Mine Hanımın Arnavut kremi kullanan var mı kızlar ?

Konu akışında gözüme çarptı yorumunuz niye reklam yapalım neden yapalım cildinde memnun olmadığı şeyler var belli ki bu ürünü de duymuş parasini carçur etmek istememiş sormuş cevapladık ben de öyleydim ürünü kullanmadan önce çünkü piyasada sahteleri de var hele ki cildi hassas olunca daha da çekiniyo insan. Arkadaşımda denemiş olmasaydım kendim kullanmaya daha çok korkar belki de ben soruyo olurdum bu soruyu

Bana da acil cevap verir misiniz? Basuruma sürdüm yanlışlıkla yumuşacık yaptı. Zararı olur mu?

Mine hanimin kremini kullanan herrrkes yeni üye olmuş siteye maşallah. Mine hanim da müşterilerine kadınlar kulübü forumunun reklamını mı yaptı da hepiniz ayni anda keşfettiniz siteyi?

Lutfen kaan beyle ilgilenin hanimefendi, siz bosverin benim yorumumu

Ben gece kullanıyorum daha iyi oluyor benim de cildim hassas ama gayet başarılı bir ürün

İnternet kopuklugundan dolayı ilk yorumum gitmedi sandım o sebeple

Bi anneliktir gidiyor. Hadi hayırlısı Mune

Sipariş verdim ve Arnavut kreminden çok memnun kaldım kızlar düzenli kullanımda etkisi çok iyi kesinlikle deneyin derim

Benim cildim de hassas canım ben herhangi bir sorun yaşamadım ben etkisini daha iyi görebilmek için gece kullandım (cilt gece yenileniyor malum)

Gece kullanmanı tavsiye ederim canım düzenli kullanımdan sonra zaten farkı göreceksin efso bir ürün

Ben cok severek kullanıyorum her gece yatmadan sürüyorum cok memnunum yenisi bitmeden sipariş veriyorum ayrıca cok hassas bir tene sahibim

Ayyy bu mine hanımın arnavut kremini bende kullandım yüzüm yumuşacık oldu inanılmaz güzel bişey .

Mine Hanımın Arnavut kremini yine alırım. Baska bi alternatif kullansam bile pisman olup ona geri dönüyorum.

Ürününüz o kadar mükemmelmiş ki, yüzüm yandı şikayetleri mevcut.

Mine Hanım'da ürününe o kadar güveniyormuş ki "iade, iptal yok; ödemeler havale ve EFT" demiş.

50 ml'si için 700 TL istenen ( kampanya da yapmışlar, 1 alana 1 bedava vs ) kremin içeriği de buymuş.

Ayyy bu mine hanımın arnavut kremini bende kullandım yüzüm yumuşacık oldu inanılmaz güzel bişey .

Mine Hanımın Arnavut kremini kullananlar memnun mu ? Nasıl kullandınız? Gece mi gündüz mu kullanmak daha iyi ? Cildim hassas ve yardımınıza ihtiyacım var kızlar.
Gece gündüz kullanmak istediğim bir krem ama abartmaya lüzum yok krem gayet hızlı etkisini gösteriyor boca etmeye de gerek yok tatlım benim gibi biraz huyluysan gece kullan emiliyor hemencecik zaten

Gece gündüz kullanmak istediğim bir krem ama abartmaya lüzum yok krem gayet hızlı etkisini gösteriyor boca etmeye de gerek yok tatlım benim gibi biraz huyluysan gece kullan emiliyor hemencecik zaten

Bu içeriğe sahip ürünü hemencecik emen cildinizin fotoğrafını paylaşır mısınız; biz de görelim.

Of diğer yorumlara baktım üzücü şeyler var. Cilt ömürlük giyisimiz, uzanmaların tavsiye ettiği ürünler kullanmak gerekiyor. Uzman derken doktor yani…

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…