Kekler - Pastalar Mikrodalga kekim

sana cok tesekkür edıyorum canım
artık zor zamanlarımda bu kekı yapıcam 7 diilde benımki 9 dakkada oldu ama mükemmel oldu hem tadi hem görüntüsü bıde cewiz koydum içine öölede deneyin cok güzel oluyor...........

teşekkürler sevindim begenmene foto olmadıgı için tereddüt ediyo arkadaşlar ama yapanlar begeniiyo afiyet olsun caım

arkadaslar ben fotosunu gormek ıstıyorum bu kekın
yapanlardan resım eklemelerını rıca edıyorummm

bende denemek istiyorum ama mikrodalga fırınımın ısı ayarı yok dijital yani sadece süre girebiliyorum pişirme özelliği var ama hiç kullanmak nasip olmadı premier markası kullananlar varsa tarif edebilirlermi?

tarif için teşekkürler ama mikrodalga radyasyon yaydığı için sağlıklı değil.

foto yok ekleyemiyorum ama inanın denemeye deger radyasyona gelince bi cep telefonu daha fazla yayıyor her an elimizde vücudumuzla temes halınde arz talep meselesi teşekkürler

Canlarım denemişsiniz ama foto eklememişsiniz hayrınıza bi ekleyiverseydiniz sevinirdim hemde tereddüt edenler görürdü yazık

ay çok merak ettim ya. mutlaka deneyeceğim. perşembe akşam yaparım ve mutlaka foto eklerim. benden önce foto ekleyen olmazsa perşembeyi bekleyin anacım kaydirigubbakcemile3

kızlar yaptım bu keki.750 derecede 10 dk da pişti. 900 derecede yapsam 7 dk da pişerdi sanırım. ama üzerine ayırdığım karışım yetmedi yaaa, orta kısmın birazı kuru kaldı.
ve işte resmi:

CANIM ELLERİNE SAGLIK cokacimcoook COK TEŞEKKÜRLER FOTO İÇİN hihoyyyt ÜZÜLÜYODUM BENDE EKLEYEMEDİM YAPANLARDA EKLEMEMİŞTİ :asigim: FIRIN KABIN BİRAZ BÜYÜK ONDAN YETMEMİŞTİR SOSUN BİRDAKİNE SIVILARI BİRAZ COGALTIRSIN GÜZEL OLUR AFİYET OLSUNa.s.

acil misafirler içinn güzell elinizee sağlıkk deniycemm

bende denedim dün akşam misafirlerim için çok güzel oldu ama foto çekmeyi unutmuşum bi dahakine yaparsam eklicem buraya

ızgarası olan mikrodalgalardamı yapılıyor acaba..benim ızgarasız sadece ısıtma amaçlı kullanıyorum ben..kek hiç denemedim

tadına bakamadım çünkü çok tokum hiç bişi yiyesim yok..ama pişimi ve görünümü çok güzel...

tadınada baktım harika fırında pişenden hiç bir farkı yok tad olarak
ama ben değiştirdim tarifi yumurtalarıda kattım öyle sos ayırdım.herzaman öyle yaparım..süt miktarınıda azcık çoğaltım..şeker miktarınıda 1 sb yaptım.çok güzel denemenizi tavsiye
ederim

bu tarifi burdan öğrendikten sonra heralde 6-7 kez yapmışımdır.çok pratik yaa her misafire yapıyorum ve hiç fiyaskoya uğramadı.kabarık yumuşak va lezzetli.tarif için çok teşekkürler...

sütlü gayfe avatarın çok korkunç...korktum...rica ederim değiştirirmisin..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…