşktan ona güzel geliyorum)

Hahahahh bak ayni noktada kesişmişiz senlee
Ewet hayat enerjisi yuksek olsun,rengarenk olsun,yanima yakissin istiyor demek ki..

Benim eteklerim hep diz ortasidir,alti olursa giyemem. Diz ustu olursa da max 2cm olur,daha ustunu de giyemem. Esim aksam vakti o etek boyuyla kavga cikardi yanimizdan gecen adam sana bakti diye
Bi kere bisey almistim yok bunu begenmedim yaşlı işi ,giyme birdaha dedi. Sac modelime karisio bazen yok saga olunca olmamis,sola yatir,yok bu sefer cok duz fön olmus olmamis bu diyor
Bazen gicikligina, bu sari sortumu giyeyim demistim(yazlik yerde giyerim,ust bacak ortasinda) olmaazzz bu kisa ,evde yada deniz tatilinde giy demisti.. tabi ki giymeyecektim ama tepkisini merak ettim.. demekki oyle kisa giyinmemi sevmiyor.
Simdi hamile olunca duz taban krem renkli orta yas isi duz deri bi ayakkabi aldim. Nasil bu dedim, yaşlı isi gibi ama rahat ediyorsan guzeldir dedi. Isten gelirken bakti , aaaa ayakkabin ustundeki acik renkli ceketinle,bordo cantanla guzel uyum saglamis, dun kotu gelmisti gozume dedi

Erkek milletine giyim konusunda fazla yuz vermemek gerekiyo, bu sefer de rengine, boyuna, dar olusuna kadar karisiyorlar ..bizimki en karismayan hali bir de, fikrini alayim bi dersen boyle oluyorlar . Sanirsin modaci, nerde ne giyilir bir tek onlar bilio, biz idrak edemioz sanki uzun mu kisa olusunu

Sizinki de pek hoşmuş, ben de bir tek benimki var bu kadar çok karışan sanıyordum başkalarıda varmış meğer. Bence de çok sormamak gerek fikirlerini ama kendiğilinden söylüyolar bazen sormadan eşimi bir görsen modacının m si olamaz o kadar zevksiz yani onun ellerine teslim etsem kendimi beni şaklabana çevirir

eşinizin yabancı olduğunu ve yurt dışında yaşadınğınızı ilk mesajınızda yazsaydınız bence daha farklı yorumlar alabilirdiniz bence eşiniz sizin ordaki toplum içinde kıyafetleri ve görünüşüyle uyumsuz birisi olarak görülmenizi istemiyor. ayrıca yabancılarda eşlerinin güzelliğiyle övünme ve gururlanma gibi bir yönelim var. çok yabancı arkadaşım var ve ben de bir süre yurt dışında bulundum, bu yüzden biliyorum. eşiniz "cuckold" olsaydı bunu çok daha farklı yönelimler ve isteklerle belli ederdi bundan emin olun.

mesela ordaki kızların çoğu minilerle gezdiği için eşinizin güzellik algısı onlardan oluşmuş olabilir ve sizi de öyle görmek istiyor belli ki. teşhirci olmanızı isteseydi makyaj yapmanıza veya göğüs dekoltenize karışmazdı.

Ben de burda erkek arkadaşımın giyimime karışması (zaman zaman beğenmemesi) ile ilgili bir konu açmıştım ve bunu bir şiddet türü olduğunu belirtmiştim ; o sebeple kendinizi asla onun istediği gibi giyinmek zorunda hissetmeyin bana kalırsa. Elbette çiftler birbirini eleştirebilir, birbirine öneriler de bulunabilir fakat sizinki tahakküm kurma, dikte etme haline gelmiş, bunun kabul edilebilir olduğunu düşünmüyorum. Orta yol arayışına da girmeyin bence. Size, giyiminize saygı duymak zorunda kendisi ve bu türlü bir şiddet uygulama hakkı da yok. Bunu ona fark ettirmek en doğrusu sanıyorum. Şahsen ben bunu denedim.

Ps: erkek her yerde erkek ve her istediğini yapmayı, yaptırmayı kendine hak gören bir küstahlık içinde.

ne tuhaf insanlar var Allahım ya. nasıl bir erkek karısını teşhir etmek ister .hiçmi kıskanmıyor acaba yoksa etek takıntısı falan mı var acaba mini etekle ilgili bir çoçukluk tramvası var.

Aşırı derecede genelleyici olmuş, ne diyeyim.

Biz yurt disinda yasyoruz..ve ikimiz de turkuz .ben kapali sayilirim ama tesettur degil.sadece saçlarim ortulu ama boyun kismim acik mesela pantolon giyerim elbise etek giyerim.
benim esim de tatile gittik mi kisa kollu şort giymemi ister.dar elbise giymemi ister
burda oturdumuz yerde de cok kiskanir ...
nasil bir psikolojidir anlamadim ustelik bende ikilemde kaliyorum

Çok değişik insanlar burda da tam tersi komşumuz dayak yiyor mini giydiği zaman garibim ki giydimi tam mini giyiyor ama adam dayanamıyor gördümü kavga gürültü ee böyle gitmez abla boşan her gün dayak yok seviyorum

ben su sekilde anladim
esiniz sizin giyim tarzinini begenmiyor
sosyal ortamda davranislarinizida begenmiyor
amac mini etek degil
esiniz sizi begenmiyor
muhtemelen vucudunuza göre giyinmiyorsunuz
yada zevksiz giyiniyorsunuz
benim esimde kiyafet konusunda takintilidir
cok zevklidir fikir verir bana
kirici olmaz ama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…