Gebeliğe Hazırlık MFK Yöntemi ve Gebeleri 💙

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Selamm kızlar taşınmışız buraya inşallah hepimiz gebelik haberiyle doldururuz tabloyu 🌸 ben değerlendirmelere yeni başladım ve stres falan yok fazla ovulasyon takibi falan siyiracaktim kafayı bir iki aydır bırakmıştım bu kez denk gelir mi korkusu oluyordu yılma noktasindaydim tam bu yöntemle hamile kalanları duydukça iyi geldi inşallah bizler de başkalarına umut oluruz🌸

Yarın yapıcam canım benim kasık ağrılarım başladı olucam galiba baya ağrıyo bugünden beri ama yinede içim rahat etsin. Sende yapıyo musun yarın test 😊 hadi beraber yapalım 🤭
Yaa bilmiyorum tamam yarın yapalim beraber bir testt gelmezse insalalh gelmezzz :KK17:

Test mi sipariş verdin 😆 ins.. gelir 😁
Varsa çıkar canım zaten, süphelerin olursa kan verirsin. Yoksada denemeye devam Allah'ın izniyle.. 🤲
Yok bebegim adet gelmez insllah siparis verdiklerim.bu ay bitti adet oncesi yaptim 😀nolcak bizim bu halimiz 😂😂anlastik canm yarin allah büyük ..💗

Selamm kızlar taşınmışız buraya inşallah hepimiz gebelik haberiyle doldururuz tabloyu 🌸 ben değerlendirmelere yeni başladım ve stres falan yok fazla ovulasyon takibi falan siyiracaktim kafayı bir iki aydır bırakmıştım bu kez denk gelir mi korkusu oluyordu yılma noktasindaydim tam bu yöntemle hamile kalanları duydukça iyi geldi inşallah bizler de başkalarına umut oluruz🌸
Hoşgeldin canım zaten listeye eklemiştim seni🤭 Bol bebekli anneli bir topik olsun inşallah😍

Kızlar herkese merhaba :) Normalde ben klomen kullanırken kontrole gittiğimde 11 çıkardı yumurtanın ebatı iki yumurtam olurdu bu ay hem mfk karışım ve takviyelerini hemde femara kullandım dün doktora gittim ilk kontrolümde 19 olmuş yumurtam :) bi tane gelişmiş diğeri daha düşük oluşmamış dedi doktor pazar günü 2 tane çatlatma iğnesi olacam inşallah bu ay olur hepimiz hamile oluruz :) Minik ayaklar eller görmek istiyorum artık :)

X