Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Canıım ben test yaptım bu sabah pozitif 🤭🥰 Rabbim tez vakitte nasip etsin sizlerede bu ay hepinizden oluk oluk haberler gelsin inşAllah. Yarın benim doğum günüm en güzel hediye oldu 😭
Pazartesi dr mu arayıp randevu alıcam.
Bu ay ki enteresanlıklar boş değilmiş demek..
Hadi sende yap muhakkak varsa çıkar 🤗
Bilikte yapcaz dedik dün oyunbozanlık yok 🤣🤭
Mfk yöntemi mi sizinde hayırlı olsun inşallah 😘🥰😍 sağlıkla ilerlesin bugün de gidip kan verebilirsin geçen gün arkadaşım devlette acilde kan verdi sende verebilirsin

Kullandığın takviye varmı canımm🤩
Mfk karışımını almıştım ama biraz geç kalmıştım bu ay d vitamini omega folik asit sipariş verdim 😘😍 yürüyüş de yapmaya başladım sağlıklı da besleniyorum hayırlısıyla bu ay olacak bize yılbaşı hediyesi olacak inşallah 😘💜😇

Kızlar ben mfk ile hamile kaldım şuan 4+3 günlük hamileyim size moral olsun ilk denemede oldu ama benim bal ve ürünlerine alerjim olduğu için karışımı kullanmadım sade folad d vit birde omega kullandım
Sağlıkla kucağına alın inşallah çok sevindim bize de dua edin olur 😘😍

Mfk yöntemi mi sizinde hayırlı olsun inşallah 😘🥰😍 sağlıkla ilerlesin bugün de gidip kan verebilirsin geçen gün arkadaşım devlette acilde kan verdi sende verebilirsin

Değil cnm ama çokta uzak değil yöntem olarak baya uzunca yazdım önceki sayfada. Çok teşekkür ederim rabbim tez zamanda sizlerede nasip etsin 🥰😘😘

Değil cnm ama çokta uzak değil yöntem olarak baya uzunca yazdım önceki sayfada. Çok teşekkür ederim rabbim tez zamanda sizlerede nasip etsin 🥰😘😘
Buraları terk etme sakın Üzümcümm motiveye ihtiyacımız varr😍 Çok sevindim Rabbim inşallah sağ salim kucağına almayı da nasip eder🤲🏻

Canıım ben test yaptım bu sabah pozitif 🤭🥰 Rabbim tez vakitte nasip etsin sizlerede bu ay hepinizden oluk oluk haberler gelsin inşAllah. Yarın benim doğum günüm en güzel hediye oldu 😭
Pazartesi dr mu arayıp randevu alıcam.
Bu ay ki enteresanlıklar boş değilmiş demek..
Hadi sende yap muhakkak varsa çıkar 🤗
Bilikte yapcaz dedik dün oyunbozanlık yok 🤣🤭
hayırli olsun canimm hepimize umut oldun❤

X