Göz Makyajı Microblading yaptıranlar,yaptırmayı düşünenler....

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

siz nerde yaptırdınız ?
benim kaş nerdeyse eski haline döndü sinir oldum..
kabuklar gidince birşey kalmadı..

siz nerde yaptırdınız ?
benim kaş nerdeyse eski haline döndü sinir oldum..
kabuklar gidince birşey kalmadı..

sizin ki dövme mi kıl tekniği ile mi yapıldı?benimki kıl tekniğiyle yapıldı kabuklar gitti hiç birşey belli olmuyor gibi etrafı da pembe pembe duruyor bende sinir vaziyetteyim.ben etilerde yaptırdım siz?

sizin ki dövme mi kıl tekniği ile mi yapıldı?benimki kıl tekniğiyle yapıldı kabuklar gitti hiç birşey belli olmuyor gibi etrafı da pembe pembe duruyor bende sinir vaziyetteyim.ben etilerde yaptırdım siz?

kıl tekniği benimkide..
kabuklar dökülünce eskisi gibi kaldı resmen hiç bir şey anlamadım.. hepsi tam dökülmedi ama onlarda dökülünce kendi kaşımla baş başa kalıcam ..
floryada yaptırdım ben.. p.tesi arıycam bakalım ne diyecekler..

Merhaba Rotus ayni islemi tekrar ediyorlar.mesela bos kalan yeri ciziyor tekrar yada solan yerin uzerinden geciyor.biraz da cilt yapisi onemli yagli ise cildiniz daha az kaliyor.

Merhaba Rotus ayni islemi tekrar ediyorlar.mesela bos kalan yeri ciziyor tekrar yada solan yerin uzerinden geciyor.biraz da cilt yapisi onemli yagli ise cildiniz daha az kaliyor.

mrb, off çok dertliyim bu konuda..
aynen bugün aradım cildiniz yağlı ise olabilir dedi.. yalnız ben yaptıralı tam 1 hafta oldu bugün ve şu anda eski kaşımla başbaşayım.. zerre kadar kontür izi yok tamamen döküldü.. bu kadar da olmaması lazım dimi ?
rötuş ta tekrar edilir dediler 1 aydan önce tekrar uygulama yapmak iyi değilmiş..

Merhaba evet o kdr da olmamali.ayrica 1 aydan once tekrar ettirmeyin islemi.
Komple silinmesi pek iyi olmamis ama belli olmaz yaptirin 1 ay sonra rotusu o zaman belki durabilir boya.

benim kabuklardan sonra çok sorun olmadı ama koyuluğundan dolayı ben buradayım diyor kaşlar kendi kaşımla arada fark var tabiki.bende yapan kişiyle konuştum rötuşla düzeltir bakarız sıkma canını dedi bekliyorum şimdilik biraz zaman geçmesini.öncesi sonrası diye foto atabilirmisin?

yaptıran k.k da iki arkadaşım var bende düşünüyorum kıl tekniği dedikleri işlemi memnunlar yaptıranlarda ama biraz acı varmış öğrendim :)

Ben Istanbul-Neslim Güngen'e yaptırdım ilk yaptırdığımda çok doğal görünüyordu ama 10günde silikleşti bir kısmı da tamamen silindi ;rötuşa gittim 10gün sonra yine hüsran 750tl'ye yaptırmıştım param boşa gitti.Üstelik bu durumu instagram sayfasında yazdım ama yanıtlamak yerine yorumumu silip takipçi listesinden çıkarıldım;yaptığı işin arkasında duramayan birine para harcadım çok pişmanım. Üstelik ilk yaptırdığım zamanda gayet güvenmiştim kesinlikle gitmeyin tavsiye etmiyorum.

mrb paranızı istediniz mi ?

mrb öncesi sonrası kalmadı ki..
çok canım sıkkın p.tesi rötuş için gittim tekrar yapıldı ama sonuç gene hüsran.. şu an tamamen döküldü nerdeyse..

mrb öncesi sonrası kalmadı ki..
çok canım sıkkın p.tesi rötuş için gittim tekrar yapıldı ama sonuç gene hüsran.. şu an tamamen döküldü nerdeyse..
bende bu haftaiçi rötuşa gidicem ama kadına olan bütün güvenim gitti ben peşinde dolanıyorum sürekli ne zaman geliyim diye.sildirsem mi rötuşa gitmeyipte kendiliğinden eski haline dönmesini mi bekliyim bilmiyorum kafam çok karışık

H

hayır,para istemedim. İşlerinin arkasında durmalarını bekledim çünkü güvenerek gitmiştim. Maalesef birçoğu gibi kof çıktılar. Paramı istesem de vereceklerini düşünmüyorum

bende düşündüm paramı geri istemeyi en azından gidip sildirirdim verdiğim parayla ama sanmıyorum geri vereceğini.
benim güvenimde boşa çıktı tatlı diline kandım

H

hayır,para istemedim. İşlerinin arkasında durmalarını bekledim çünkü güvenerek gitmiştim. Maalesef birçoğu gibi kof çıktılar. Paramı istesem de vereceklerini düşünmüyorum

valla ben istemeyi düşünüyorum az para değil ki..
siz rütuşa gitmişmiydiniz onda da mı tutmadı

bende düşündüm paramı geri istemeyi en azından gidip sildirirdim verdiğim parayla ama sanmıyorum geri vereceğini.
benim güvenimde boşa çıktı tatlı diline kandım

ya ben anlamadım adı bilindik duyulmuş yere gittim güya.. benim cildimde mi problem var diye düşünmüştüm ama yapamıyorlar demek ki..

ya ben anlamadım adı bilindik duyulmuş yere gittim güya.. benim cildimde mi problem var diye düşünmüştüm ama yapamıyorlar demek ki..
hatta benim gittiğim kişi tv ve gazeteye bile çıkıyor o kadar duyulmuş biri yani ama yok beceremiyorlar sanırım

hatta benim gittiğim kişi tv ve gazeteye bile çıkıyor o kadar duyulmuş biri yani ama yok beceremiyorlar sanırım

hadi ya.. ben çarşamba günü gitmeyi düşünüyorum çat kapı.. isteyeceğim parayı bakalım ne diyecekler.. verme taraftarı olacağını sanmıyorum gerçi..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…