Göz Makyajı Microblading yaptıranlar,yaptırmayı düşünenler....

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)
Güle güle kullan.koyuluk kısa bir sure sonra geçiyormuş.insan içine rahat çıkabiliyor musunuz?2 gün ise gitmesem mi diye dusunuyorum

mrb sordunuz mu siz koyuluk ne zaman geçer diye..

bana sormadınız ama yardımcı olmak istedim ben cevap vereyim dedim
benimki microblading değil ama neticede benzer işlem yaptırdım
max 4 günde koyuluk gidiyor
10 günde de tam anlamıyla yarası iyileşip doğal halini buluyor
ben 2.gün rahat rahat insan içine çıkıyordum çünkü 2.gün kabuk tuttuğu için pudra sürebiliyordum üzerine dolayısıyla rengin koyuluğunu alıyordu pudra

tşk ederim cevap için..
siz kıl tekniği mi yaptırdınız.. illa kabuk bağlıyormu ?
microblading ne ola ki onu bilmiyorum

Merhaba lirik guzel
Ben yaptirdim su sira gelmek bilmeyen Yerlerden birine.senin gibi 1200 tl ye mal oldu banada.
Ilk yaptirdigim 1 ay superdi sonra grilesmeye basladi.
6ay icinde 200 tl karsiligi tekrarliyorlar islemi.6aydan sonrasi yine ilk gunku gibi ucret aliyorlar.ben 200 tl verdim yaptirdim ama yine 1 ay sonra soldu rengi ve sol kasimda egzama olustu.
Bunlar bnm tecrubelerim umarim isine yarar.

tşk ederim cevap için..
siz kıl tekniği mi yaptırdınız.. illa kabuk bağlıyormu ?
microblading ne ola ki onu bilmiyorum
rica ederim
microblading kıl tekniği demek ben kontür yaptırdım yani dövme gibi
kabuk illa ki bağlar diye düşünüyorum orada yara oluşuyor çünkü

rica ederim
microblading kıl tekniği demek ben kontür yaptırdım yani dövme gibi
kabuk illa ki bağlar diye düşünüyorum orada yara oluşuyor çünkü

hımm tşk ederim ..
ben 3 gün önce yaptırdım kıl tekniği ..
koyuluk hala devam ama kabuk olmadı ben normale dönsün diye beklerken birde kabuk mu olacak diye endişe ettim o yüzden sordum :))
e vitaminli bir krem verdiler bana 2 saatte bir onu sürüyorum ..

Allah Allah acaba kıl tekniğinde yara olmuyor mu
bu zamana kadar olmadıysa olmaz artık zaten merak etmeyin
ben bepanthol onarıcı bakım merhemi sürdüm daha çabuk iyileştiriyor gibi gelmişti
nasıl güzel oldu mu
ben çok istedim kıl tekniği ama yapamadılar kaş bölgem çok hassasmış yapılamazmış

ben e vitaminli krem vericez dediklerinde bepantol sürsem olmaz mı dedim sizin gibi daha çabuk iyileşir diye düşündüğümden.. ancak rengini solduruyor dediler bu kremi sürün diye verdiler bir krem onu sürüyorum..

valla şekil güzel oldu ama henüz koyu ben ben değilim sanki
birde bittikten sonra bir boya sürdüler onu anlamadım ne içindi ama o boya tam gitmedi şu anda o yüzden kıl tekniği gibi kıl kıl durmuyor henüz..
kadının yaptıklarının resimlerine bakıyorum baya baya kıl kıl .. beklemedeyim bende 1 haftaya doğal görünüme kavuşur dediler..

uyuşturucu krem sürüp yaptılar ona rağmen sol kaşım acıdı benimde..

aaa bak bunu bilmiyordum bi daha rötüş yaptırdığımda sürmeyeyim ben de bepanthol sağol bilgilendirme için :)
adını yazar mısın kullandığn kremin sakıncası yoksa çünkü yakın zamanda rötüşe gideceğim ben de
üstüne sürdükleri boya belki bi nevi cila veya koruyucu gibi bişeydir
merak etme eminim çok güzel olur
bizim okuldan bi kız yaptırmış ben de diyodum kızın kaşları nasıl güzel nasıl güzel meğersem kıl tekniğiymiş o derece doğal duruyor yani :)

yazarım tabi agiva soft Olive oil diye bir krem el ve vücut kremi yazıyor üstünde..

ay inşallah güzel olur..

Çalıştığım için mecburen insan içine çıktım biraz dalga geçtiler tabi kimi uzaylıya benziyosun kimi recep ivedik gibi olmuşşun dedi:)bugün 4 günüm kabuklanmaya başladı soyulan yerler çok koyu gibi durmuyor şuan.becerebilirsem ilk halinin fotosunu yükleyeyim

Eklentiler

• DSC_0068.JPG
    38,7 KB · Görüntüleme: 4.013
Bunlarda 4 günkü durumu

Eklentiler

• DSC_0096.JPG
    19 KB · Görüntüleme: 3.322
  • DSC_0094.JPG
    17,4 KB · Görüntüleme: 3.271
ya yalnız elim sürekli orda ellememek mi lazım koparıp duruyorum ufak ufak
sakın yapma
renk oturmuştur muhtemelen ama bi kere aynı hatayı ben yaptım tam oradaki boyayı sökmüşüm resmen, rengi soluk kaldı tam o kısım, yine de dokunma kendi kendine iyileşsin

sakın yapma
renk oturmuştur muhtemelen ama bi kere aynı hatayı ben yaptım tam oradaki boyayı sökmüşüm resmen, rengi soluk kaldı tam o kısım, yine de dokunma kendi kendine iyileşsin

ay sağol ya biraz kabuk kopardım sanırsın kaç elime geldi kabukla beraber :))
kendi kendine mi dökülecek

ay sağol ya biraz kabuk kopardım sanırsın kaç elime geldi kabukla beraber :))
kendi kendine mi dökülecek
tabii canım, zamanı geldiğinde yüzünü yıkarken eline geliveriyor kocaman kocaman kabuklar zaten
bazen yıkamadan da çok kuruduğu için rimel kalıntısı gibi de dökülüveriyor

merhaba benimde bugün 6 gün kabuklar tamamen gitti ama böyle nasıl diyeyim hem koyu hala hemde silik tuhaf bir renk olmuş pembemsi bi renk atılan çizgiler belli belirsiz bilmiyorum yani şuan hiç memnun değilim .Rötuş ta ne yapılıyor tam olarak bilgi verirmisin?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…